dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 111
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 2217
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Mi_mała się wykańcza :(

    ,.
    Ostatnio edytowane przez mi_mała ; 30-01-2022 o 10:49

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Domi87
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-015
    Posty
    673

    Domyślnie

    Hej! trafiłam sama na Twój wątek Zapowiada się bardzo fajnie. Zastanawia mnie czy przed pralką nie będziecie mieli za mało miejsca na pakowanie prania? bo prysznic będzie miał drzwi chyba?
    A i w jakim programi robiona wizka łazienki - sama robiłaś?
    Ostatnio edytowane przez Domi87 ; 12-03-2014 o 16:04

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Domi87
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-015
    Posty
    673

    Domyślnie

    Ależ mi się u Ciebie podoba Szafa jest lustrzana, ta w przedpokoju??? Kuchnia wcale nie ma tak mało szafek! Musiałabym pokazać ci obecną moją w wynajmowanym mieszkanku A i jej projekt mi się bardzo podoba, bo bardzo lubię taki układ - jakby ramę z szafek. Sądzę, że nie będzie wcale mdło! wpisuje się w cały projekt mieszkania.
    Trochę mi nie leży projekt siedziska. Chyba zrobiłabym tapicerowane tylko plecy bez boku. Kolor też do niczego nie nawiązuje (przynajmniej nie widzę na wizkach) i bym nad nim popracowała. Możesz też pociągnąć tapicerowanie też na skrzynie (z przodu), tak jak tu


    Jeżeli chodzi o salon to jeszcze bym pomyślała nad ścianką od TV. Pomysł funkcjonalnie jest bardzo dobrym ale trochę wydaje się ciężka i optycznie pomniejsza salon (za mocno go dzieli).
    Mam nadzieję, że nie przesadzam z uwagami, one nie mają na celu mówienia, że coś jest źle (bo całościowo uważam, że masz super pomysły i będzie śliczne mieszkanie), tylko by dać do myślenia, bo może coś da się jeszcze ulepszyć zwłaszcza, że masz sporo czasu jeszcze

    PS. Zastanawiam się ciągle w jakim programie były robione te wizki... super jakość
    Ostatnio edytowane przez Domi87 ; 13-03-2014 o 09:31

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Najbardziej zbliżone do dębu to cerrad setim honey

  6. #6

    Domyślnie

    2.pierwsze zdjecia poznaje ������
    Ode mnie ������

  7. #7

    Domyślnie

    Nie,spokojnie
    Ale cerrad są naprawdę fajne
    My będziemy układami cały parter w nich

  8. #8
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar MadziaT
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-354
    Posty
    23

    Domyślnie

    Witam się i ja....
    My planujemy kłaść płytki drewnopodobne - Paradyż My Way Rovere Giallo.
    Bardzo mi się spodobały na żywo...

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar MadziaT
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-354
    Posty
    23

    Domyślnie

    Te Satim Honey też są ładne...a na pewno tańsze niż Rovere Giallo.
    My chcemy całą ścianę w kuchni nimi wyłożyć, a podłoga w salonie ma być dębowa.
    Myślę jeszcze nad łazienką...ale pewnie stanie na tej samej płytce którą wybierzemy do kuchni na ścianę z dodatkiem bieli i szarości.....jakby nie patrzeć to podobnie albo nawet tak samo jak u Ciebie

  10. #10

    Domyślnie

    Madzia u nas plytkowanie w maju,więc wtedy wrzucę relację
    A u Was Kiedy rozpoczynacie??

  11. #11

    Domyślnie

    Z drewnopodobnych płytek polecam Marazzi Treverkhome Rovere. U mnie w łazience układa się właśnie Castagno - bardzo dobra imitacja drewna i płytki świetne jakościowo (glazurnik jest zadowolony - dobrze się tną i nie pękają).

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Cześć mi_mała. Wpadam z rewizytą.

    Jeśli chodzi o Marazzi to przestrzegam przed zamawianiem u Włochów płytek w sezonie letnim, bo dostawa będzie pewnie pod koniec września albo na początku października. Już dwa razy miałam taką sytuację, raz we Wrocławiu i raz w Warszawie. Jeśli komuś nie zależy na czasie to nie ma sprawy, ale jak ktoś się śpieszy to lepiej płytki zamówić jak najszybciej, zanim Marazzi pójdzie na urlop No chyba, że polski dystrybutor ma płytki na stanie w magazynie.
    Same płytki są świetne.
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  13. #13

    Domyślnie

    Na razie mogę spróbować zrobić fotkę płytek w pudełku, bo na ścianie póki co nic nie widać - upaćkane są do granic możliwości. Ja na swoje czekałam 3 tygodnie w styczniu. Pod koniec roku Włosi pewnie będą mieli przerwę świąteczną . Cene spokojnie niższą znajdziesz, poniżej 300 bez problemu, ostatnio trafiłam gdzieś w internecie na Castagno za ok. 260 zł/m2 za rozmiar 120x20. Szerokie na 30cm są tańsze niż te na 20cm,więc jeśli ten rozmiar Ci odpowiada, to aż tak budżetu nie zrujnuje.
    Co do taupe - Marazzi ma serię Monolith m.in w kolorze wenge, na zdjęciach wygląda na szarobrązowy właśnie i występuje w trzech strukturach: gładka, młotkowana i naturalna. Może te by podeszły? Na żywo ich nie widziałam, więc nie wiem, na ile monitor przekłamuje kolor...
    Ostatnio edytowane przez Toscana ; 19-03-2014 o 08:18

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał mi_mała Zobacz post
    Znalazłam takie zdjęcie z zagranicznej realizacji:



    Śliczne Tylko cena.... 320 PLN/m2 w promocji

    Widziałam je na żywo, bo zastanawiałam się czy brać Rovere, czy Castagno - w rzeczywistości są sporo jaśniejsze, niż na fotce.
    Ostatnio edytowane przez Toscana ; 19-03-2014 o 09:04

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał mi_mała Zobacz post

    Co do zdjęć płytek - chętnie zobaczę zarówno zdjecia płytek z pudełka, jak i wyłożonej nimi podłogi



    To nawet lepiej - ale ciepło jaśniejsze czy takie blade z różowymi lub szarymi refleksami?
    Teraz już nie pamiętam, bo od razu uznałam je za zbyt jasne do siebie i nie przyjrzałam się dokładnie. Znalazłam natomiast na forum takie cuś:

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=drewnopodobne

    Post 1509 - amglad1 ma je u siebie, wydaje mi się, że pierwsze zdjęcie w miarę oddaje kolor, ale nie jestem pewna. MOże amglad1 poradzi

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez mi_mała ; 30-01-2022 o 10:50
    .

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez mi_mała ; 30-01-2022 o 10:50
    .

  18. #18

    Domyślnie

    takie półki robi się na 3 sposoby:
    1. kucie w ścianie wnęki
    2. zrobienie zabudowy z zielonego k-g
    3. zrobienie zabudowy z bloczka/pustaka/cegły itp

    wiele ludzi robi z k-g i się trzyma ja mam w mieszkaniu z bloczka postawione, ale w domu chyba będzie z k-g (bo ciągle narady wojenne trwają )
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  19. #19

    Domyślnie

    U mnie jest zielony k-g + porządne uszczelnienie, bo też mam pod prysznicem. Trzeba się jednak liczyć z utratą kilkunastu cm powierzchni łazienki na całej dlugości ścianki. U mnie akurat na tej samej ściance jest geberit, więc za jednym zamachem zamaskowano stelaż i nie mam odstającej ścianki. Ma to wyglądać tak:

    . Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka4.jpg
Wyświetleń:	603
Rozmiar:	36,1 KB
ID:	249520

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez mi_mała ; 30-01-2022 o 10:50
    .

Strona 1 z 111

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony