dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Misoni

  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Ad_i_Ju

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    1

    Domyślnie Misoni

    Jesteśmy blisko podpisania umowy z firmą Misoni. Szczerze mówiąc trochę się obawiam bo niewiele wiemy o tej firmie i ich dotychczasowych wykonawstwach. Prosze o informacje, moze ktoś z nimi budował lub zamierza bądź posiada jakąś wiedzę na ich temat. A moze jakas inna firma?
    PZDR Adam

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Sp5es

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.549

    Domyślnie

    Made in Byalorussia.

  3. #3

    Domyślnie Witam

    Najpierw do Pana Sp5eS : jesli Warszawka to najgorzej to wyprowadź się włąśnie na białoruś. A tak powaznie na temat postu na priv mogę podać namiar do firmy która współpracuje z Misoni a także po zgodzie tych ostatnich namiary do inwestorów którzy budowali i mieszkaja w Misoni.
    Pozdrawiam Piotr

  4. #4

    Domyślnie Re: Misoni

    Cytat Napisał Ad_i_Ju
    Jesteśmy blisko podpisania umowy z firmą Misoni. Szczerze mówiąc trochę się obawiam bo niewiele wiemy o tej firmie i ich dotychczasowych wykonawstwach. Prosze o informacje, moze ktoś z nimi budował lub zamierza bądź posiada jakąś wiedzę na ich temat. A moze jakas inna firma?
    PZDR Adam
    Mi MISONI domek postawiła - wszystko w porządku - firma nie uciekła z kasą i nie jest z Białorusi tylko z Polski. Trochę jest problemów z ewentualnymi poprawkami - bale zostały zbyt słabo dobite i po upałach tegorocznych się pozsychały i robią się szczeliny. Jutro mają ponoć przyjechać i dobić. Zobaczymy Ogólnie firma jest OK. Trzeba wszystkiego pilnować - jak to z każdą firmą bywa - ale ogólnie jest dobrze. Masło maślane piszę Napiszcie coś więcej - jaki domek wybraliście itd. Może coś doradzę. Proponuję mailem [email protected] - tam częściej lookam. Pozdrawiam
    Dom z bala - mieszkam od sierpnia - wykańczam i jestem wykańczana

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Firma moze nie jest z Białorusi ,ale kiedys (teraz nie wiem ) drzewo własnie z Białorusi pochodziło ( co moze samo w sobie nie jest naganne, tyle ze moją daleka krewną tak firma ugotowała ze przez dwa lata po wybudowaniu nie dało sie mieszkac - podobno kazdy uczy sie na błedach ..wiec moze teraz jest oki )
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  6. #6

    Domyślnie

    Parę lat temu był w Muratorze duży artykuł o tej firmie, budującej domy drewniane - koszmar !

    pozdr - Krzysiek

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Cytat Napisał KrzysiekMarusza
    Parę lat temu był w Muratorze duży artykuł o tej firmie, budującej domy drewniane - koszmar !

    pozdr - Krzysiek
    ...a trzy numery dalej pojawiła sie reklama tejze firmy na całą strone ( i tak zostało do dzis )
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  8. #8

    Domyślnie

    za reklame Misoni zaplacila (mam nadzieje ) a za artykuł - zapłacili czytelnicy "M"

    pozdr - Krzysiek

  9. #9

    Domyślnie

    selimm a co było nie tak że aż dwa lata??
    A zainteresowani tematem chyba już się nie pokazują.
    Dom z bala - mieszkam od sierpnia - wykańczam i jestem wykańczana

  10. #10

    Domyślnie

    My poprosiliśmy Misoni o wstępną wycenę naszego projektu i w odpowiedzi ... dostaliśmy wcenę czegoś zupełnie innego. Inna bryła i powierzchnia. Również materiał nie odpowiadał temu o co pytaliśmy. Doświadcznie negatywne

    Kuba
    Mamy dwóch synków i marzenia, że będą oni kiedyś biegać po własnym ogródku...

  11. #11

    Domyślnie

    Znajomi mają piękny, drewniany dom wybudowany przez tę firmę.
    Z tego co wiem są zadowoleni ( mieli lekki kłopot z przeciekającym dachem).

  12. #12
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    aramiska

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Większyce
    Kod pocztowy
    47-208
    Posty
    1
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam.
    Pragnę przestrzec wszystkich, którzy chcą postawić dom, z firmą "Misoni". Firma jest nierzetelna, zatrudniająca podwykonawców, którzy wykonują pracę niechlujnie, nie stawiają się na czas, odwlekają terminy. Nie można się skontaktować z prezesem, panem Tadeuszem Noskowskim. Nie odbiera telefonów, a jak już to zrobi, jest niemiły i krzykliwy.
    Wraz z mężem jesteśmy inwestorami, zapłaciliśmy pełną kwotę za położenie strzechy na domu i garażu. Część strzechy na domu położył podwykonawca "Misoni", niejaki pan Matykiewicz, po czym tyle go widziano. Przyszła zima, nieokryty dach zaczął przeciekać, firma przysłała innego podwykonawcę, któremu pozwoliła położyć tylko połowę dachu. "Misoni" chce, żeby pan Matykiewicz wrócił i poprawił to, co spartolił. Widząc różnicę w obu pracach, ja jako inwestorka i przyszła mieszkanka domu, nie chcę się zgodzić, żeby wrócił niekompetentny pracownik. Pan prezes Noskowski, twierdzi jednak, że to jakby "reklamacja", w związku z czym, ma to poprawić ten, kto to zepsuł. Ja proponuję, żeby pan prezes, zatrudnił sobie pana Matykiewicza do położenia dachu nad swoja głową i niech mu kapie na ten (...) łeb.
    Firma pieniądze zgarnęła, a usługi, jak nie było tak nie ma. Bank czeka z kolejną transzą, aż dach będzie skończony, a my jesteśmy w czarnej ...
    DLATEGO OSTRZEGAM PRZED FIRMĄ "MISONI" !!!
    Problemy moje i męża z tą firmą, oprą się o sąd.

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    IrekG

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cześć. Zgadzam się z panią aramiska całkowicie. I dlatego dziękuję swojemu rozsądkowi, iż zatrudniłem kierownik budowy i inspektora nadzoru. Mam tej chwili podobne perypetie z firmą Misoni jak Pani aramiska i jeżeli Pan Prezes nie zmieni nastawienia na dniach to skończymy także w sądzie. Jak znajdę chwilę to kompletując dokumentacje, chętnie wrzucę tutaj historie swoich zmagań z firmą Misoni. A póki co chyba pora poszukać innego wykonawcy. Na dziś dzień radzę wszystkim, którym zamarzył się dom z bali unikać firmy Misoni.. Być może w 2006 r. jeszcze jakoś dawali rade

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony