dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Płytki do domu- aranzacja.

    Wiem ze są tu mądre osoby które sporo wiedzą o projektowaniu. Proszę o pomoc w dobraniu rozmiaru płytek do domu. Żonie podobają się duże 60x60 jednak wydaje mi się że w niektórych pomieszczeniach (np. wiatrołap) mogą one źle wyglądać.

    W salonie będziemy mieli płytki drewnopodobne 90x21.
    W kuchni chcemy gres polerowany i to samo w korytarzu i w wiatrołapie (tylko kolor inny)... pytanie jaki rozmiar wybrać i jak ułożyć- prosto czy w caro. Błagam pomóżcie bo zgłupieć można.

    Poniżej projekt- na czerwono pomieszczenia którego dotyczy pytanie i wymiary.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	KARMELITA 2M LUSTRO PARTER DRUK.jpg
Wyświetleń:	986
Rozmiar:	72,1 KB
ID:	246316

  2. #2

    Domyślnie

    Żona ma rację daj duży format i na prosto.

  3. #3

    Domyślnie

    A nie możecie wszędzie tych drewnopodobnych płytek położyć? Albo chociaż w kuchni bo najbliżej salonu i szerokie przejście... Widzę, że łazienka i pomieszczenia obok nie są zaznaczone - czy znaczy to, że jeszcze inny rodzaj podłogi w nich będzie? A w pokoju przy schodach?
    Duże płytki podobają mi się pod warunkiem, że są ułożone bezfugowo.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał alicyja Zobacz post
    A nie możecie wszędzie tych drewnopodobnych płytek położyć? Albo chociaż w kuchni bo najbliżej salonu i szerokie przejście... Widzę, że łazienka i pomieszczenia obok nie są zaznaczone - czy znaczy to, że jeszcze inny rodzaj podłogi w nich będzie? A w pokoju przy schodach?
    Duże płytki podobają mi się pod warunkiem, że są ułożone bezfugowo.
    Postanowiliśmy położyć drewnopodobne w salonie i kuchni. Na korytarzu i w wiatrołapie ma być gres. W pokoju panele, a w łazience będzie co innego- jeszcze nie wiemy co. To pomieszczenie obok to pomieszczenie gospodarcze wiec nie będziemy tam kładli nic wyszukanego. Bezfugowo u nas nie ma szans żeby położyć bo jest ogrzewanie podłogowe- nasz glazurnik powiedział ze fuga musi być. Niestety moim zdaniem 60x60 to za duży rozmiar jak na ten mały korytarz i wiatrołap. Byłoby chyba bardzo dużo cięcia. i mogłoby to nie wyjśc estetycznie.

    Dziękuje za pomoc jakby ktos jeszcze chciał coś poradzić to chętnie poczytam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony