dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Aranżacja salonu

    Witam

    Czy ktoś zechciałby mi pomóc i zaproponować jakąś aranżację takiego oto salonu ?



    Salon ma wymiary 4,66 m x 3,70 m + wnęka pod oknem 0,7m x 3,10 m. Jedne drzwi prowadza na przedpokój, drugie rozsuwane do drugiego pokoju. Planuję generalnie względny minimalizm, w salonie liczy się dużo przestrzeni. Jakaś rogówka lub kanapa, mała komoda, stolik przy kanapie/rogówce, telewizor, lampa Wydaje mi się, że ciężko będzie z umiejscowieniem telewizora na ścianie. Akceptuję więc jakiś kompromis i telewizor na niskiej szafce pod TV gdzieś w rogu.
    Wstępnie wymyśliłem coś takiego:

    z góry dzięki

  2. #2

    Domyślnie

    Myślę że to jedyne rozsądne rozplanowanie i tak bym zostawiła.

  3. #3

    Domyślnie

    Fixer84 miejsce narożnika podane przez Ciebie to jedyne słuszne miejsce.
    Jeżeli możesz "pozbyć się" drzwi do salonu to ja telewizor bym "powiesiła" na ścianie naprzeciw narożnika. Pod nim komoda.
    Pytanie, czy chcesz mieć stół w salonie. Ja jestem "fanką" stołu, więc dla mnie koniecznie musi być stół.
    U Ciebie lekki może okrągły drewniany stół, między narożnikiem a drzwiami na balkon. Do tego 4 lekkie, może transparentne krzesła.
    Rury od kaloryfera zakryłabym regałem na książki. O ile planujesz trzymać je w salonie. To tak ogólnie .
    Ostatnio edytowane przez krystynajoanna ; 23-03-2014 o 08:05

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony