dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 71
  1. #41

    Domyślnie

    dorzucę jeszcze porządny zestaw wierteł. Od kiedy kupiłem Mlotowiertarke kress w jakiejś promocji za trzy i pół stówki nie polecam już wiertarek z udarem mechanicznym. przy wierceniu otworów w stropie spaliłem dwie takowe no i musia łem kupic młoto - wiertarke. to cholerstwo włzi w cegłę jak w masło. no i nie ma problemu z odkrecaniem uchwytu- jest sds.

  2. #42
    Guest

    Domyślnie

    Otwieracz do butelek, lub ząb teściowej

  3. #43
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    GustlikTT

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Rybowo
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    10

    Domyślnie

    Wiertarka na akumulator to najbardziej eksploatowane narzędzie w moim zestawie. Nic nie może z nią konkurować. Moja wiertarka to Celma WAK-LI 18DD, jest to najlepsza wiertarka pod słońcem. Jest nie do zdarcia, potwornie mocna i tania w eksploatacji. Nie zapomnijmy, że również Polska

  4. #44
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar thomyk
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    322

    Domyślnie

    KAżdy wie , że udar elektropneumatyczny to jest to
    el-tom.business.site

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał GustlikTT Zobacz post
    Wiertarka na akumulator to najbardziej eksploatowane narzędzie w moim zestawie. Nic nie może z nią konkurować. Moja wiertarka to Celma WAK-LI 18DD, jest to najlepsza wiertarka pod słońcem. Jest nie do zdarcia, potwornie mocna i tania w eksploatacji. Nie zapomnijmy, że również Polska
    A możesz dalej potwierdzić swoje dobre doświadczenia z tą wkrętarką Celma WAK 18DD.

    W październiku pisałeś że jest nie do zdarcia ale ona jest jako nowość od października w ofercie Celma to jak mogłeś wyciągnąć takie wnioski.

    Mnie też zaciekawiła ta wkrętarko-wiertarka dlatego jestem ciekawy opinii użytkowników.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  6. #46
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    segment76

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-045
    Posty
    2

    Domyślnie

    Na pewno niezbędny w każdym domowym warsztacie jest kompresor, jak ten Stanleya + akcesoria
    http://www.artbud.pl/pl/p/Zestaw-kom...0W-zlkpl/29774

  7. #47
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    A tym kompresorem to mam sobie ścieki napowietrzać, że taki niezbędny? I to jeszcze tej konkretnej firmy?

  8. #48

    Domyślnie

    Hmmm to już zależy kto jak korzysta, ja mam kompresor (koszt 600zł bodajże mecafer) z tymże, że elektryczny, przydać się przydaje, ale głównie jak przy samochodzie sobie dłubie ewentualnie przy rozpalaniu grilla do rzeczy niezbędnych jeszcze trochę brakuje

  9. #49

    Domyślnie

    A co z ukośnicą elektryczną przydaję się czy nie?

    Ja będę wykonywał samodzielnie podbitkę dachową to pewnie by się przydała tyko nie wiem jaką kupić tzn jakie parametry takiej ukośnicy są ważne wiem tylko że chce ukośnice z posuwem.

    Możecie polecić jaką ukośnicę w dobrej relacji ceny do jakości która będzie trzymała kąty?
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  10. #50

    Domyślnie

    Zależy jaka podbitka, ja siding przycinałem diaxem i większych problemów nie stwierdziłem, nie wiem jak robią profesjonaliści, ale źle nie wyszło.

  11. #51

    Domyślnie

    Ja się nie mogę obyć bez multitoola w moim życiu. Prawie wszystko da się tym zrobić.

  12. #52

    Domyślnie

    Moglibyście polecić jakiś w miarę niedrogi (do 300zł) i rozbudowany zestaw narzędzi dla domowego majsterkowicza?

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mikolaus Zobacz post
    Moglibyście polecić jakiś w miarę niedrogi (do 300zł) i rozbudowany zestaw narzędzi dla domowego majsterkowicza?
    prosta sprawa
    klasyk, cena spoko
    http://www.militaria.pl/leatherman/m...436)_p6493.xml

  14. #54

    Domyślnie

    Jaka jest różnica między takim multitoolem za 150zł a takim za 300zł i więcej?

  15. #55
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    150zł

  16. #56
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar monta
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Zachełmie
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał firewall Zobacz post
    150zł


    myślę że ten droższy może mieć więcej funkcji lub być wykonany z lepszego tworzywa

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał yotul Zobacz post
    Zestaw narzędzi a nie all-in-one.

  18. #58

    Domyślnie

    A może ktoś ma jakieś opinie o wkrętarce B&D EPC18CABK? Też by mi się coś takiego przydało do domu. Szczególnie w takiej cenie.

  19. #59
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar monta
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Zachełmie
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mikolaus Zobacz post
    A może ktoś ma jakieś opinie o wkrętarce B&D EPC18CABK? Też by mi się coś takiego przydało do domu. Szczególnie w takiej cenie.
    Wkrętarce? podeślij linka bo w wyszukiwarkach wyskakuje przeważnie broń tzn wiatrówki...

  20. #60

    Domyślnie

    Cytat Napisał monta Zobacz post
    Wkrętarce? podeślij linka bo w wyszukiwarkach wyskakuje przeważnie broń tzn wiatrówki...
    http://www.ceneo.pl/1826785

    Tak się rozglądam i dochodzę do wniosku, że w przedziale cenowym 300-400zł nie jest wielce istotne jaką wiertarko-wkrętarkę się kupi. Byle był to sprzęt markowy a nie jakiś no-name i spełniał podstawowe wymagania do amatorskiego użytkowania.

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony