dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pepers

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-500
    Posty
    10

    Domyślnie projekt AZURYT pracownia DOMY W STYLU

    Witajcie, mam gorącą prośbę - jestem już po zakupie działki i zmagam się z dylematem wyboru projektu domu, na tę chwilę nr 1 jest azuryt ko czy ktoś z forumowiczów posiadający już doświadczenie budowlane (którego ja nie mam za grosz) po obejrzeniu w/w projektu jest mi w stanie podpowiedzieć z jakimi kosztami (realny zarys) będę musiał się liczyć ? tak aby dojśc do stanu deweloperskiego tzn aby pozostało tylko wykończenie wewnętrza domu
    z góry dziękuję za odpowiedzi

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pepers

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-500
    Posty
    10

    Domyślnie

    to ten projekt http://www.tooba.pl/projekt-domu-Azu...idp,19596.html ogrzewanie gaz (za pewne kocioł kondensacyjny + kominek

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    polecam ci szczerze objerzenie poddasza tego (lub podobnego) domu na żywo. Bo te pokoje wcale nie będą tak ustawne, jak to wygląda na wizualizacji z powodu dośc niskich skosów.

    BBiuro liczy na stan deweloperski bez instalacji 240 tyś, czyli 280-300tyś (w tym koszt dokumentacji projektu inst. gazowej, przyłącze gazu itp.).
    Tu jest ogromny dach z bardzo głębokimi okapami.
    Na dodatek nad garażem masz strych, do którego jest dostęp tylko z garażu - czyli mało wykorzystany. Pytanie czy jest sens robić poddasze nad garażem? Może stropodach i wówczas w pokoju i łazience normalne okna zamiast drogich połaciowych?

    Mam piec kondensacyjny gazowy i powiem ci - szkoda dla niego budować osobną kotłownię. To jest niewielkie, kompaktowe urządzenie - z wbudowanym zasobnikiem jest wielkosci lodówko-zamrażarki.
    Wybierz projekt domku z większym pom. gospodarczym (np. pralnią) i dobuduj sobie jedynie garaż, w lekkiej konstrukcji szkieletowej.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 03-05-2014 o 17:42

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bowess
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    TG
    Posty
    2.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Tu masz link. Macierzysta strona z kosztorysem. 330k netto bez instalacji, ale myślę, że pilnując kosztów i dobierając materiały można uzyskać taką cenę brutto. No i instalacje do tego.
    http://www.mtmstyl.pl/projekt-azuryt/kosztorys/
    Wygląda na liczony z materiałów - dość realistyczny.
    Z kolei licząc tak na szybko z metra powierzchni podłóg, wychodzi kwota rzędu 405k, ale w tym powinny się zmieścić również przyłącza i zakup projektu z adaptacją.
    Budujemy domek
    Dziennik budowy
    Komentarze do dziennika
    Bez linków zewnętrznych, proszę

  5. #5

    Domyślnie

    Kupiliśmy projekt AZURYT 4 z dwu stanowiskowym garażem.
    Na wiosnę zaczynamy budowę.
    Ktoś już stawia jakiś AZURYT?
    Jaki buduję dom???? nie wiem, Asolt liczy Pewnie wyjdzie coś pomiędzy 4 i 5L

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kasia2812

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Wołomin
    Kod pocztowy
    05-200
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, kupiliśmy z mężem projekt Azuryt. Ruszamy z budową wiosną-latem,zależy jak szybko uda się załatwić dokumenty. Chyba nikt nie buduje na razie naszego domku, chociaż pan z biura mówił, że ten projekt ma duże wzięcie. Może jak będzie cieplej..........już nie mogę się doczekać
    Ostatnio edytowane przez kasia2812 ; 08-01-2015 o 10:45

  7. #7

    Domyślnie

    Witam ja również zastanawiam się nad kupnem projektu Azuryt (2 CE)->ten najbardziej mi odpowiada bo ma zagospodarowaną część nad garażem. Czy ktoś już buduje ten dom? Jeśli tak to proszę o podzielenie się jakie zmiany zrobiliście? Ja zastanawiam się nad zamianą miejscami łazienki z garderoba bo che mieć okno w łazience. Aha a jeśli chodzi o skosy to ściana kolankowa jest bodajże na ok.115cm. Czy jest gdzieś więcej informacji na ten tych projektów? Jakieś zdjęcia? Pozdrawiam!!!
    Ostatnio edytowane przez pszczola86 ; 07-03-2015 o 10:08

  8. #8

    Domyślnie

    Witaj MWM odpowiedz proszę czy Wasz domek już stoi i czy układ jest funkcjonalny oraz czy pokoje sa wygodne? Pozdrawiam nas też bardzo interesuje Azuryt 4 ce

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pełna Zobacz post
    Witaj MWM odpowiedz proszę czy Wasz domek już stoi i czy układ jest funkcjonalny oraz czy pokoje sa wygodne? Pozdrawiam nas też bardzo interesuje Azuryt 4 ce
    Witam,
    Mieliśmy małą obsówę z finansowaniem ale aktualnie jesteśmy na stanie SSZ.
    Robimy instalacje wewnątrz domu. Mam nadzieję, że niedługo wejdą tynkarze.
    W rzeczywistości domek, niestety jeszcze nie otynkowany wygląda tak:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	azuryt4.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	68,4 KB
ID:	362309
    Jaki buduję dom???? nie wiem, Asolt liczy Pewnie wyjdzie coś pomiędzy 4 i 5L

  10. #10

    Domyślnie

    Witam, ktoś obecnie buduje projekt Azuryt 4 ? interesuje mnie czy strop poddasza garażu jest na równi z częścią stropu domu lub jest niżej od części domu w tym projekcie ?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony