dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Dachplus z Bialoleki

    Witam,
    Co sądzicie o firmie Dachplus z Bialoleki? Zastanawiam sie czy kupic od nich dachowke i czy wziac od nich dekarzy. Jesli ktos mial z nimi do czynienia to napiszcie czy warto.

    pozdrawiam
    Kasia

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar troj
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    362
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    Jeżeli masz na myśli Dachplus bis z ul. Kobiałka to my u nich robiliśmy wycenę. Dach wycenialiśmy w kilku miejscach ceny były zbliżone.
    Nie zdecydowaliśmy się na Dachplus ponieważ już na etapie wyceny oblicvzyli zbyt mało dachówki co za tym idzie wycena byla niższa niż pozostałych.
    No i jeszcze jeden szczegół - nie mieli swojego transportu, a w przypadku zwrotu (za dużo towaru, coś nie tak z dachówkami) to ważne.

    Kupiliśmy material z wykonawstwem u Mańka Płochocińska 106 (większość towaru tam kupujemy) jesteśmy zadowoleni z obsługi i dekarzy.

    Akcja "dach" była w kwietniu 2008, byćmoże coś w dachplus sie zmieniło.

    Zrób wyceny w różnych składach.

    Polecany na forum STATEK handlowiec pokryciami dachowymi pracuje teraz w MINOX na Płochocińskiej 118 moze wartoby podjechać popytać.

    p.s. popraw nazwe firmy w tytule

    pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Chodzi mi o firme Dachplus z ulicy Bialoleckiej 166 A , a nie o Dachplus Bis.

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    dachoplusów, bisów, dachplus centrum, itd... jest sporo i są to niekiedy całkiem różne firmy

    natomiast została tu wywołana firma minox, ja pamietam że jak pracowałem w poprzedniej firmie to firma minox miała zadłużenie za materiały budowlane, które nie było możliwe odzyskać, kręcenie, zmienianie terminów zapłaty, osobiście parę razy jeździłem do siedziby, szefa, księgowości, ciągneło to sie miesiącami w ostateczności nastąpiło rozliczenie na zasadzie wyrwania od nich materiałów budowlanych i poźniejszych kompensat
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar zoska.jedynak
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-005
    Posty
    17

    Domyślnie

    Oj dałoby się temat odnowić? Bo ja też tych z Białołęki rozważam  Faktycznie tych dachplusów jak grzybów!

  6. #6

    Domyślnie

    NIe znam dachplus, ala na ul. Kobiałka przy Płochocińskiej jest Dachlux, dachówkę sprzedaje tez Minox na Echa Leśne

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar BogdanNalej
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-004
    Posty
    40

    Domyślnie

    Cytat Napisał zoska.jedynak Zobacz post
    Oj dałoby się temat odnowić? Bo ja też tych z Białołęki rozważam  Faktycznie tych dachplusów jak grzybów!

    Udało Ci się jakoś odnowić – brawo! dachplusy białołęckie mi przywiozły i założyły blachodachówkę Plannja i zadowolił mnie materiał i obsługa, więc bez obaw możesz sięgać po słuchawkę, a tak serio naprawdę profesjonalnie i bezproblemowo.

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    pan Żubr

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Kod pocztowy
    12-345
    Posty
    141

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam626 Zobacz post
    NIe znam dachplus, ala na ul. Kobiałka przy Płochocińskiej jest Dachlux, dachówkę sprzedaje tez Minox na Echa Leśne
    sprawdz też Zakpol
    cenę mieli lepszą od dachluxu i przede wszystkim gość z Zakpolu wyliczył dachówki tak, że zostało 10 szt.
    dachlux podawał 500 szt. mniej (na 3000 szt. potrzebnych)

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał BogdanNalej Zobacz post
    Udało Ci się jakoś odnowić – brawo! dachplusy białołęckie mi przywiozły i założyły blachodachówkę Plannja i zadowolił mnie materiał i obsługa, więc bez obaw możesz sięgać po słuchawkę, a tak serio naprawdę profesjonalnie i bezproblemowo.
    Bogdan, napisz ze tam pracujesz, i ze polecasz bo ogólnie firma ok. Albo ze to Twoja firma. Bedzie bardziej wiarygodnie. Takie podszywanie się za klienta obniża wiarygodność firmy
    Ostatnio edytowane przez Adam626 ; 03-03-2014 o 17:35

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony