dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Precyzyjne określenie wysokości ogrodzenia w zgłoszeniu

    Czy w zgłoszeniu dot. budowy ogrodzenia należy precyzyjnie określić wysokości ogrodzenia i inne parametry ( nie ma u mnie MPZP) . Wcześniej planowałem w zgłoszeniu napisać mniej więcej tak: wysokość ogrodzenia mieścić się będzie w przedziale od 180 do 220 cm, słupki z cegły klinkierowej o wysokości w przedziale od 180 do 220 cm i przekroju kwadratowym lub prostokątnym oraz średnicy od 38 do 72 cm .Fundament pod ogrodzenie na głębokości od 50 do 100 cm ( podłoże piaszczyste nie wysadziste) , podmurówka do wysokości 40 cm , przęsła metalowe o rozpiętości do 300 cm. W ogrodzenie będzie wbudowany śmietnik ( tak jak na dołączonej mapie- ksero) Ogrodzenie budowane od drogi powiatowej nr ....................w odległości co najmniej 10 m od osi tej drogi ( tak jak stanowią Warunki Zabudowy - decyzja nr............. w załączeniu) . .....
    Wydaję mi się , że skoro nie otrzymuje się tutaj decyzji o pozwoleniu na budowę gdzie precyzyjnie tj. wg. projektu muszą być określone wymiary; to tutaj przy zgłoszeniu wystarczy szkic i opis ogólny a nie szczegółowy projekt. Pytanie może wydawać się dziwne ale buduję się na skarpie , teren jest dodatkowo pofałdowany, którego nie mogę wyrównać ( las) .
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    W warunkach zabudowy mam wysokosc ogrodzenia od drogi 1,5m. Sami sobie to ustalili, mój błąd że nie wystąpiłem w warunkach o wyższe. W każdym razie czy mozna to jakoś szybko zmienić? Wysłac tylko jakieś pismo, prośbe o zmianę wysokości ogrodzenia?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony