dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie

    Warszawa-pilnie kupię,po niewygórowanej cenie, barakowóz na budowę. Najchętniej z okolic Piaseczna, Nadarzyna, Grodziska maz.
    Może byc bez kół, lecz z osiami.

  2. #2

    Domyślnie

    Mam ale za 2,5tys. na kołach w dobrym stanie, ze sprawną elektryką.
    B.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za wiadomość, ale trochę drogo, chyba, że się potargujemy.Powiedz, jeśli możesz, gdzie jest ten barakowóz?

  4. #4

    Domyślnie

    Panther - a co rozumiesz przez pojęcie "z osiami". Chodzi o osie, na które chcesz nadziać koła, czy też o metalową konstrukcję pod spodem, dzięki której można taki barak podnieść dźwigiem? Jeśli to drugie to może miałbym coś dla Ciebie...

  5. #5

    Domyślnie

    Prawdę mówiąc miałam na myśli osie do kół, ale jeżeli masz coś, co da się podnieść dżwigiem i przewieść, to również jestem zainteresowana. Ważne jest parę rzeczy:
    1. rozsądna cena (do 1500zł )
    2. nieduża odległość- najchętniej okolice Grodziska Maz., Nadarzyna itp. ( muszę brać pod uwagę cenę transportu)
    3. stan barakowozu (np.szczelność)
    Jeżeli miałbyś coś takiego, to czekam na odpowiedz.

  6. #6

    Domyślnie

    Ad. 0. Da się podnieść HDS-em. Wieźli mi go ciężarówą z HDS (oddzielny dźwig nie był potrzebny).

    Ad. 1. Więcej za niego nie chcę.

    Ad. 2. Jestem 2 km od Zaborowa (gmina Leszno).

    Ad. 3. Nie wygląda super ale jest szczelny i dla ekipy to aż nadto (po sąsiedzku śpią w namiotach).

    Pytanie, jak pilnie go potrzebujesz - mi będzie jeszcze trochę potrzebny.

  7. #7

    Domyślnie

    Potrzebuję go w zasadzie na wczoraj, a w ostateczności gdzieś za dwa tygodnie.

  8. #8

    Domyślnie

    Z dalszą korespondencją proponuję przejść na priva lub na emalie. Ponieważ Twój e-mail nie działa wysłałem do Ciebie "Prywatną Wiadomość".

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: ckwadrat dnia 2002-07-23 00:06 ]</font>

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony