dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    roman169

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Posty
    3

    Domyślnie Zacieki na elewacji akrylowej

    Jak w temacie. Na elewacji akrylowej zrobiły się zacieki, a właściwie w miejscach gdzie działa deszcz (pod balkonem czy pod parapetami nie widać). Ponieważ elewacja jest żółta widać jak by ze spodu wychodził jakiś kolor (podobno klej) tylko w miejscach gdzie działa woda. Próbowałem myć to myjką ciśnieniową i dosyć łatwo się usuwa. Pytanie dotyczy metody zabezpieczenia na przyszłość. Słyszałem że niektórzy myją ściany i malują farbą silikonową. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły lub przerabiał podobny temat proszę o rady. Elewacja ma kilka lat.

  2. #2

    Domyślnie

    Akrylowa farba to jedna z lepszych metod na łatwość usuwania brudu. A co ma dać ten silikon, bo tego rodzaju brud to już wyższa szkoła jazdy dla każdej farby.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    roman169

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał sokratis Zobacz post
    Akrylowa farba to jedna z lepszych metod na łatwość usuwania brudu. A co ma dać ten silikon, bo tego rodzaju brud to już wyższa szkoła jazdy dla każdej farby.
    Nie wiem co ma dać ten silikon. Napisałem że podobno tak robią. Podobno żeby podobne zacieki nie miały miejsca w przyszłości. Pytanie jest precyzyjnie sformułowane wydaje mi się i prosiłem o jakieś rady. Poza tym w opisie tematu nie ma mowy o brudzie tylko o zaciekach.

  4. #4

    Domyślnie

    Daj jakieś fotki bo nie wiadomo o jakie zacieki Ci chodzi ..

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    roman169

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał jar.os Zobacz post
    Daj jakieś fotki bo nie wiadomo o jakie zacieki Ci chodzi ..

    Niestety nie jestem w stanie zamieścić zdjęć mojego mieszkania gdyż jestem na wyjeździe ale wygląda to podobnie. Dodam że od strony z której zacina deszcz jest to bardzo widoczne, po przeciwnej praktycznie nie dostrzegłem. Krótko mówiąc gdzie ściana jest czasem mokra
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	elewacja1.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	33,1 KB
ID:	247230   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	elewacja2.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	37,5 KB
ID:	247231  
    Ostatnio edytowane przez roman169 ; 09-03-2014 o 22:35

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony