dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie Porządkujemy dział - czekamy na Wasze uwagi

    Co Wam przeszkadza? Jak usprawnić korzystanie z forum? Jakie są Wasze rady co do forum i tego działu - czekamy na Wasze uwagi. Każdemu autorowi merytorycznego wpisu wyślemy Numer Specjalny Muratora.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-06-2014 o 10:44
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  2. #2

    Domyślnie

    Wypowiem się Nie buduję domu, tylko urządzam mieszkanie, w związku z tym interesują mnie najpierw wnętrza mieszkań. Do mieszkań często szuka się mniejszych gabarytowo narożników, sof, szafek itd., ciekawych aranżacji zagospodarowania każdego niemal centymetra . Dlatego ja chętnie widziałabym podział w galerii na wnętrza domów i wnętrza mieszkań.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Marysia Ro
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Podgórze
    Posty
    250

    Domyślnie

    Flawia, jestem za! Osoba urządzająca mieszkanie często ma inne priorytety, niż osoba urządzająca dom.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar stam222
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Poznań
    Posty
    1.158
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    A ja chciałem powiedzieć, że w przyklejonym temacie tuż pod tym (temat zamknięty więc nie mogę tam napisać) jest link w którym jest instrukcja wklejania zdjęć na forum ale link nie działa.
    Pozdrawiam

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Tak, jak do poprzednich wpisów...

  7. #7

  8. #8
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    B_Ania

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Czeladź
    Kod pocztowy
    41-250
    Posty
    3

    Domyślnie

    Forum muratora pomogło mi w dokonaniu wielu trudnych wyborów zarówno w czasie samej budowy jak i wykończeniówki. Galerie użytkowników były dla mnie niejednokrotnie inspiracją do stworzenia idealnego dla mnie wnętrza. To co mi przeszkadzało i przeszkadza to brak możliwości wyświetlenia samych zdjęć z danego tematu. Wiele wątków ma po kilkaset stron. Fajnie, że forumowicze dyskutują na różne tematy. To czyni to forum wyjątkowym. Niemniej jednak część forumowiczów szuka inspiracji wnętrzarskich i wiele z nich może im umknąć pod ogromem tekstu, przez który nie mają czasu przebrnąć by wyłuskać perełki. A takie z pewnością są...

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Jasia
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    2.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    161

    Domyślnie

    Zgadzam się z B-Ania! Warto byłoby tak skonstruować galerię, żeby zdjęcia domu (autentyczne, nie inspiracje) wyświetlały się na początku wątku - przekopywanie się przez te wszystkie strony, gdzie wiele wpisów to jednowyrazowa wymiana informacji typu 'dzień dobry' jest udręką i mocno zaniża wartość galerii! pozdrawiam!

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    [QUOTE=B_Ania;6946325]Forum muratora pomog

    Zajrzyj na extradom tam jest masa interesujących Cię zdjęć.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony