dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
  1. #41
    ELITA FORUM (min. 1000)
    cob_ra

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Pod Skierniewicami
    Posty
    1.293

    Domyślnie

    To i ja się przyłącze do opinii, moja będzie jak najbardziej pozytywna, pierwszy kontakt jak i kolejne marudzenie nie pozostało w otchłani. Gdzieś na wiosnę temat zaczęty, sfinalizowany w maju. Wszystko wytłumaczone, zamówione i wysłane. W późniejszym terminie jeszcze będę marudził o tynku na wykończenie, a może i samym wykonaniu, chociaż spory kawałek jest i nie będzie się opłaciło ekipie ruszać.

    Polecam wszystkim zarówno fighter1983, jak i system caparol. Mi się super robiło klejami. A robiłem pierwszy raz w życiu.
    Pozdrawiam,
    Marek
    Gryf-domowe klimaty
    P.u. 98.25m²+garaż 18.01m².OP 100%PC WPS 6k1, DZ 2x90m,WM,OZC(asolt)EAH:62,5kWh/m2rok,ΦHL:3640W, QH:6379 kWh/rok, Grzanych podłóg~98m2,kubatura 265m3
    PV 8,69, azymut 240st, dach 23st.
    cwu~80-100kWh msc.
    2017-2379kWh
    2018-2089kWh
    2019-2375kWh
    2020-2384kWh
    2021-1896kWh
    2022-1785kWh
    2023-1823kWh

  2. #42

    Domyślnie

    Odświeżę nieco wątek Wszystkim serdecznie polecam zakupy u Fightera (sklep Med-Bud). Zamówiony styropian i kompletny system elewacyjny zostały dostarczone terminowo w konkretnym dniu, w którym sobie zażyczyłem. Cała obsługa transakcji odbyła się bardzo sprawnie. Ceny chemii, mimo kosztów dostawy, okazały się korzystniejsze niż w lokalnym oddziale Greinplasta.

    Odniosę się jeszcze do styropianu Swisspor, co do którego na forum pojawiają się niekiedy krytyczne opinie. Moja partia (Lambda Max 0,031) wyprodukowana w Janowie była idealnie prosta. Wykonawca był bardzo zadowolony z jakości styropianu więc bez obaw mogę wszystkim polecić ten produkt.

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał RRR. Zobacz post
    Odświeżę nieco wątek Wszystkim serdecznie polecam zakupy u Fightera (sklep Med-Bud). Zamówiony styropian i kompletny system elewacyjny zostały dostarczone terminowo w konkretnym dniu, w którym sobie zażyczyłem. Cała obsługa transakcji odbyła się bardzo sprawnie. Ceny chemii, mimo kosztów dostawy, okazały się korzystniejsze niż w lokalnym oddziale Greinplasta.

    Odniosę się jeszcze do styropianu Swisspor, co do którego na forum pojawiają się niekiedy krytyczne opinie. Moja partia (Lambda Max 0,031) wyprodukowana w Janowie była idealnie prosta. Wykonawca był bardzo zadowolony z jakości styropianu więc bez obaw mogę wszystkim polecić ten produkt.
    dziekuje juz zapomnialem o tym watku
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  4. #44
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    QJaw

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-624
    Posty
    14

    Domyślnie

    To i ja odświerze może delikatnie temat na który trafiłem przez przypadek. Moja opinia będzie prawie pozytywną. Zamówienie dostawa i jakość towarów bez zastrzeżeń. Jednak formularz który oblicza zapotrzebowanie na materiały zawyzyl znacznie ilość potrzebnych listew A szczególnie tych przyokiennych w kolorze okien. Z całości użyłem może 1/3., a sądzę że okien mam nie mało. Nie wiem czy problemem nie było przeliczenie na sztuki potrzebnych metrów. Mimo jednak zapewnień E mogę towar który został zwrócić i wielokrotnych telefonów z mojej strony tematu nie udało się załatwić.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony