dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Ciekawe co wybrałeś

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrek0m Zobacz post
    Dla mężczyzny szansę na dobrą pracę dają studia techniczne, na mniej popularnym kierunku niż np. informatyka. Choć uważam, że większe znaczenia mają cechy charakteru i tzw. zaradność życiowa niż wykształcenie, to jednak dobre kierunkowe studia bardzo mogą pomóc.
    Informatyka tak, praca przynajmniej w cieple Grafika i projektowanie na przykład, inne kierunki
    więc budownictwo tylko dla pasjonatów
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 27-11-2018 o 21:37

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Cytat Napisał gips Zobacz post
    Informatyka tak, praca przynajmniej w cieple Grafika i projektowanie na przykład, inne kierunki
    więc budownictwo tylko dla pasjonatów
    - to była reklamy prywatnej szkoły ?
    Czy ban był za negowanie kierunku "budownictwo" ?

  4. #44

    Domyślnie Studia Budownictwo-pomoc

    Witajcie, otóż mam pytanie jak ze studiami kierunek budownictwo? Jak z pracą trudno znaleźć coś dobrego po tych studiach? Wiadomo też żeby coś się orientować na budowie też trzeba chwile "połopatować" ale co dalej? będzie coś dobrze płatnego? Opinie warunki, przemyślenia, prosiłbym... ja z okolic podkarpacia ale wasz rejon też mnie interesuję.
    z góry dzięki (4 klasa technikum)

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie

    Studia to początek, później sa potrzebne uprawnienia. Czy to daje kasę, samo z siebie nie. Ale masz możliwości i jak nie jesteś leń to coś zarobisz. Powiem tak raczej za siedzenie nikt Ci nie zapałaci, tu trzeba coś zrobić. Ale łopatą akurat po studiach tylko na swojej budowie machałem

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony