dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie system suchej zabudowy

    Czy macie godnych polecenia wykonawców systemów suchej zabudowy (lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie)?

  2. #2

    Domyślnie

    No właśnie, słabo to wygląda

  3. #3

    Domyślnie

    Jesli nie mozesz nikogo znalezdz to prooponuje ci szukajfachowca.pl Wez tam wyslij zapytanie i fachowcy samis ei do ciebie zglosza. Czesc z nich to moga byc partole ale ogolnie musisz porozmawiac z kazdym. Jesli ktorys wyda sie ok to daj mu zlecenie na jedno pomieszczenie. Na tym bedziesz widziec czy ci pasuje czy nie
    pozdrawiam

    Andrzej

    Zapraszam na moja budowe na http://z500.pl/plac-budowy/Z216/355/...ony-garaz.html

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał yendrek3 Zobacz post
    Jesli nie mozesz nikogo znalezdz to prooponuje ci szukajfachowca.pl Wez tam wyslij zapytanie i fachowcy samis ei do ciebie zglosza. Czesc z nich to moga byc partole ale ogolnie musisz porozmawiac z kazdym. Jesli ktorys wyda sie ok to daj mu zlecenie na jedno pomieszczenie. Na tym bedziesz widziec czy ci pasuje czy nie
    Już to zrobiłem. Rozesłałem już ofertę do ok. 20 i okzauje się, że "fachowcy" są od wszystkiego i nie rozumieją niektórych stosowanych obecnie rozwiązań.

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zeusrulez
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    za daleko . . .
    Posty
    981

    Domyślnie

    znajdz profi45 albo Rom - Kon lub FlashBack dwoch ostatnich nie jestem pewny czy aktualnie w Twoim regionie beda dzialac - ich rejony - ale po swiecie ich rzuca
    Ostatnio edytowane przez zeusrulez ; 17-02-2014 o 18:53

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony