dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    psuja

Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

Domyślnie Podłączenie kotłowni

Witam.
    Pytanie jak w temacie, ile płaciliście za podłączenie kotłowni?
    Szukałam na forum, ale nie znalazłam w miarę aktualnych cen. Jeżeli ktoś się podzieli wiedzą będę wdzięczna.
    Nasz hydraulik chce 12000 i wydaje mi się to ciut dużo...a może właśnie tylko mi się wydaje?
    Umiem wszystko zepsuć !

SYMPATYK FORUM (min. 10)
    hydro-gaz

Kod pocztowy
    03-350

Domyślnie

Cytat Napisał psuja Zobacz post
    Witam.
    Pytanie jak w temacie, ile płaciliście za podłączenie kotłowni?
    Szukałam na forum, ale nie znalazłam w miarę aktualnych cen. Jeżeli ktoś się podzieli wiedzą będę wdzięczna.
    Nasz hydraulik chce 12000 i wydaje mi się to ciut dużo...a może właśnie tylko mi się wydaje?
    witam, 12tys to trochę sporo jak za podłączenie
    rozumiem że chodzi o usługę razem z materiałem?

Za mało danych podałeś. Wszystko zależy od rodzaju urządzenia, warunków montażu....

Ja za kotłownię na jednym obiegu grzewczym biorę 1000-1200zł ale robota robocie nie równa więc najlepiej indywidualnie wycenić....

Kal_b_E

Kod pocztowy
    01-461

Domyślnie

Napisz, co dokładnie ma wchodzić w zakres prac przy podłączeniu kotłowni. Jeżeli masz komplet materiałów i trzeba je tylko podłączyć (w samej kotłowni a nie w całym domu) to będzie to do 2000 zł, jeżeli mówimy o montażu C.O. w całym domu albo zakupem na przykład pieca to już lecimy co najmniej w okolicę kwot których podałeś albo i dużo wyżej.

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kondziu87r

Domyślnie

trudno jest coś powiedzieć bo nie podajesz szczegółów, u mnie wyglądało to następująco: piec defro econo 2500 zł, zbiornik 150L + 3 pompki 3000 zł, + materiał typu sterowniki, rury, kolanka i pewnie tysiące innych o których nie mam pojęcia 6000 zł. I mam nadzieję że to będzie koniec. Jeśli chodzi o robociznę mam ją gratis bo brat jest hydraulikiem i płacę tylko za materiał który i tak mam po cenach rabatowych

psuja

Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

Domyślnie

No Panowie macie reflex . U nas już dawno po ptakach, pożegnaliśmy się z Panem hydraulikiem, wybłagaliśmy robotę po godzinach u innego.
    Chodziło o podłączenie SAMEJ kotłowni, rury w domu, podłogówka, szafki z wyjściami były już zrobione. Cena nie obejmowała pieca, zasobnika i podłączenia kaloryferów.
    Za drugiego Pana hydraulika zapłaciliśmy 8tys, też bez pieca i zasobnika, ale z podłączeniem kaloryferów. Jego robocizna wyniosła 1600zł, reszta materiały, przy okazji musiał robić poprawki po tamtych ''fachowcach''.
    Umiem wszystko zepsuć !

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia