dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Wojsław

    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Skąd
    Budzów
    Kod pocztowy
    57-214
    Posty
    11

    Domyślnie

    Chcę zwrócić jeszcze "uwagę" na firmę HOHER ... ewidentnie niemiecko brzmiącą, sprzedają jednak tylko na allegro, gdzie mają prawie 100% pozytywów ale jak się przyjrzałem co chwilę pojawiają się te same wpisy z tymi samymi numerami "transakcji" więc wiadomo już skąd te 99.9 . a także olx gdzie nie można napisać opinii ... na znanym portalu opinieo.pl nie można zamieścić informacji, bo firma nie widnieje, a dodając ją pokazuje, że widnieje .... gdyż udało mi się znaleźć stronę internetową, która jest warunkiem do zamieszczenia tam opini ....więc za wiele ściem, żeby się skusić na niską cenę

  2. #22

    Domyślnie

    Trudno się nie zgodzić z jednym, każdy właściciel domku jednorodzinnego powinien wyposażyć się w drabinę. Zawsze znajdą się jakieś prace na wysokości w stylu: wywiercenie dziury w ścianie pod obraz, malowanie sufitu czy jakieś prace na zewnątrz jak przycinanie drzew. Najważniejsze z perspektywy naszego zdrowia jest wybieranie tylko sprawdzonych produktów. Wiele można przeczytać negatywnych opinii na temat chińskich produktów wykonanych z niskiej jakości materiałów. W ich przypadku nie trudno o bolesny wypadek. Dlatego też najlepszym wyborem będą drabiny domowe polskich producentów wykonane z wytrzymałego i lekkiego aluminium. Warto zwrócić też uwagę na to czy dany model posiada antypoślizgowe stopki zapewniające najwyższy standard bezpieczeństwa.
    Ostatnio edytowane przez mariusz82 ; 27-09-2020 o 16:04

  3. #23
    Banned
    Paulina.Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2021
    Skąd
    Nowy Sącz
    Kod pocztowy
    33-300
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja polecam . Jest producentem i dystrybutorem drabin jednocześnie i to duży plus, bo ceny konkurencyjne, a jakość super. Mamy drabinę do ogrodu od nich w codziennym użyciu od 4 lat i jest jak nowa
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 04-02-2021 o 09:34

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony