dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 114 z 114
  1. #101
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Przecież stół (a w zasadzie krzesła + miejsce na ich odstawienie) ci nie wejdzie.

  2. #102

    Domyślnie

    Przy kanapie o szerokości 200 cm nie ma szans na tą wąską sofkę? Sofka zamiast fotela....Sofa na nóżkach, bez funkcji spania taka minimalistyczna i lekka w formie, mała, zgrabna i wygodna (-ale nie wiem czy taka istnieje). A jak nie ona to może fotek ustawić tyłem do okna? Ale fotel taki niewielgachny jakie dominuja w sklepach.

  3. #103
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Najpierw wstaw meble, które muszą być.
    Co za problem po wstawieniu zobaczyć co wejdzie jeszcze i dokupić?

  4. #104

    Domyślnie

    Szukam takiej lampy jak na zdjęciu- w tym stylu- nad stół jadalniany w salonie, ale kabel do niej (i włącznik) musi być.Nie mam siły już ryć ścian....za późno.Klosz nie musi być taki loftowy, może być lżejszy, ale żeby nie była sama żarówka. Styl nowoczesny.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lampa.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	47,9 KB
ID:	423092  
    Ostatnio edytowane przez Sylw. ; 12-12-2018 o 04:59

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylw. Zobacz post
    Szukam takiej lampy jak na zdjęciu- w tym stylu- nad stół jadalniany w salonie, ale kabel do niej (i włącznik) musi być.Nie mam siły już ryć ścian....za późno.Klosz nie musi być taki loftowy, może być lżejszy, ale żeby nie była sama żarówka. Styl nowoczesny.
    Poszukaj na aledrogo, dużo tam tego jest. Wpisz w wyszukiwarce lamp, miedź. Kiedyś szukałam reflektorków miedzianych do samochodu i dużo lamp mi miedzianych oraz żyrandoli pokazywało.

  6. #106
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Nowodvorski miał takie miedziane kule

  7. #107

    Domyślnie

    Zapomnialam napisać, że koloru miedzi, złota nie znoszę.
    Artemide ma fajna, ale 2 tysiaki to drogo.

  8. #108
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    no to może jednak wklej zdjęcie lampy, jaka ci się podoba, bo akurat wkleiłaś miedziana kulę...

  9. #109

    Domyślnie

    Zdjęcie dobre wstawiłam, ale się nie wysłowiłam dobrze, tzn. źle się rozpisałam.
    Lampa coś podobnego do tej na fotografii nad stołem-ale by dawała światło nie tylko punktowo, by była przytulna. Ta mi się podoba: https://shop.ges-bo.com/tolomeo-basc...ndleuchte.html
    Ale cena mi się nie poodba. I zwisa kabel, czyli jest włącznik i kuć ściany nie muszę. Inna sprawa czy to będzie dobrze wyglądać?

  10. #110
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    chodzi o kinkiet?
    Bo ja skupiłam się na tej wiszącej

    https://powerage.pl/kinkiety-hb/3812...arnyzloty.html

    Firma ma kilka modeli, w tym możliwość dorobienia kabla z wtyczką.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 12-12-2018 o 19:10

  11. #111

    Domyślnie

    Elfir nawet nawet, tylko szkoda, że żarówka wyłazi za osłonkę. Nie znalazłam foty z kablem zasilającym.Cena spoko.Chciałabym ją umieścić nad stołem, stół prostokątny, dłuższym bokiem ustawiony przy szafie w salonie. A lampa na ścianie gdzie krótszy bok stołu. Jak uważasz, dobry pomysł?Nie chcę przytłoczyć wizualnie pomieszczenia.

  12. #112

  13. #113

  14. #114
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    https://www.fajne-lampy.eu/pl/kinkie...wh-1841.p.html

    ale trzeba byłoby dorobić kabel

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony