dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 8
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 157
  1. #121
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Kobax
    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Skąd
    Kalwaria Zebrzydowska
    Kod pocztowy
    34-130
    Dzielnica
    Zebrzydowice 289a
    Posty
    83

    Domyślnie

    Naszym zdaniem, jeśli chodzi o zakup sprzętu AGD to warto najpierw sprawdzić, ile trwa gwarancja i jaki jest jej zakres oraz ile kosztują naprawy pogwarancyjne lub te, których gwarancja nie obejmuje. Następnie sprawdzić opinie o danym sprzęcie np. tu na forum. Dobrze aby duże sprzęty jak lodówka, pralka, zmywarka czy kuchenka byłby kupowane u jednego producenta ze względu na to, co napisaliśmy powyżej.

  2. #122

    Domyślnie

    Czy warto kupować sprzęt agd do kuchni, czyli piekarnik, zmywarka, płyta indukcyjna z ikei?

  3. #123
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    agacioo

    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-001
    Posty
    1

    Domyślnie

    Lodówke pralke i tv mam z i nie narzekam ,dobrze służą
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 16-07-2018 o 12:57 Powód: Lokowanie produktu.

  4. #124

    Domyślnie

    Przede wszystkim dobra lodówka, kuchenka, ewentualnie jakiś robot czy blender.

  5. #125
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    antonio787

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    00-074
    Posty
    7

    Domyślnie

    Niezłe sprzęty ma Lidl, nie pamiętam jak nazywa się ta firma. Ostatnio kupiłem w Lidlu opiekacz, naprawdę solidny: metalowa obudowa, grzałki a nie płytka grzejąca, jakość wykonania lepsza niż poprzednika Philips

  6. #126
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    oliwier.m

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Młochów
    Kod pocztowy
    07-724
    Posty
    16

    Domyślnie

    Nie do zgadzam się z tym, jakoby duże sprzęty powinny być kupowane u tego samego producenta. Często bywa tak, że dany producent robi świetne lodówki, ale już np. awaryjne pralki. Doświadczyłem to na własnej skórze

  7. #127

  8. #128

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konfident Zobacz post
    Przede wszystkim dobra lodówka, kuchenka, ewentualnie jakiś robot czy blender.
    Ja bym dodała do tego jeszcze zmywarkę - oczywiście w zależności od tego jak liczną mamy rodzinę .

  9. #129
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bobo99

    Zarejestrowany
    Dec 2018
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-334
    Posty
    1

    Domyślnie

    podpinam się

  10. #130
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    k.rowek

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    00-648
    Posty
    34

    Domyślnie

    Ostatnio odchodzę od "prestiżowych" marek i drobny sprzęt typu toster, blender, itd. kupuję w biedrze, lidlu czy, firmy mantra. W moim odczuciu sprawdzają się równie dobrze, a ich trwałość podobna, więc po co płacić za markę

  11. #131
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bolo_L

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    00-765
    Posty
    36

    Domyślnie

    Ja kupiłem ostatnio ekspres do kawy z Biedronki i jest naprawdę całkiem niezły

  12. #132
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Józeffo

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    25-004
    Posty
    26

    Domyślnie

    W ostatnich latach sprzęty dotychczas uznanych marek tak spadły na jakości, że rzeczywiście sprzęt typu Manta czy jakiś z Biedry czy Lidl są zblizone do nich jakością

  13. #133

    Domyślnie

    Jak już inwestować w sprzęt, to najlepiej markowy.

  14. #134
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bernard123

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Pułtusk
    Kod pocztowy
    00-811
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał AndrzejWalczak Zobacz post
    Jak już inwestować w sprzęt, to najlepiej markowy.
    No i tu nie do końca się zgodzę... Teraz to nie są takie same sprzęty jak kiedyś, które działały 15 lat. Wielu producentów programuje żywotność urządzeń, dlatego od jakiegoś czasu zmieniłem politykę zakupową - kupuję mniej znanych producentów a jak dajmy na to odkurzacz zepsuje się po 2 latach nie jest mi żal

  15. #135

    Domyślnie

    Pralka, lodówka, kuchenka to wiadomo, podstawa, jak dla mnie niezbędna jest zmywarka. Nie trzeba jej używać na co dzień, zwłaszcza jeśli nie mamy licznej rodziny lub nie jemy wspólnie wielu posiłków, ale po weekendowych obiadach czy rożnych większych uroczystościach uważam, że zmywara jest must have. Za to uważam za będną kuchenkę mikrofalową, bez czego wielu ludzi nie może się obejść.

  16. #136

    Domyślnie

    Kupiłem cały sprzęt AGD z firmy BECO i jeszcze przed zamontowaniem zareklamowałem płytę indukcyjną bo miała pęknięte szkło wierzchnie. Ciekawe jak pozostałe sprzęty będą funkcjonować, wyprodukowane są w Turcji i Rumunii.
    Dom z pracowni ARCHON "W tamaryszkach 4", 138 m2 powierzchni użytkowej. Ściany porotherm 25cm oraz 15 cm styropianu, garaż od wschodu i północy 25 cm. Ocieplenie, fundamenty - 10 cm, posadzka parter 13 cm, piętro 3 cm. Skosy wełna 30 cm, sufit 35 cm.
    Ogrzewanie, pompa ciepła Vaillant 5,8 kW gruntowa z wbudowanym zbiornikiem, po całości ogrzewanie podłogowe. SolarEdge o mocy 4,96 kW na dachu od strony południowej 16 paneli.

  17. #137
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Barliniak
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Barlinek
    Kod pocztowy
    74-320
    Posty
    539

    Domyślnie

    No bardzo dobrze ,że wspierasz gospodarkę kraju islamskiego tak bardzo "przychylnego" dla Europy.Jak by innych firm w sklepach nie było.Nie wiem czy to świadomie robisz czy nie ale chciał nie chciał dokładasz cegiełkę.
    Ostatnio edytowane przez Barliniak ; 24-08-2020 o 12:12
    Defro bio slim 10 kw do ogrzania 150m . Klimy Rotenso Imoto 2,6/ 3,5 /5,3kW .PC do CWU Gorenje 300litrów.Dom czerwona cegła 44cm +10 styro/Poddasze 30cm wełny 0,33 /okna 3szybowe /grzejniki Purmo

  18. #138

    Domyślnie

    Byłem przekonany, że jest to firma zza naszej zachodniej granicy a tu taka niespodzianka.
    Dom z pracowni ARCHON "W tamaryszkach 4", 138 m2 powierzchni użytkowej. Ściany porotherm 25cm oraz 15 cm styropianu, garaż od wschodu i północy 25 cm. Ocieplenie, fundamenty - 10 cm, posadzka parter 13 cm, piętro 3 cm. Skosy wełna 30 cm, sufit 35 cm.
    Ogrzewanie, pompa ciepła Vaillant 5,8 kW gruntowa z wbudowanym zbiornikiem, po całości ogrzewanie podłogowe. SolarEdge o mocy 4,96 kW na dachu od strony południowej 16 paneli.

  19. #139
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Barliniak
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Barlinek
    Kod pocztowy
    74-320
    Posty
    539

    Domyślnie

    Napiszę Ci jeszcze większą niespodziankę jeśli nie wiesz.Kupując takie sprzęty marek: Sharp,Hitachi,Toshiba klient jest przekonany ,że kupuje japońską technologię a tu panie zonk bo prawa do ich używania kupił jakiś czas temu turecki Vestel .Chodzi o rozpoznawalność marki dlatego na sprzęcie masz logo znane w Europie od wielu lat, a w środku siedzą tureckie technologie.Nie piszę tego ,że to jakieś badziewie jest.,tylko aby ludzie mieli świadomość do kogo te ich wydane pieniądze trafiają ano do muzułmanów którzy szturmowali zbrojnie Europę przez wieki i im się to nie udawało a teraz pokojowo ten cel osiągną bez wojny militarnej tylko gospodarczo i napływem ludności oraz dynamicznym wzrostem populacji.Na zachodzie Europy już to widać gołym okiem.Prędzej spotkasz rdzennych Europejczyków z pieskiem czy pieskami jak z 3czy 4 swoich dzieci.
    Defro bio slim 10 kw do ogrzania 150m . Klimy Rotenso Imoto 2,6/ 3,5 /5,3kW .PC do CWU Gorenje 300litrów.Dom czerwona cegła 44cm +10 styro/Poddasze 30cm wełny 0,33 /okna 3szybowe /grzejniki Purmo

  20. #140

    Domyślnie

    Beko uznało reklamacje, co prawda procedura trwała 2 miesiące ale dostałem decyzję, że mogę zakupić produkt dowolnej firmy. Wybrałem Whirlpoola, już zamontowany i jak na razie cały. Wybrałem szerszy model 65 cm. Pozostałe sprzęty pozostały z Beko, gwarancje jak widać są uznawane,więc troszkę mnie ten wybór uspokoił.
    Dom z pracowni ARCHON "W tamaryszkach 4", 138 m2 powierzchni użytkowej. Ściany porotherm 25cm oraz 15 cm styropianu, garaż od wschodu i północy 25 cm. Ocieplenie, fundamenty - 10 cm, posadzka parter 13 cm, piętro 3 cm. Skosy wełna 30 cm, sufit 35 cm.
    Ogrzewanie, pompa ciepła Vaillant 5,8 kW gruntowa z wbudowanym zbiornikiem, po całości ogrzewanie podłogowe. SolarEdge o mocy 4,96 kW na dachu od strony południowej 16 paneli.

Strona 7 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony