dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Betusia35

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    238
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie Czy można położyć bruk klinkierowy na płytę betonową (wylany betonowy taras)?

    Witam,
    czy wiecie może, czy można położyć bruk klinkierowy na płytę betonową (wylany betonowy taras)?

    Na stronie CRH wyczytałam, że podłoże musi być przepuszczalne, czy to jest równoznaczne z tym, że nie można kłaść na takiej podbudowie?
    Miejsca jest w sumie ok. 10 cm na podłoże plus kostkę 4,5 cm.

    Proszę o pomoc.

    Beata

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Anabol18

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Pawłowice
    Kod pocztowy
    43-251
    Posty
    26

    Domyślnie

    Witam .Temat troszkę podlatujący pod moje pytanie dlatego się podłączę :
    otóż,posłuchałem się jednego fachowca i wykonałem fundament pod taras ,ławy na około 1,20 m do poziomu -40 domu ,lecz teraz fachowiec się ulotnił i zostawił mnie z problemem .........
    PYTANIE :
    Chcę wykonać taras do poziomu -3cm od podłogi domu z tarasu wyjscię na ogród z 2 schodami ......
    Taras ma mieć wymiar 3 x 7m i teraz nie wiem jak zrobić:
    -Czy wykonać podmurówkę do danego poziomu ,środek zagęścić i wylać płytę ? na to chciałbym położyć kostki betonowe coś ala bruk
    -Czy wykonać podmurówkę do danego poziomu ,środek zagęścić i na zagezczony piach zrobić mieszanke cementowo-piaskową i ułożyć na to te płyty betonowe?

    czy jakiś inny pomysł na taras z wykonanym już fundamentem <aktualnie fundament na wysokości gruntu docelowo jeszcze 10cm będzie zasypany ?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony