dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    A my kupiliśmy 2 miesiące temu pralkę LG F2WV7S8P1 w tej chwili i w tedy za 2499 zł ale na nocnej promocji i z kartą dużej rodziny kupiliśmy ją o 450 zł taniej.
    Jestem z niej zadowolony w 100%, ma funkcję łączenia się z smartphone, także żonka może zając się innymi rzeczami, a po zakończeniu prania pojawia się jej powiadomienie na smartphonie. Pralka posiada cichy silnik inwerterowy, przez co jest bardzo cicho, jedynie kiedy zadziała pompa od wody, uświadamiasz sobie że pralka pracuje. Ma też czujniki do wyważenia prania. Zaskoczyło mnie to, jak podczas prania dwóch kołder, które podczas prania nie sprawiły pralce problemu, ale już przed procesem wirowania, pralka zatrzymała się, bo nie mogła wyważyć bębna tzn. znaleźć środka ciężkości ( jak to przeczytałem w instrukcji ), należało wtedy wyjąć jedną kołdrę lub ją inaczej usadowić w bębnie. Duży plus za takie czujniki, bo gdyby ich nie było pralka wirowała by niewłaściwie wyważone pranie, przez co bardziej odczuły by to amortyzatory czy inne podzespoły.

  2. #22

    Domyślnie

    ma funkcję łączenia się z smartphone,
    hahaha, jak ja kocham te bajery!!!!
    lodówka sterowana smartfonem, pralka, microfala, okap, indukcja, suszarka, wentylacja, kocioł na paliwo stałe i wiele wiele innych, tylko kuźwa żona(mąż) nie da sie sterować i nie ma aplikacji na smatfona, tak bym sobie wcisnał guziczek "bzykanko", "obiad", "lodzik" itp. nie ruszając sie z kanapy, albo jeszcze aplikacja do sterowania "ptaszkiem" itp. Ale ten swiat staje sie po......y.


  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Slawko123 Zobacz post
    hahaha, jak ja kocham te bajery!!!!
    lodówka sterowana smartfonem, pralka, microfala, okap, indukcja, suszarka, wentylacja, kocioł na paliwo stałe i wiele wiele innych, tylko kuźwa żona(mąż) nie da sie sterować i nie ma aplikacji na smatfona, tak bym sobie wcisnał guziczek "bzykanko", "obiad", "lodzik" itp. nie ruszając sie z kanapy, albo jeszcze aplikacja do sterowania "ptaszkiem" itp. Ale ten swiat staje sie po......y.
    Jak się nie da sterować żoną? Żona ma aplikację w smartfonie i ja na sowim i tak się komunikujemy, wybieram co chcę od żonki nie stając z fotela, super bajer. . This is future old man.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony