dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 93
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Niektóre pytania obejmują zakres kilku działów naraz. Np. "Poradzcie mi jakie prace budowalne najlepiej wykonać przed zimą"? Albo pytanie jest tak sformułowane, że trudno dociec o co konkretnie chodziło pytajacemu.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Co Wam przeszkadza? Jak usprawnić korzystanie z forum? Jakie są Wasze rady? Czekamy na Wasze uwagi. Każdemu autorowi merytorycznego wpisu wyślemy Numer Specjalny Muratora.

    Dziękujemy!
    Co nam przeszkadza? wszechobecna reklama użytkowników forum,brak jasnego rozgraniczenia z kim rozmawiamy czy z userem czy sprzedawcą lub producentem? ( o naganiaczach nie wspominam) wg mnie przy nikach powinno być jasne oznaczenie że ktoś jest z branży budowlanej i dzięki forum może sobie podwyższyć np sprzedaż,(jeżeli forum nie chce dać reklamy to można takie osoby odznaczyć) Może doczekamy merytorycznych wpisów w wątkach ,niech to będa 3 wpisy ale na konkretny temat zadany w tytule wątku -bo teraz jest tak że złaza sie rożnego rodzaju sprzedawcy i z wątków robią totalny bajzel,( niech ludzie się kłócą ,lecą drzazgi ale na temat )następna sprawa na chwilę obecną mogę nawrzucać dowolnemu userowi ( i vice versa) i włos mi z głowy nie spadnie za podjazdy personalne powinno być jedno ostrzeżenie i ban na tydzień za drugie ban na miesiac a za 3 dożywotni ban.. i tyle może dzięki temu zrobi się jakiś porządek na forum, takia jest moja prywatna opinia.

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Oczywiście, że Ci spadnie, podobnie jak oczywiście, że dyskusje nie na temat będą usuwane przez moderatorów. Jedno tylko "ale": moderatorzy to nie wróżki, nie wiedząc, że gdzieś coś takiego ma miejsce, nie wiedzą, że trzeba reagować. Pod każdym postem masz przycisk "zgłoś do moderacji", korzystaj z tego.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarek.P Zobacz post
    Oczywiście, że Ci spadnie,
    Żartujesz? prawda?? jak ktoś nie jest sprzedawcą ,producentem czy naganiaczem to w nosie ma ilość postów i swoj nik... moge smiało napisać że jesteś idotą -ok dasz mi bana moze na 2 dni... i dalej za dwa dni napisze że jesteś idiota i znowu dasz mi bana na 2 dni i tak będziemy się bawić... dasz mi na więcej czasu? no problem, moge sobie natworzyć dowolność ilość kont i będę z nich dalej pisał .....tak to niestety działa...

    Ps Moim zamiarem nie jest obrażanie Ciebie ale pokazanie schematu....
    Ostatnio edytowane przez Piotrek42 ; 01-07-2014 o 14:01

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Niezupełnie. Za pierwszego idiotę dostaniesz bana dajmy na to na dwa dni, za drugiego być może podobnie. Ale za trzecim razem któryś z nas skojarzy, że to już nie pierwszy raz (a być może zgłaszający ciebie do moderacji sam napisze, że mimo bana dalej obrażasz, rzucasz mięsem czy cośtam), wtedy ban będzie dłuższy. Aż do permanentnego, dokładnie tak, jak proponowałeś w poprzednim poście, więc trochę nie rozumiem twego oburzenia prezentowanego teraz..
    Oczywiście, możesz założyć kolejne konto. Wtedy bana na stałe dostaniesz od ręki, kiedy tylko się w jakikolwiek sposób zdradzisz, że to znów Ty. I oczywiście możemy się bawić tak, że będziesz zakładał trzecie, czwarte, dziesiąte konto (jest na FM jedna taka osoba, która lubi takie zabawy, choć to akurat jest osoba... wybitna, powiedzmy i raczej niepowtarzalna, więc spokojnie można człowieka traktować jako wyjątek), ale nie jestem pewien, czy jednak nie tobie pierwszemu się znudzi. Zbanowanie twojego konta to dla moderatora cztery kliknięcia myszą, trwa to może ze dwie sekundy, założenie kolejnego konta zajmuje zaś o wiele więcej czasu i wymaga większego zachodu.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Halo, halo panie i panowie, zajrzyjcie do wątku o problemach. Powiadamianie znów siedzi.
    Piszę tutaj bo to mnie najbardziej wkurza. Raz, czasem nawet dwa razy w miesiącu to norma. Na drugim miejscu wyszukiwarka - tragedia.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Plusfoto- Co z tego że zajrzę do problemów, jak jestem moderatorem a nie programistą? Działanie forum to temat dla Redakcji, nie dla moderatorow. Mnie też powiadomienia nie dochodzą.

  8. #28
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Czy jes mozliwosc zaprogramowanie forum tak, by w dziale "Dzienniki budowy - dzien po dniu" tylko osoba zakladajaca watek mogla dodawac do niego posty? By ten watek Dziennika byl zamkniety dla innych komentujacych? By dziennik byl faktycznie dziennikiem?
    Jezeli ktos chcialby by mu tam pol forum takze komentowalo to tylko na zasadzie wyjatku dal by przyzwolenie....

    Kiedys Dzienniki autorow byly tylko w dziennikach, a drugi watek do komentowania byl w "Dzienniki budowy - komentarze".
    Obecnie - tu troche przejaskrawiam - nie widze roznicy miedzy oba dzialami. 80% (moze znowu przejaskrawienie) dziennikow ma wiecej komentarzy i pogaduch o kawie, niz relacji z budowy.....
    Jeszcze nie tak dawno mozna bylo wejsc w prawie kazdy watek w Dzienniku, by zobaczyc jak ludzie zmagaja sie z materia czy chwala robiona lazienka...pytania na temat budowy mozna bylo zadawac w komentarzach. Tylko pare watkow, jak Arcicy, bylo o wszystkim, ale wtedy czlowiek wiedzial, ze tam tylko sie wchodzi na wlasna odpowiedzialnosc....
    Obecnie prawie nie widze prawdziwych dziennikow....to moze wszystko wrzucic do Komentarzy i zlikwidowac dzial "Dzienniki"?
    Jako osoba starej daty mam sowj dziennik i komentarze - i uwielbiam to rozdzielenie - wkurza mnie za kazdym razem jak ktos mi sie laduje do Dziennika....czy jako "wlasciciel" Dziennika" moge go tez administrowac i przeniesc do komentarzy wpisy wykonane przez "doskokujacych"?
    Czy zakladajac watek w Dzienniki budowy - dzien po dniu - moge zadecydowac czy chce miec tam kawiarnie, czy tylko dokumentowac historie swojej budowy?
    Wiem - jest ciezko pilnowac kazdego piszacego na tym forum i to sami forumowicze zrobili to zamieszanie - moze pare lat temu byli bardziej zdyscyplinowani? Ale moze warto by bylo jakas regule wprowadzic dla tego jedynego dzialu?
    Powiem szczeze - tak od poltora roku dzial "Dzienniki" z mojego ulubionego i odwiedzanego codziennie, gdzie czytalam kazdy watek, spadl na szary koniec rzeczy ktore otwieram na tym forum....

    Pozdrowienia,

    Maja - teskniaca na starym porzadkiem rzeczy...

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    maydasaki - te osoby, które mają pogaduchy w dzienniku właśnie tego sobie życzą. Te, które nie chcą komentarzy, zakładają dla komentarzy osobny wątek i proszą moderację o przeniesienie każdego obcego wpisu w dzienniku.

    Też nie odwiedzam dzienników z pogaduchami.

  10. #30
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    maydasaki - te osoby, które mają pogaduchy w dzienniku właśnie tego sobie życzą. Te, które nie chcą komentarzy, zakładają dla komentarzy osobny wątek i proszą moderację o przeniesienie każdego obcego wpisu w dzienniku.

    Też nie odwiedzam dzienników z pogaduchami.
    A moze udaloby sie zorganizowac, ze nie trzeba bybylo prosic moderacje o przenoszenie obcych wpisow? Zeby autor watku w Dziennikach mogl to zrobic sam? Zaoszczedzic moderatorowi marudzenia co tydzien?

    Na temat pogaduch w dziennikach - niestety coraz mniej zostaje do czytania a coraz wiecej do omijania
    Komentarze, Galerie Forumowiczow - ok, ale teraz Dzienniki tez ta forme przejely? .....szkoda

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    To byłoby najlepsze - możliwośc moderowania we własnym dzienniku.

    Redakcja wprowadziła dzienniki w postaci blogów, ale one są bardzo nieintuicyjne i niewygodne w obsłudze.

    Ja czytam tylko dzienniki z małą ilością wpisów - wówczas wiem, że tam nie ma dyskusji o problemach szkolnych dzieci i piętanstu słitfoci pieska.

    W swoim dzienniku zaznaczyłam miejsce do którego skończyła się budowa sensu stricte, a zaczęły luźne pomysły na wnętrza.

  12. #32
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    To byłoby najlepsze - możliwośc moderowania we własnym dzienniku.
    Jestem za wprowadzeniem takiej opcji.

  13. #33
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Plusfoto- Co z tego że zajrzę do problemów, jak jestem moderatorem a nie programistą? Działanie forum to temat dla Redakcji, nie dla moderatorow. Mnie też powiadomienia nie dochodzą.
    Zgłoszone do programistów. Sprawdzają
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Podforum dla wykonawcow i Platnych Profili (jednak sporo mamy firm wykonawczych ktore nie korzystaja z uslugi PP)
    Fajnie by bylo, gdybysmy mieli wlasne podforum gdzie dostep beda mialy tylko firmy, wykonawcy, sprzedawcy. Dobrze by bylo, gdybysmy mogli miedzy soba porozmawiac czasami na temat naszych inwestycji, problemow, trudnosci niekoniecznie dzielac sie z cala spolecznoscia.
    Nawet na ochotnika moglbym zostac moderatorem takiego podforum.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Jestem za tym, by procucentom i usługodawcom bez płatnego profilu robić podpis pod nickiem "Uwaga - osoba nie wypowada się prywatnie" zamiast "NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!"

    Albo ustawiać obligatoryjnie podpis np.:
    "Użytkownik związany zawodowo z produkcją kotłów/sterowników/montażem PC/ogrodnictwem. Administracja ostrzega o potencjalnym reklamowym charakterze wpisów".
    Najgorzej pod tym względem wyglada dział ogrzewanie, zdominowany kłótnami piecowo-pompowymi.

  16. #36
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Najlepszym wyjściem będzie jednak wykupienie przez takie osoby płatnego profilu. Tylko jakoś nie widać chętnych z forum...
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Najlepszym wyjściem będzie jednak wykupienie przez takie osoby płatnego profilu. Tylko jakoś nie widać chętnych z forum...
    Nie w tej cenie...

    Poza tym nie zawsze jest to jakiś agresywny marketing typu "kupujcie tylko moje!", ale np. doradzanie wyłącznie jednego typu produktu - np. pieca na węgiel, z omijaniem i dyskredytowaniem innych źródeł ogrzewania.

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Elfir i Redakcja - bylem jak zapewne pamietacie jednym z pierwszych przeciwnikow PP, rozpetalem o to niemala burze gdy Murator oddal zarzadzenie Budowii reklamami. Gdy cena PP wzrosla pierwotnie o nie pamietam 2000%? pare watkow ponizej mamy caly ten balagan...
    Elfir - jestem tyle lat na tym forum - jako fighter1983 - rejestrowalem sie prywatnie - zmienialem firme dla ktorej pracowalem 4x ... nie zawsze bylo tym firmom po drodze z rozwiazaniami, ktore proponowalem, proponowalem tu prywatnie - produkty i rozwiazania sprawdzone ale konkurencyjne dla firmy z ktora wspolpracowalem wiec tak na dobra sprawe prywatnie dzialalem w zasadzie na szkode i niekorzysc firmy z ktora pracowalem... so sick - trzeba bylo to zmienic. Zdania nie zmienilem od kiedy tu jestem - co najwyzej skorygowalem wg nowych doswiadczen pewne rozwiazania.
    Teraz mam w zasadzie wolnosc wyboru z kim wspolpracuje i wspolpracuje nadal z tymi firmami... od lat! chociaz niektore obecnie mnie trakuja "olewczo" i mnie lekko mowic wku..... PP kupilem dla swietego spokoju... tytul "Doradcy" dostalem od forumowiczow. PP - nie wiedzialem czy kupic - bo to stanowisko firmy - wiec nie do konca opinie gloszone prywatnie pokrywaja sie ze stanowiskiem firmy.
    Jeszcze 2 lata temu kupujac profil platny i wstawiajac dane firmy lekko bys sie zdziwila jaka firme (potezna korporacje S.A z branzy budowlanej) reprezentowalem, ale to byloby rownoznaczne z rozwiazaniem umowy. Tam na forum rzecznik moglby sie wypowiadac a nie ja.
    Wiec to co piszecie - akurat w moim przypadku uwazam za lekko... krzywdzace
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Värmepumpsägare Zobacz post
    Nic nie jest zawsze tak jak nigdy nie jest nigdy....
    Formy marketingu sa rozne... Ale ironia jest gdy ponoc redakcja promuje pseudo snafcow i pozwala na "agresywne" przekonywanie do rozwiazan ktorymi... Przypadkowo sie handluje ....

    Ale to pisz do redakcji a nie do mnie...

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Wiec to co piszecie - akurat w moim przypadku uwazam za lekko... krzywdzace
    Ale co jest w moich wypowiedziach dla ciebie krzywdzące?
    Że chcę oznaczać utajonych sprzedawców bez płatnego profilu?

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony