dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Radio podtynkowe BERKER

    Witam,

    Zakupiłem i zamontowałem radio podtynkowe berker. Na początku nie chciało złapać fali, po kilkukrotnym podłączeniu załapało. Ostatnio wyłączony miałem chwile prąd i po włączeniu cały czas szuka czegoś i wyskakuje błąd, resetuje się i od nowa to samo. Na wyświetlaczu pojawia się napis "V1.42 FM D2Rp Nov 26 2013 SiD60 CPUMX695 LCDHXE Intializing RTCC/32kHz Error"
    Ktoś ma pomysł w czym może być problem?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał bigstar1 Zobacz post
    Ktoś ma pomysł w czym może być problem?
    Ja obstawiam nieprzeczytaną instrukcję obsługi.

  3. #3

    Domyślnie

    Podłączał mi to elektryk, ja się tego nie tykam bo się nie znam... Instrukcje dostał też - mówi, że zrobił tak jak tam podane, chociaż nigdy nic nie wiadomo... W instrukcji nic na temat błędu nie ma...

    Sugerujesz że błędnie jest podłączone i elektryk podłączył po swojemu i przez to jest problem?
    Ostatnio edytowane przez bigstar1 ; 12-04-2014 o 18:53

  4. #4

    Domyślnie

    Niczego nie sugeruje. Jeśli w instrukcji nie ma nic o wyświetlanym błędzie, to może jest tam kontakt do serwisu. Na stronie Berkera jest na pewno.

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar f.5
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    3.226
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Przyjacielu mozesz napisac ile Cie to kosztowało.
    masz radio i 2 głosniki ?
    stacje telefonu tez ktora jest droga na maxa?

    dlaczego pytam.
    zostały mi 2 gniazdka na wysokosci około 150 cm w kuchni i zdaje sobie sprawę ze zatynkowanie ich bedzie widoczne.
    zastanawiam sie co z nimi począc a radio zawsze sie przyda tylko pytanie za ile i czy jest warte tych srodkow.

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar witu102
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    997
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    samo radio z głośnikiem to koszt 400-500zł jeżeli chcesz z uPnP, WiFi i obsługą radia internetowego to bliżej 900zł, stacja na Ipoda/Iphone to koszt około 300-350zł mnie zestaw 6 radyj internetowych ABB Ibush net wraz z jedną stacją dla Ipoda kosztował 5800zł
    Ile jest to warte? ciężko powiedzieć bo różne priorytety ludzie mają..estetyka zdecydowanie nie do pobicia, wygoda w obsłudze też dość spora aby w każdym pomieszczeniu zainstalować wieżę hifi z podobnymi funkcjami nie zapłacisz wiele mniej a pozostaje kłopot ustawienia tego, głośników i kabli...od razu mówię, że jest jedna sprawa która akurat mi nie przeszkadza, bo muzykę mam na centralnym serwerze, ale jeżeli ktoś lubi słychać muzyki z płyt to tai rozwiązanie staje się droższe o zakup odtwarzacza CD i podłączenie do przez wejście AUX do radia podtynkowego
    Ostatnio edytowane przez witu102 ; 21-04-2014 o 09:08

  7. #7
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Rodmano

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Trójmiasto
    Posty
    323

    Domyślnie

    Cytat Napisał bigstar1 Zobacz post
    Witam,

    Zakupiłem i zamontowałem radio podtynkowe berker. Na początku nie chciało złapać fali, po kilkukrotnym podłączeniu załapało. Ostatnio wyłączony miałem chwile prąd i po włączeniu cały czas szuka czegoś i wyskakuje błąd, resetuje się i od nowa to samo. Na wyświetlaczu pojawia się napis "V1.42 FM D2Rp Nov 26 2013 SiD60 CPUMX695 LCDHXE Intializing RTCC/32kHz Error"
    Ktoś ma pomysł w czym może być problem?
    Czy ktoś się orientuje czy to radio Berkera możną połączyć z włącznikiem światła w lazience,tak żeby włączając światło włączało się również radio ?
    Wiem,że Gira ma taką możliwość,tak samo Busch-Jaeger.

  8. #8

    Domyślnie

    Podepnę się pod ten temat sprzed 5 lat.

    Wkrótce będę robił instalację elektryczna i chyba fajnie byłoby mieć takie radyjko.
    Czy tam wystarczy podciągnąć tylko zasilanie? Jakie 230V?
    Ktoś poleci jakiś niezawodny model?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony