dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    husky83

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Posty
    2

    Domyślnie Brama przesuwna z Leroy Merlin

    Cześć,

    Mam do Was pytanie. Chcę kupić bramę przesuwną. Namierzyłem lokalnie firmę, która się tym zajmuje. Wykonanie takiej bramy w tej firmie (a właściwie wykonanie ramy, do zabudowania we własnym zakresie) to koszt 1500zł (brama ocynkowana ogniowo, niemalowana). Cena dosyć niska (patrząc na innych), ale oglądałem bramy wykonane przez tego człowieka - moim zdaniem są bardzo dobrze zrobione. Wadą natomiast jest to, że trzeba samemu wypełnić bramę.

    Dlatego postanowiłem przejrzeć ofertę gotowych, wypełnionych bram.
    Chociaż zawsze omijałem jakoś markety, jeśli chodzi o ogrodzenia, zaciekawiła mnie jedna brama z Leroy Merlin - konkretnie Kroto firmy Polargos.
    http://www.leroymerlin.pl/ogrodzenia...095,l1767.html

    Cena 2450zł (2205 przy 10% zniżki z karty).
    Po zabudowaniu i pomalowaniu 'gołej' bramy cena byłaby podobna (a więcej dłubaniny), ale nigdzie nie znalezłem przęseł 400cm, żeby to jakoś wyglądało..

    Co sądzicie o tej bramie? Czy miał ktoś z nią styczność? Niestety nie ma możliwości obejrzenia w sklepie, ponieważ jest wyłącznie na zamówienie...

    Brama (wg opisu na stronie Leroya i na stronie producenta) jest ocynkowana i malowana proszkowo.
    http://www.pol-argos.pl/ogrodzenie_kroto.html

    Nie patrzę na bramy za 1300zł, bo i takie są, dlatego może ta brama mimo wszystko jest coś warta?

    Z góry dziękuję za wszelkie opinie..


    PS. chciałem Was jeszcze zapytać o tanie przęsła z Castoramy - za 59zł sztuka, ale temat już był i są bardzo podzielone zdania, jedni piszą, że warto, bo tanio i można tanio wymienić, drudzy, że wytrzyma max 5 lat (co dla pierwszych jest zaletą), więc sam muszę wybrać

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kubencki

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Piła
    Kod pocztowy
    64-850
    Posty
    278

    Domyślnie

    Jeśli faktycznie jest dobrze ocynkowana i pomalowana proszkowo to warto brać.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Wlade

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    wielkopolska
    Posty
    101

    Domyślnie

    mam takowa kupioną w LM Top 3 w sierpniu 2013r- zamontowałem ją samodzielnie, choć nie było łatwo, nic się z nią nie dzieję ( na razie) nie rdzewieje, nie wygina się

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    husky83

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Posty
    2

    Domyślnie

    właśnie nie mam możliwości stwierdzenia czy dobrze pomalowana i ocynkowana.. Poczytałem o firmie i chyba jednak zdecyduję się na lokalnego magika od tych rzeczy Niestety opinie o bramach polargos są bardzo średnie, nawet o tych ocynkowanych...

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ogro

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Niemodlin
    Posty
    4

    Domyślnie Ogrodzenia z Castoramy to oszustwo !!!!

    UWAGA ! ten post wychwalający pseudo ogrodzenia z castoramy to SPAM reklamowy. Nie trzeba być fachowcem ani naukowcem
    żeby wiedzieć, że jeżeli surowy zardzewiały metal pomaluje się farbą (nawet proszkową) to już w markecie jest "rudo" a co dopiero na płocie !
    UWAGA ! MARKETY sprzedają półprodukty, na każdym elemencie metalowym jest mała kartka z informacją : należy zabezpieczyć przed korozją.
    Oznacz to że po wyjściu ze sklepu, nie mamy żadnej gwarancji (bo zależy od prawidłowego zabezpieczenia wyrobu - przez KUPUJĄCEGO !!!)
    To oznacza, że producent i sprzedawca czyli market, nie odpowiada za korozję elementu po wyjściu ze sklepu, bo obciążył kupującego warunkiem zabezpieczenia PÓŁ-produktu jakim są rdzewiejące w sklepie ogrodzenia. Nawiasem mówiąc, szkoda wyrządzana dla kupca jest podwójna, bo nawet jak pogodzi się z oszustwem i zmową prod.i marketu i podda się, to nie będzie w stanie metodami amatorskimi usunąć całej warstwy farby proszkowej żeby doprowadzić elementy do stanu surowego,czystego, pozwalającego na dalsze działania.
    Pozostaje tylko piaskowanie lub śrutowanie ....szok cenowy ! demontaż + nowe zabezpieczenie najlepiej poprzez ocynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe (patrz : www.ogro.pl ) - 10 lat gwarancji. Piszę oczywiście jako fachowiec i konkurencja tych marnych wyrobów.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony