dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 27
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    agusia696

    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    6

    Domyślnie dobry hydraulik

    Polecam uslugi hydrauliczne - Warszawa i okolice (oczywiscie tanio i solidnie) mlody fajny chlopak - M. Ostrowski tel - 694 717 509

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    znawczyk

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    6

    Domyślnie Dobry hydraulik

    Ja polecam bardzo firme "Rafał Różycki usługi hydrauliczne" Najlepszy hydraulik jakiego spotkałem. Dojazd na ternie Warszawy jest darmowy. Jest to bardzo dobry fachowiec praktycznie od wszystkiego. Jak sam nie umie czegoś zrobić to zawsze przyśle jakiegoś współpracownika, który świetnie sobie z tym poradzi. Zajrzyjscie na jego strone: http://dobryhydraulik.info/
    "jacuś placuś"

  3. #3

    Domyślnie

    Znam Pana Rafała i też moge go polecić. Zrobi wszystko a jak czegoś nie da rady to kogoś przyśle zaufanego. Bardzo fajny i pozadny z niego facet.

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    HYDRAULIKA

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Usługi hydrauliczne, wszystkie możliwe systemy, wod-kan, Co, gaz, montaż instalacji podłogowych, kotłownie, pompy, hydrofory, piece. Remonty i awarie. Warszawa i okolice.
    Kontakt 501026073

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    HYDRAULIKA

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Usługi hydrauliczne, wszystkie możliwe systemy, wod-kan, Co, gaz, montaż instalacji podłogowych, kotłownie, pompy, hydrofory, piece. Remonty i awarie. Warszawa i okolice.

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jolabi

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    1

    Domyślnie Polecam hydraulików z ursynowa

    Usługi hydrauliczne, wszystkie możliwe systemy, wod-kan, Co, gaz, montaż instalacji podłogowych, kotłownie, pompy, hydrofory, piece: gazowe, elektryczne, olejowe, węglowe, miałowe, kominki z płaszczem wodnym, oraz inne rodzaje Co. Zniżki na piece i instalacje. Remonty i awarie.Tanio. Warszawa i okolice. KONTAKT 501026073

  7. #7

    Domyślnie

    GENIALNY HYDRAULIK!!!!

    Wszystkim, którzy poszukują solidnego, rzetelnego fachowca HYDRAULIKA polecam p. Wojciecha (tel. 531 713 577). Wykonał w naszym nowym domu wszystkie instalacje -wodną, grzewczą (w tym także ogrzewanie podłogowe), kanalizację, podłączył wszystkie urządzenia typu piec C.O., a później również wanny, prysznic, umywalki, kibelki itd. Wszystko działa rewelacyjnie i wygląda estetycznie (rury pochowane w ścianach itd). Zawsze słowny, punktualny, służy radą. Namiar na niego dostaliśmy od znajomych, u których również wykonywał kompleksowe roboty. Byli bardzo zadowoleni.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marika73 Zobacz post
    GENIALNY HYDRAULIK!!!!

    Wszystkim, którzy poszukują solidnego, rzetelnego fachowca HYDRAULIKA polecam p. Wojciecha (tel. 531 713 577). Wykonał w naszym nowym domu wszystkie instalacje -wodną, grzewczą (w tym także ogrzewanie podłogowe), kanalizację, podłączył wszystkie urządzenia typu piec C.O., a później również wanny, prysznic, umywalki, kibelki itd. Wszystko działa rewelacyjnie i wygląda estetycznie (rury pochowane w ścianach itd). Zawsze słowny, punktualny, służy radą. Namiar na niego dostaliśmy od znajomych, u których również wykonywał kompleksowe roboty. Byli bardzo zadowoleni.
    Po co ta ściema??? Nie lepiej zamieścić reklamę swoją/p.Wojtka??? Będzie bardziej wiarygodna.

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gosia522

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    u mnie był hydraulik którego mogę z czystym sumieniem polecić, jest uczciwy i zna się na robocie nr tel 501899092

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gofer1980

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-250
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja również mogę z czystym sumieniem poleci usługi firmy HYDRAULIKA WARSZAWA GRZEŚ http://www.hydraulikwarszawa.info . Zależało mi na szybkiej naprawie uszkodzonej instalacji. Pan, który przyjechał był bardzo rzeczowy, wycenił naprawę i po mojej zgodzie od razu przystąpił do naprawy i usuwania usterki. Tel. 517 705 782 (mam nadzieję, że nadal aktualny )

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dianaa

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    25-001
    Posty
    1

    Domyślnie Serwis hydrauliczny

    Rzetelnie wykonana usługa wod-kan., c.o., montaż kolektorów słonecznych wraz z odbiorem niezbędnym w naszym przypadku czyli dofinansowanie - Roman Luty. Z tego co wiem ma wszystkie niezbędne uprawnienia, a i co ważne jest pod telefonem w razie problemu. Kontakt na stronie www.febrero.pl . Zakład Instalatorstwa Sanitarnego i CO....

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yaco181
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    lubelskie/mazowieckie
    Posty
    1.352

    Domyślnie

    1 - 2 posty i wszyscy polecaja "super" hydraulikow
    Poddasza to nasza pasja...

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    domax4

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    02-100
    Posty
    1

    Domyślnie dobry hydraulik warszawa

    polecam hydraulika z ochoty ale napewnio pojedzie do klienta z calej warszawy.robil u mnie prawie cala hydraulike i nie puscil mnie z torbami solidny i dokladny.nie pamietam imienia ale zostal mi telefon 601-801-285

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    andrzej156

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    ja po przejściach z niejednym "fachowcem" polecam Wam wszystkim hydraulika w Warszawie, Kamil: 500 504 474. Mam porównanie z innymi więc wiem jak ktoś robi dobrze, porządnie, uczciwie. Mi zrobił instalację w nowym domu.

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar slawekjaskulski
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-140
    Posty
    3

    Domyślnie

    Polecam usługi swojej firmy czyli EKO-TECH Sławomir Jaskulski. Wszystkie informacje o firmie, ofercie, certyfikatach i referencjach na mojej stronie http://hydraulik-warszawa.pl

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    hydraulikwawa

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-001
    Posty
    2

    Domyślnie

    Polecam swoje usługi hydrauliczne świadczone na terenie Warszawy i okolic. Paweł Czarneta 510 733 300
    Moja stronka hydraulik warszawa, udrażnianie kanalizacji, przepychanie kanalizacji

  17. #17
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    hydraulikwawa

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-001
    Posty
    2

    Domyślnie Hydraulik Warszawa, udrażnianie kanalizacji, przepychanie kanalizacji

    Polecam swoje usługi hydrauliczne świadczone na terenie Warszawy i okolic. Paweł Czarneta 510 733 300
    Moja stronka hydraulik warszawa, udrażnianie kanalizacji, przepychanie kanalizacji

  18. #18
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kordas

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-574
    Posty
    13

    Domyślnie

    A ja nie napisze, że polecam, bo akurat on nie robił nic u mnie tylko wymieniał piec u kuzyna, Z tego co rozmawialiśmy, to oprócz wymiany i serwisu pieców gazowych oraz kotłów gość zajmuje się hydrauliką. Kuzyn stwierdził, że nie załuje wyboru. W każdym razie jak wystąpią problemy hydrauliczne czy z piecem, to uważam, że można rozważyć sprowadzenie tego fachowca. http://hydraulik24h.eu (Katowice i okolice, bo przypuszczam, ze na naprawę czy wymianę uszczelki w kranie do Gdańska raczej nie dojedzie....

  19. #19

    Domyślnie

    Jeżeli chcesz znaleźć dobrego hydraulika z twojego regionu, wejdź na stronę http://czashydraulika.pl/ organizującą
    wykonawców tego fachu. Można skontaktować się za pomocą tego portalu z fachowcami, poradzić się na forum lub dodać
    swoje ogłoszenie o poszukiwaniu wykonawcy na twoje zlecenie. W ten sposób na pewno znajdziesz dobrego fachowca.

  20. #20
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marekksio

    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-001
    Posty
    2

    Domyślnie

    Jesli szukacie kogos w Trójmiescie to polecam firme https://fikser.pl/

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony