dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31
  1. #21

    Domyślnie slowinscy

    Cytat Napisał Rodmano Zobacz post
    Witam,

    Czy ktoś z Was miał do czynienia z w/w firmami ? Jakieś opinię zasłyszane lub własne doświadczenia ?

    z góry serdeczne dzięki za pomoc.

    pozdrawiam


    trzymaj sie z dala od slowinskich , super sa jak trzeba cos sprzedac , a pozniej zapomnij o obsludze posprzedazowej, ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #22

    Domyślnie

    Witam, my z żoną kupiliśmy okna aluminiowo drewniane u Słowińskich. Niewiele jestem w stanie o nich narazie powiedzieć bo mamy je dopiero rok. Nic się nie dzieje. Okna są piękne - lakier bezbarwny na sośnie od środka. Cena była znacznie lepsza niż u konkurencji. Wszędzie okna aluminiowo drewniane były absurdalnie drogie. Wybieraliśmy okna prawie rok. Mamy wyceny praktycznie ze wszystkich większych firm. Na pewno mogę polecić doradztwo Pawła Zająca z Bartyckiej w Warszawie. Przed podpisaniem umowy bylismy chyba na 3 budowach gdzie widzielismy wstawione okna u klienta. Do montażu polecam pana Jarka, byłem podczas montażu i okna są ustawione co do milimetra. Nie odniosę się do reklamacji i serwisu bo nie miałem potrzeby korzystać. Ogólnie jestesmy z żoną w 100% zadowoleni. Żeby nie było to nie jest reklama. Dom stoi w Końskich w świętokrzyskim. Zaintersowanym mogę przesłać zdjęcia okien.

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał szarass Zobacz post
    Żeby nie było to nie jest reklama.
    Nie, no... Skądże!

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    No co by nie mówić - nawet nie trochę - to bardzo wygląda na wymuszoną reklamę..
    To wcale nie znaczy, że nie wierzę że dom stoi i ma takie okna.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  5. #25

    Domyślnie

    No cóż trudno polemizować. Ja ze swojej strony kończę temat i nie wdaje się w pyskówki. Piszę jako zadowolony klient. Historie moich postów możecie sobie zobaczyć. Nikt mi nie płaci za reklamę. Oceniam firmę, wykonanie okien i doradztwo pozytywnie. Tyle z mojej strony. Żegnam.

  6. #26

    Domyślnie

    Ja chętnie zobaczę*zdjęcia, bo właśnie szukam wykonawcy okien drewnianych.

    Nie bardzo natomiast rozumiem całą sprawę z Aries... Charlie polecał ich przy każdej okazji – wiem, bo właśnie szukałam polecenim tej firmy i co się*właściwie stało? Zakupił okna i go rozczarowały? Chętnie dowiedziałabym się*o co kaman .

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Charlie polecał, bo dla nich pracował. A nie jestem pewny, czy ta firma nadal istnieje.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  8. #28

    Domyślnie

    Rozumiem.
    Firma, jak wynika z ich strony www, nadal istnieje, ale w internecie o nich cicho sza.

    No cóż, jeśli macie namiary na jakichś*SPRAWDZONYCH wykonawców, to chętnie przyjmę*namiary. Mam 2 duże okna z łukiem, a to oznacza mega wydatek, stąd chciałabym wiedzieć, że wydaję*swoją krwawicę dobrze .

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Jak istnieje to ok. Na koniec "kampanii promocyjnej" w wykonaniu kolegi Ch. odniosłem inne wrażenie, ale cóż - różnie to bywa.
    A że cicho? To może dobrze... czasem to lepszy zwiastun niż takie pochwalne posty w wykonaniu jednej osoby.

    Duże okno z łukiem wszędzie będzie odpowiednio droższe, niezależnie od materiału.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  10. #30

    Domyślnie

    Oczywiście biorę poprawkę*na takie kwiatki jak pochwalne posty od jednego użytkownika. Także dlatego, że na podstawie takich 'referencji' wybrałam wykonawcę*remontu i był to poważny błąd, za który przyjdzie mi płacić (wykonując kolejne poprawki) jeszcze przez długie lata.

    O tym, że łuki są duże droższe wiem, stąd moje obawy. Czym innym jest wydać na okno cztery tysiące i je utopić, a czym innym stracić 10 . I niestety o większości firm czytam niepochlebne opinie, także można kompletnie zgłupieć...

    Problem z firmą, którą wybrałam był także taki, że właściciel wkroczył w okres zmian w ekipie, więc referencje, które otrzymałam dotyczyły po prostu innych fachowców i innych, lepszych czasów (ech), stąd teraz szukam w miarę*aktualnych opinii na temat wykonawców stolarki okiennej.

  11. #31

    Domyślnie

    Odkopię stary temat ale może uda się uzyskać aktualizację informacji o produkcie chwalonym kilka lat temu. Jak się sprawdzają okna?

    Cytat Napisał szarass Zobacz post
    Witam, my z żoną kupiliśmy okna aluminiowo drewniane u Słowińskich. Niewiele jestem w stanie o nich narazie powiedzieć bo mamy je dopiero rok. Nic się nie dzieje. Okna są piękne - lakier bezbarwny na sośnie od środka. Cena była znacznie lepsza niż u konkurencji. Wszędzie okna aluminiowo drewniane były absurdalnie drogie. Wybieraliśmy okna prawie rok. Mamy wyceny praktycznie ze wszystkich większych firm. Na pewno mogę polecić doradztwo Pawła Zająca z Bartyckiej w Warszawie. Przed podpisaniem umowy bylismy chyba na 3 budowach gdzie widzielismy wstawione okna u klienta. Do montażu polecam pana Jarka, byłem podczas montażu i okna są ustawione co do milimetra. Nie odniosę się do reklamacji i serwisu bo nie miałem potrzeby korzystać. Ogólnie jestesmy z żoną w 100% zadowoleni. Żeby nie było to nie jest reklama. Dom stoi w Końskich w świętokrzyskim. Zaintersowanym mogę przesłać zdjęcia okien.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony