dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Miski WC rimless, rimfree

    Czy ktoś z Was użytkuje miskę WC bez kołnierza wewnętrznego? Widziałam dzisiaj kilka i wydaje się to fajnym rozwiązaniem, ale chyba takie miski są mało popularne, bo nie znalazłam żadnej opinii na ich temat.

  2. #2

    Domyślnie

    Może jednak miał ktoś styczność z takimi miskami?

  3. #3

    Domyślnie

    Podbijam. też jestem ciekawa jak to się sprawuje w porównaniu do standardowych.

  4. #4

    Domyślnie

    I ja podbijam, bo może ktoś używał i podzieli się opinią.
    a mnie się marzy kurna chata
    Magda

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar cormac
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    okolice 3city
    Posty
    233

    Domyślnie

    Tego rodzaju kibelki to chyba raczej nowości. Firmy zaczynają je powoli wprowadzać. Ja mam kupione, ale jeszcze nie zamontowaliśmy. Leżą i czekają na wykończenie łazienek. Jedna jest z Flamini , druga z Catalano, na bank będa łatwiejsze do utrzymania w czystości, co do użytkowania, wypowiem się po montażu

  6. #6

    Domyślnie

    UP

    jak tam wrażenia? u mnie też czas wyborów i jest to jakaś opcja

  7. #7

    Domyślnie

    Ja się w końcu zdecydowałam na taką miskę i jestem zadowolona , spłukuje się tak samo, jak zwykła, ale nie zbierają się różne syfy, łatwo się myje. Mam Laufen Pro.

  8. #8

    Domyślnie

    Podłączę się pod temat - minęło sporo latek od ostatniego wpisu.

    Jak sytuacja na dzień dzisiejszy z miskami bezkołnierzowymi? Teraz są chyba już znacznie bardziej popularne.
    Co możecie napisać o użytkowaniu po latach?

  9. #9

    Domyślnie

    Miałem miskę rimfree od Koło i mogę powiedzieć, że rewelacja. O wiele łatwiej było ja utrzymać w czystości. Teraz na pewno kupię taka sama.

  10. #10

    Domyślnie

    Tego typu deski widać często na filmach jak pokazują łazienkę w szkole w USA. Podobno chodzi o to, że tam mają takie rytuały "cwelenia" nowych uczniów (coś jak fala w wojsku) i dzięki temu, że deska nie jest zamknięta to nie można nią udusić przy założeniu na głowę.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony