dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Drzwi zewnętrzne do starego drewnianego domu? Jakie najlepsze?

    Witajcie,
    Proszę o pomoc zastanawiamy się z mężem nad firmę stolbud włoszczowa drzwi premium termo cena około 3500 tys. drzwi są drewniane. Myślałam nad czymś tańszym ale mam obawy co do metalowych drzwi?? Co polecacie?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Drzwi Premium Termo. Ładna nazwa. Ale na stronie www. dot. tych drzwi nie ma dowodu potwierdzającego że to są faktycznie ciepłe drzwi. Nie podają żadnego współczynnika (nawet warości "U"d) ani tym bardziej świadectwa potwierdzającego wynik który mógłby dawać podstawę do nazwania drzwi "termo".

    Poza tymi uszczypliwościami do zabiegów marketingowych nie mam więcej uwag.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gośka_m Zobacz post
    Witajcie,
    Myślałam nad czymś tańszym ale mam obawy co do metalowych drzwi?? Co polecacie?
    Pytanie skąd obawy do metalowych drzwi? Jest kilka dobrych firm w Polsce produkujących drzwi stalowe w rozsądnych pieniądzach. W kwocie jaką podałaś swobodnie byś się zmieściła w dobrej "stalówce".
    Do tego z badaniami i poświadczeniami, że dane drzwi będą miały określony współczynnik U.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony