dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 31
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Rodmano

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Trójmiasto
    Posty
    323

    Domyślnie Słowińscy,Wiktorczyk Czarków,Gebauer-opinie

    Witam,

    Czy ktoś z Was miał do czynienia z w/w firmami ? Jakieś opinię zasłyszane lub własne doświadczenia ?

    z góry serdeczne dzięki za pomoc.

    pozdrawiam

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Zdecydowanie WIKTORCZYK i GEBAUER.

    Słowińskich, Ariesów, Srolbudów nie polecam.
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar paciorki
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-485
    Dzielnica
    Giszowiec
    Posty
    358
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    [QUOTE=Rodmano;6389626]Witam,

    Czy ktoś z Was miał do czynienia z w/w firmami ? Jakieś opinię zasłyszane lub własne doświadczenia ?

    z góry serdeczne dzięki za pomoc.

    ABA Wiktorczyk okna sprzed 15 lat bez zastrzeżeń do tej pory. Okna montowane prawie dwa lata temu do zobaczenia w moim dzienniku - ja nie mam żadnych uwag i mogę polecić z czystym sumieniem.
    Domek na Giszowcu - blog - TUTAJ !!!

    Więcej zdjęć - TUTAJ i TUTAJ

    Link do dziennika - TU

    Na Fejsbuku - TUTAJ

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Rodmano

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Trójmiasto
    Posty
    323

    Domyślnie

    Cytat Napisał Charlie Zobacz post
    Zdecydowanie WIKTORCZYK i GEBAUER.

    Słowińskich, Ariesów, Srolbudów nie polecam.
    Uzasadnij proszę swoje typy. Dlaczego zdecydowanie Wiktorczyk i Gebauer?
    Jakie uwagi do do Słowińskich ?

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Jak ktoś wygrzebie na tym forum polecenia Ariesow to - o dziwo - bedą to słowa Charliego.. i jak tu żyć?

  6. #6
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Rodmano

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Trójmiasto
    Posty
    323

    Domyślnie

    [QUOTE=finlandia;6390841]Jak ktoś wygrzebie na tym forum polecenia Ariesow to - o dziwo - bedą to słowa Charliego.. i jak tu żyć?[/QUOTE

    No tak... a coś więcej apropos wymienionych przeze mnie firm ??

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Ja nie znam ich bliżej - więc nie mam co mówić. Co najwyżej będą to tylko jakieś sympatie / antypatie. Na żadną z tych firm nie było tu specjalnie mocno zawioniowych grzechów, wiec nie ma przed kim Cię mocno przestrzegać.

  8. #8

    Domyślnie

    Wiktorczyk ale z Czarkowa- tego z Pszczyny nie polecam ( teście użerali sie z reklamacja ponad rok). Moi rodzice maja okna wiktorczyk ( ale sprzed 14 lat jeszcze zanim sie podzielili i ogólnie okna do dzis sa ok) ja natomiast mam drzwi zew z firmy Jastrzemski ( kobior) i jestem zadowolona.

  9. #9
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Rodmano

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Trójmiasto
    Posty
    323

    Domyślnie

    Ja od Słowińskich zastanawiam się nad tym modelem :

    http://www.slowinscy.pl/okna_alumini...max_ultra.html

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    dobry jest też POZ BUD jako firma z powtarzalnym produktem, serwisem, pewnością, że zareagują na problem, rozbudowaną siecią dystrybutorów
    Małe firmy stolarskie w większości nie mają czegoś takiego - nie stać ich na reakcję w drugim końcu Polski, nie mają swoich przedstawicielstw.
    Małe firmy stolarskie mają rację byty w promieniu do 50 max 80 km od swojej siedziby. A i tak jak coś spierdzielą to trzeba się nadzwonić, nagadać wręcz wykłocać się o reakcję na problem. Brak jasnych procedur, dokumentacji jakościowej/reklamacyjnej powoduje okropną uciążliwość w przypadku problemów ( większośc ustaleń na gębę mocno preferowana przez małe firmy a później idą w zaparte albo przeinaczają na swoje ).
    A problemów jest od zarypania z drewnem - a to to się nie podoba a tamto zarysowane albo sramto nie wyregulowane.
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  11. #11
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Rodmano

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Trójmiasto
    Posty
    323

    Domyślnie

    Cytat Napisał Charlie Zobacz post
    dobry jest też POZ BUD jako firma z powtarzalnym produktem, serwisem, pewnością, że zareagują na problem, rozbudowaną siecią dystrybutorów
    Małe firmy stolarskie w większości nie mają czegoś takiego - nie stać ich na reakcję w drugim końcu Polski, nie mają swoich przedstawicielstw.
    Małe firmy stolarskie mają rację byty w promieniu do 50 max 80 km od swojej siedziby. A i tak jak coś spierdzielą to trzeba się nadzwonić, nagadać wręcz wykłocać się o reakcję na problem. Brak jasnych procedur, dokumentacji jakościowej/reklamacyjnej powoduje okropną uciążliwość w przypadku problemów ( większośc ustaleń na gębę mocno preferowana przez małe firmy a później idą w zaparte albo przeinaczają na swoje ).
    A problemów jest od zarypania z drewnem - a to to się nie podoba a tamto zarysowane albo sramto nie wyregulowane.
    Teoretycznie Twój tok rozumowania jest bardzo słuszny,natomiast przy firmie Słowińscy nie powinno być problemów. Biuro handlowe mają u mnie w Gdańsku. Taka zupełnie mała stolarnia to nie jest bo zatrudniają około 70 osób,a 70% ich produkcji idzie na eksport,więc zakładam,że jeśli radzą sobie z eksportem ewentualnymi reklamacjami za granicą to powinni również poradzić sobie w Polsce.

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał Charlie Zobacz post
    dobry jest też POZ BUD jako firma z powtarzalnym produktem, serwisem, pewnością, że zareagują na problem, rozbudowaną siecią dystrybutorów.
    W końcu jakieś racjonalne podejście z Twojej strony. Ja za Pzbd nie przepadam, ale te aspekty doceniam.

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ventana

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    5

    Domyślnie

    Charlie czyżby jakaś forma kryptoreklamy i oczerniania konkurencji?
    Na jakiej podstawie twierdzisz iż Wiktorczyk i Gebauer a pozostali nie koniecznie?
    Wybudowałeś 10 domów i masz okna z każdej z tych firm?


    Cytat Napisał Charlie Zobacz post
    Zdecydowanie WIKTORCZYK i GEBAUER.

    Słowińskich, Ariesów, Srolbudów nie polecam.

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Bo jedną z tych firm Charlie dobrze zna. I już jak widać - nie poleca.
    A TObie proponuję na początek poznać regulamin forum - nazwa i avatar nie mogą być związane z prowadzoną działalnością, więc masz chwilę zanim zostaniesz ocenzurowany odgónie

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Anton 2014

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-002
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rodmano Zobacz post
    Teoretycznie Twój tok rozumowania jest bardzo słuszny,natomiast przy firmie Słowińscy nie powinno być problemów. Biuro handlowe mają u mnie w Gdańsku. Taka zupełnie mała stolarnia to nie jest bo zatrudniają około 70 osób,a 70% ich produkcji idzie na eksport,więc zakładam,że jeśli radzą sobie z eksportem ewentualnymi reklamacjami za granicą to powinni również poradzić sobie w Polsce.
    Z reklamacja u firmy Slowinscy uzeram sie od roku i nic. A zamowilem drogie debowe okna. Nawet wynajecie adwokata nic nie dalo bo okna pojechaly za granice. Do tego podejscie wlasciciela firmy do klienta jest poprosu beszczelne.

  16. #16
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Rodmano

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Trójmiasto
    Posty
    323

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anton 2014 Zobacz post
    Z reklamacja u firmy Slowinscy uzeram sie od roku i nic. A zamowilem drogie debowe okna. Nawet wynajecie adwokata nic nie dalo bo okna pojechaly za granice. Do tego podejscie wlasciciela firmy do klienta jest poprosu beszczelne.
    Ja po długich rozważaniach zamówiłem okna dębowe i rolety zewnętrzne w firmie Bertrand z montażem na belkach drewnianych. Realizacja 10 tygodni,więc czekamy i się okaże....

  17. #17
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anton 2014 Zobacz post
    Z reklamacja u firmy Slowinscy uzeram sie od roku i nic. A zamowilem drogie debowe okna. Nawet wynajecie adwokata nic nie dalo bo okna pojechaly za granice. Do tego podejscie wlasciciela firmy do klienta jest poprosu beszczelne.
    Ci z Aries Łodź to dopiero cwaniaki.
    Oszusty z metką.
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anton 2014 Zobacz post
    Z reklamacja u firmy Slowinscy uzeram sie od roku i nic. A zamowilem drogie debowe okna. Nawet wynajecie adwokata nic nie dalo bo okna pojechaly za granice. Do tego podejscie wlasciciela firmy do klienta jest poprosu beszczelne.
    Jeśli adwokat nie pomógł, to może zwyczajnie reklamacja nie była zasadna?

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anton 2014 Zobacz post
    ...Nawet wynajecie adwokata nic nie dalo bo okna pojechaly za granice...
    A karta gwarancyjna nie ogranicza odpowiedzialności gwaranta do terytorium RP? Chyba 99,9% gwarancji ma coś takiego? Bynajmniej drzwiowych.

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    A czy oby na pewno taki zapis jest skuteczny? Nie ma czegoś takiego jak gwarancja europejska?

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony