dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 40
  1. #1

    Domyślnie Odchodzaca oleina -okna PCV Jezierski

    Witam.
    W zamontowanych oknach PCV Jezierskiego po 6 latach na rogach ramy okiennej zaczyna odchodzić okleina .
    Jaki jest tego powód,jak dokonać naprawy ?
    Ostatnio edytowane przez P:)apolinek ; 23-03-2014 o 12:07

  2. #2

    Domyślnie

    Proponuje wrzucić jakieś zdjecia

  3. #3

    Domyślnie

    Zgłoś reklamację do salonu, gdzie kupowałeś, a jeżeli nie istnieje bezpośrednio do Jezierskiego. Sami okleinowali profile i z tego co wiem mieli takie reklamacje z odchodzącą okleiną.

  4. #4

    Domyślnie

    Okres gwarancji juz minał

  5. #5

    Domyślnie

    Suszarka by lekko naciągnąć okleinę a później Kropelka bo . . . co kropelka sklei żadna siła nie rozklei
    Śmieszne?
    Być może ale działą

  6. #6

    Domyślnie

    Polecam przeczytać przed zastosowaniem rady Kolegi nikt ważny.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Klej_%2...cyjanoakrylowe

    Lepiej użyć gęstszego kleju niż kropelka, bo ona jak dla mnie za szybko złapie laminat. W tym przypadku, gdzie jest narożnik i ciężko będzie dobrze uchwycić kawałek laminatu może okazać się to kluczowe aby nie schrzanić sprawy.

  7. #7

    Domyślnie

    i na koniec, by zjawisko już nie miało miejsc kupić mały ćwierćwałek i przykleić go do PARAPETU a szczelinkę od góry wypełnić jakimś lepiszczem np. silikonem

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał P:)apolinek Zobacz post
    Okres gwarancji juz minał
    Z tego co wiem to dają 7 lat gwarancji. Poza tym startują od nowa i zależy im na dobrej opinii.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał nikt ważny Zobacz post
    i na koniec, by zjawisko już nie miało miejsc kupić mały ćwierćwałek i przykleić go do PARAPETU a szczelinkę od góry wypełnić jakimś lepiszczem np. silikonem
    Sanitarny przydałby się w takim miejscu dla bezpieczeństwa. Nie ma tam wilgoci jak w łazienkach czy kuchniach ale na forum (o zgrozo) coraz częściej pojawiają się wpisy o laniu się wody po oknach i drzwiach - co skutkuje grzybem.

  10. #10

    Domyślnie

    Okna sa z kwietnia 2007 r. wtedy jeszcze obowiazywała gwarancja 5 letnia.Od 2009 dali 7 lat.
    Pytanie brzmi...jaki powód jest że okleina sie zrywa.
    Jak to naprawicz aby było skutecznie?
    Dzwoniac do Jezierskiego informowali mnie o mozliwosci wyjaecia całej ramy....o zgrozo kucie ponowne obrabianie...
    Nie bende ukrywał ze licze na zatrzymanie procesu,drobne ubytki w okleinie po skurczu sa dla mnie lepsza alternatywa od rozkówania wszystkiego.
    Na zdjęciu pokazana jest rama w pomieszczeniu nie urzytkowanym jeszcze,dlatego brak sylikonów wokuł okna.
    To okno ma najbardziej widoczny defekt w postaci odklejania sie okleiny,inne narazie maja paski jakby okleina sie nadrywała.

  11. #11

    Domyślnie

    przyklej i zapomnij o temacie.
    Niestety tak się zdarza przy samodzielnym oklinowaniu profili, pracownik czegoś tam nie dopilnował i wyszło jak wyszło
    Zupełnie inaczej to wygląda jak profil wychodzi z fabryki od razu w okleinie

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał nikt ważny Zobacz post
    przyklej i zapomnij o temacie.
    Niestety tak się zdarza przy samodzielnym oklinowaniu profili, pracownik czegoś tam nie dopilnował i wyszło jak wyszło
    Zupełnie inaczej to wygląda jak profil wychodzi z fabryki od razu w okleinie
    Nie można deprymować okleinowania profili przez producentów okien, jeżeli zrobią to dobrze to nic się nie dzieje To samo może zdarzyć się producentowi profila.

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał P:)apolinek Zobacz post
    Okna sa z kwietnia 2007 r. wtedy jeszcze obowiazywała gwarancja 5 letnia.Od 2009 dali 7 lat.
    To pech z tą gwarancją, przyklej tak jak pisze nikt ważny, ewentualnie poproś serwis Jezierskiego, może podjadą jak będą gdzieś w okolicy.

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Factor
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    25-852
    Posty
    6

    Domyślnie

    Rzeczywiście pech z tą gwarancją, ale mimo wszystko proponowałbym bezpośredni kontakt z serwisem Jezierskiego. Słyszałem, że mają sensowne podejście do takich spraw i powinni zaproponować jakieś rozwiązanie. Zawsze bezpośredni kontakt i rozmowa jest lepsza niż zastanawianie się co zrobić.
    Trzymam kciuki i czekam na ewentualny odzew jak poszło.

  15. #15

    Domyślnie

    Kontakt staram sie podjąc od 2 dni.
    Dzwoniac na numery ze strony jak i udostępnione mi ze sklepu, wszyscy przekierowuja mnie do serwisu który ciagle jest niedostępny....
    Czy w tej firmie wszyscy pracuja na produkcji....

  16. #16

    Domyślnie

    Nikt nie odbiera? A miało być lepiej

    Spróbuj porozmawiać z Przedstawicielem Handlowym: Grzegorzem Paradowskim tel. +48 506 178 102 i przedstaw mu problem.

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał ok**t Zobacz post
    Nikt nie odbiera? A miało być lepiej

    Spróbuj porozmawiać z Przedstawicielem Handlowym: Grzegorzem Paradowskim tel. +48 506 178 102 i przedstaw mu problem.
    Grzegorz już tam nie pracuje [ od 12.2013 ].
    Pozostaje kontakt do firmy.

  18. #18

    Domyślnie

    To mnie zaskoczyłeś.

  19. #19

    Domyślnie

    Dziś dodzwoniłem sie do Jezierskiego.

    Pan Hajduk stwierdził iz gwarancja 7 letnia nie obejmuje moich okien.
    Zaproponował montaz okapniczków do okna.
    Sęk w tym iz okleina odchodzi na ramiaku w róznych miejscach (przy zgrzewach) i taki okapniczek mozna sobie odpuścic.
    Napisze do tego Pana maila,zobacze jakie sensowne rozwiazanie zaproponują.

  20. #20

    Domyślnie

    Daj znać, sam jestem ciekaw co zaproponują.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony