dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pgt

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    28

    Domyślnie Brak zgody za zajęcia pasa drogowego

    Witam,
    droga przy, której buduję dom, jest teraz drogą objazdową do innej drogi, na której trwa generalny remont i w związku z tym nie mogę otrzymać zgody na zajęcia pasa drogowego aby zrobić przyłącze wod i kan. Mam już zrobiony projekt i decyzję zezwalającą na umieszczenie przyłącza w drodze....brakuje tylko zgody na zajęcia pasa.

    Objazd ma być aż do października/listopada...a znając życie coś się opóźni, albo będzie wczesna zima i wtedy Zakład Wodociągów nie pozwoli nic robić...a miałem plan po wakacjach się przeprowadzić.

    Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w podobnych tematach? czy można jakoś wymóc tą zgodę?

  2. #2

    Domyślnie

    Może przewiertem sterowanym? Pytałeś?

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pgt

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    28

    Domyślnie

    To nie przejdzie....bo w ulicy musi być studzienka do kanalizacji (400mm2) a kanalizacja jest na 4 m głębokości, więc trzeba sporą dziurę wykopać aby studzienkę zrobić.
    Ostatnio edytowane przez pgt ; 06-05-2014 o 09:23

  4. #4

    Domyślnie

    Spytaj, czy któryś z urzędników nie podjąłby się opracowania projektu organizacji ruchu za drobną opłatą. Innego wytrycha nie widzę....

  5. #5

    Domyślnie

    no ruch wahadlowy kontrolowany i nic wiecej nie poradzisz, ale tu wole urzednik musi miec, oczywiscie dobra wole
    pozdrawiam

    Andrzej

    Zapraszam na moja budowe na http://z500.pl/plac-budowy/Z216/355/...ony-garaz.html

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony