dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 8
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 157
  1. #41

    Domyślnie

    posiadam okap amika i nie narzekam.

  2. #42

    Domyślnie

    Ja mam plyte indukcyjna, piekarnik i okap z Whirpoola - uzywam od 3 miesiecy, poki co bardzo sobie chwale, zobaczymy co czas pokaze

  3. #43
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Czupiradełko

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    WROCŁAW
    Kod pocztowy
    50-503
    Posty
    5

    Domyślnie

    Pralka, lodówka, piekarnik, płyta gazowa - wszystko Ariston Hotpoint - każdy sprzęt wybierany oddzielnie i za każdym razem dizajn i parametry techniczne przekonywały mnie do sprzętów tej marki.

    Działają już kilka lat bez żadnych usterek więc je polecam.

  4. #44
    Banned
    Wojtko55

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Bialystok
    Kod pocztowy
    15-814
    Posty
    204

    Domyślnie

    Również kupiliśmy dla naszej mamy ostatnio taki bardziej grafitowy okap i nie widać na nim prawie w ogóle brudu, więc u siebie chyba też będe musiał wymienić

  5. #45
    Banned
    daryjka90

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-800
    Posty
    7

    Domyślnie

    Wszystko mainstream...

  6. #46
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pekról

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-497
    Posty
    8

    Domyślnie

    Ja zawsze mam problem z pralkami, często muszę szukać nowej -,- Jaką firmę polecacie?

  7. #47

    Domyślnie

    z pralek to najlepiej Samsung - wydasz trochę kasy, ale przynajmniej długo wytrzyma. Moja chodzi już 7 lat

  8. #48
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar FILANTROP
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Gręboszyce
    Kod pocztowy
    56-400
    Posty
    5

    Domyślnie

    ja mam bardzo podobny model. Trochę głośny, ale mi to nie przeszkadza

  9. #49
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    DAVIDOFSKI

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    5

    Domyślnie

    czy ma ktoś okap BOSCH DWW 06W450? Jeśli tak, gdzie kupiliście, jak się sprawuje i czy jest głośny? Z góry dziękuję za odpowiedź!

  10. #50
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    darkros

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-086
    Posty
    6

    Domyślnie

    Ja własnie stoję przed wyborem pralki i rózne opinie czytałem o Samsungu. Sam nie jestem przekonany do pralek tej firmy...

  11. #51

    Domyślnie

    Odnośnie pralki, czytałem sporo dobrych opinii o Electrolux EWF1408WDL. Najtańsza to ona nie jest, ale za to ma spory limit wsadu.

  12. #52

    Domyślnie

    Dodam swoje 3 grosze

    Wielkie rozczarowanie marką bosch.
    Zmywarka. Ta z tańszych ale miała bardzo dobre opinie. Dokładnie domywa tylko przy użyciu tabletek quantum które niestety są najdroższe. Strasznie się zbiera brut we wszelkich możliwych zakamarkach. Ciągle z niej śmierdzi nawet jak są zapachy a naczynia są lekko zabrudzone (nie po rybie). Plus za cenę i za to że jest w miarę cicha.

    Pralka. Kosztowała coś ok 1,5 tyś w necie więc nie najtańsza. Jak wiruje to mam wrażenie, że leci w kosmos. Jak piorę małe rzeczy typu gacie, skarpetki to zawsze 1 szt znajdzie się w tej gumie. Oczywiście nie domyta Używam chemii z Niemiec mimo to pralka nie radzi sobie z niektórymi zabrudzeniami jak np ślady po antyperspirancie. Poza tym jest mało delikatna i spiera kolory. Dodam, że używam odpowiednich programów. Pranie delikatne, pranie do kolorów itp
    Plus za wygląd, duży bęben, dużą ilość programów w tym eco.

    Piekarnik. Nie mój, teściowej. Niższa półka cenowa. Używałam kilka razy. Fatalny. Grzeje jak chce. Ciężko go doczyścić. Mało funkcji. Długo się nagrzewa. Brzydki.

    Lodówka. Też teściów. Wybulili chyba z 3700 zł dopłacając za boki w kolorze inox żeby ładnie wyglądały. I tak. Plastik w środku tandeta straszna. Szuflada dolna połamana kilka razy. Kostkarka w zamrażalniku działała sprawnie przez parę m-cy teraz trzeba się namęczyć. Szuflady liche strasznie. Za ta cenę wykonanie żałosne. Co do boków. Ładnie wyglądały jak były nowe. Okropnie się rysują. Jeszcze gorzej je doczyścić. Odbarwiły się.

    Ja boscha nie polecam. Uważam, że sprzęt ten jest przereklamowany.

    Lodówka samsung. Super wygląd. Plastik w środku dobrej jakości. Dużo półeczek na drzwiach których wysokość można sobie pozmieniać. Funkcja szybkie mrożenie, chłodzenie, tryb wakacyjny. Komora 0 która naprawdę działa. Brak uchwytu. Dla mnie na plus. Jak agregat pracuje to trochę ją słychać. Poza tymi momentami cichutka. Duży plus za kółka z tyłu. Mimo dużych gabarytów łatwo ja przesunąć w czasie sprzątania. Samsung od początku był moim faworytem bo ma dużo bajerów, piękny wygląd a i cena przystępna. Mały minus za to że ładwo o wgniecenie w drzwiach. Stal jest bardzo delikatna. I łatwo ją niestety zarysować o czym się przekonaliśmy przyczepiając magnesy na lodówkę. Mimo to polecam. Kupiłabym jeszcze raz.

    Płyta indukcyjna Teka. Bardzo popularny model na forum. Ładnie wygląda, dobrze grzeje. Cena ok. Jestem zadowolona. Do piszczenia się już przyzwyczaiłam.

    Okap Amica Ładny przez pierwszy tydzień. Czarne szkło do czyszczenia to jakaś masakra. Po okresie gwarancyjnym przestał działać.

    Teście mają zmywarkę Siemens wolnostojącą. Już jakieś 13-14 lat. Nie do zdarcia. Przez te wszystkie lata raz naprawiana i dalej śmiga. Świetnie domywa, nie śmierdzi. Tylko nie wiem jak z ekonomicznością tego sprzętu.
    Teściowa chciała ją wymienić na coś nowszego ale facet przy naprawie powiedział, że to naprawdę porządny sprzęt. Lepszy od większości badziewia produkowanego obecnie No i zostawiła.

    Stoję teraz przed wyborem kupna piekarnika. Napaliłam się na Samsunga z funkcją Dual Cook ale jeszcze się wstrzymam bo mało opinii. Może ktoś użytkuje taki model i się wypowie
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  13. #53
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kriss_le

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    62-261
    Posty
    14

    Domyślnie

    Witam, piekarnik pod zabudowe bosch hbn43w350 - SUPER!!, okap AKPOL - Ładnie i skutecznie, pralko-suszarka SAMSUNG ecobubble REWELACJA - inne pralki jakie mieliśmy w domu - AMICA/BOSCH odstępuuują i to daleko, mikrofala Russell Hobbs - DAJE RADE ładnie, tanio i pełni swoją funkcję

  14. #54
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tonek1

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    00-400
    Posty
    17

    Domyślnie

    a my mamy mix, lodówka Electrolux, zmywarka samsung i jesteśmy zadowoleni

  15. #55
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar byYoa
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Posty
    21
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Korozja Zobacz post
    Dodam swoje 3 grosze

    Wielkie rozczarowanie marką bosch.

    Piekarnik. Nie mój, teściowej. Niższa półka cenowa. Używałam kilka razy. Fatalny. Grzeje jak chce. Ciężko go doczyścić. Mało funkcji. Długo się nagrzewa. Brzydki.

    Lodówka. Też teściów. Wybulili chyba z 3700 zł dopłacając za boki w kolorze inox żeby ładnie wyglądały. I tak. Plastik w środku tandeta straszna. Szuflada dolna połamana kilka razy. Kostkarka w zamrażalniku działała sprawnie przez parę m-cy teraz trzeba się namęczyć. Szuflady liche strasznie. Za ta cenę wykonanie żałosne. Co do boków. Ładnie wyglądały jak były nowe. Okropnie się rysują. Jeszcze gorzej je doczyścić. Odbarwiły się.

    Ja boscha nie polecam. Uważam, że sprzęt ten jest przereklamowany.

    Lodówka samsung. Super wygląd. Plastik w środku dobrej jakości. Dużo półeczek na drzwiach których wysokość można sobie pozmieniać. Funkcja szybkie mrożenie, chłodzenie, tryb wakacyjny. Komora 0 która naprawdę działa. Brak uchwytu. Dla mnie na plus. Jak agregat pracuje to trochę ją słychać. Poza tymi momentami cichutka. Duży plus za kółka z tyłu. Mimo dużych gabarytów łatwo ja przesunąć w czasie sprzątania. Samsung od początku był moim faworytem bo ma dużo bajerów, piękny wygląd a i cena przystępna. Mały minus za to że ładwo o wgniecenie w drzwiach. Stal jest bardzo delikatna. I łatwo ją niestety zarysować o czym się przekonaliśmy przyczepiając magnesy na lodówkę. Mimo to polecam. Kupiłabym jeszcze raz.

    Ja mam czarną lodówkę BOSCH kan58... od 2 lat i nic złego nei moge powiedzieć. Półki są regulowane i mogę je ułożyć tam gdzie mi wygodniej. Kostkarka działa sprawnie bez zarzutu cały czas, a jest dość intensywnie używana, ciągłe imprezy, letnie upały, itd - filtr jest wymieniany regularnie i nic się złego jak dotąd nie stało Dodam,ze po odkręceniu tylnej ścianki zauważyliśmy, że większość podzespołów jest sygnowanych LG

    Teściowie maja podobną side by side Samsung tylko srebrną ale ta znów ciagle się psuje, już była 3 razy serwisowana... Co do jakości półek to wg mnie są porównywalne.

    Rodzice mają piekarnik bosch juz 16 rok! i co prawda, nierównomiernie grzeje na wszytskich programach ale to dopiero od kilku miesięcy, gałki sa już mocno wytarte ale do tej pory nie było żadnej poważnej usterki.

    W odkurzaczu bosch zepsuł się silnik dosłownie zaraz! po upływie gwarancji a naprawa przewyższyłaby koszt nowego.

    Pralka samsung od roku działa bardzo dobrze.

  16. #56
    Banned
    Mateo33

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Tykocin
    Kod pocztowy
    16-055
    Posty
    107

    Domyślnie

    Ja waśnie szukam lodóweczki , bo po 4 latach staraz zaczęła szfankować i już nie chłodzi ..

  17. #57

    Domyślnie

    ja mam lodówkę electroluxa wolnostojącą, użytkuję od 6-ciu lat i nic się z nią nie dzieje złego, no może przyczepiłabym się do głośności agregatu gdy się włącza ale oprócz tego jest cicha, generalnie polecam

  18. #58

    Domyślnie

    Tak, Electrolucs to podstawa, mam lodówkę i zmywarke ładne 10 lat i działaja super!

  19. #59

    Domyślnie

    Z Electroluxa mam też pralkę i od 7 lat pracuje bez zarzutu a przy dwójce małych dzieci to mam co prać

  20. #60

    Domyślnie

    potrzebuje sprzetu agd calego "kompletu", jakie firmy polecacie i gdzie szukac okazji? wiadomo, kazdy chce wydac jak najmniej

Strona 3 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony