dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    La_Mer

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    WLKP
    Kod pocztowy
    63-420
    Posty
    1

    Domyślnie Elektryczna pilarka łańcuchowa - pomoc w wyborze.

    Witam,
    jestem nowym uzytkownikiem i zwracam sie do was z prośbą o pomoc w wyborze pilarki..
    Będzie używana raz w roku do cięcia 1m3 drewna na opał do kominka( a może i mniejszych ilości), jej główne zadanie to będzie przycinanie drzewek i prace ogrodowe. Będzie używana pewnie z 5 razy w roku, wiec bardzo sporadycznie i do małych ilości.
    Pytam dlatego gdyż mam bardzo ograniczony budżet ok. 300zł. Wchodzi w grę tylko elektryczna. Znalazłem kilka fajnych ofert i prosze o rade, myslę ze ceny jak za produkty które podam sa niskie.
    Nie wiem czy mogę podawac linki do sklepów wiec powiem tylko że ceny sa z porównywarek cen z netu

    Zastanawiam się nad:
    1) Einhell RG-EC 2240 TC - 275 zł
    2) Stiga SE 180 - 339 zł
    3) Hecht 1835 - 215 zł
    4) Hecht 2216 - 273 zł
    5) Hecht 2416QT - 337 zł
    6) Oleo-Mac OM 2000E - 346 zł
    7) Ryobi RCS1835 - 345 zł
    8 ) AL-KO EKS 2000/35 - 299 zł

    Dodam ze waga nie gra duzej roli, gdyż z każdą sobie poradze
    Chodzi mi głownie o wasze doświadczenia gdyż jestem laikiem (dotychczas ciąłem pozyczonymi sthilami i itd.).
    Jak któraś z powyższych jest fajna jakosciowo to na pewno ją kupie.
    Pewnie przydałaby się z silnikiem powyżej 2000w, żeby nie brakowało mocy, ale w zestawieniu sa tez 1800w (nie wiem czy starczy?).

    Z góry proszę nie pisac ze mam dodac jeszcze 100zł i kupic Makitę, mam budżet taki a nie inny niestety :/

    Dziekuję i pozdrawiam

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    LIŚCIASTY

    Zarejestrowany
    Mar 2022
    Skąd
    Borne Sulinowo
    Kod pocztowy
    78-449
    Posty
    6

    Domyślnie

    Jestem tu nowy ale dużo tnę drewna, mam u siebie na placu w kilku miejscach prąd więc postanowiłem odstawić pilarki spalinowe STIHL i kupiłem profesionalną najdroższą pilarkę elektryczną stihl mse 250 , tnie rewelacyjnie idzie jak w masło grube czy cienkie bez znaczenia łańcuch mocny i wytrzymały ale co z tego jak po kilku dniach cięcia piła nie chce chodzić no to do relkamacji bo nowa ale odmowa moja wina podobno za cienki przedłużacz i dlatego styki przy silniku się upaliły , ok kupiłem nowy przedłużacz 3x4mm2 15mb , założyli nowy silnik i po kilku dniach to samo , oczywiście moja wina bo styki upalone , ale żeby nie czekać na naprawę kupiłem drugą taką samą i po kilku dniach to samo styki upalone i znowu moja wina. Jednym słowem piła elektryczna STIHL MSE 250 to złom na który szkoda pieniędzy, STIHL wstydź się za ten wyrób.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony