dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 50 z 50
Pokaż wyniki od 981 do 987 z 987
  1. #981
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Nie zdążyłem. Skończył na patelni.
    Szkoda, ale zawsze możesz to zrobić kiedy mięso jest "as twarde" ... wino doskonale jest "skruszy"
    unde venis et quo tendis

  2. #982
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Przyszła pora na stekora
    Chodzil za mna od jakiegos czasu taki DOBRY ale prawdziwie dobry stek.
    Ostatnio byla okazja spotkac sie z moim dobrym znajomym z Crazy Butcher, wiec poprosilem go, aby wybral mi jakis dobry kawalek mieska na steka. On wie co lubie, wiec zdalem sie na niego.
    Oto efekt:
    Ciecie:

    Dalej.. pakowanie i do kasy:


    W ten sposob moze nie tani, ale swietnie wygladajacy surowiec na steka zmierzal juz w moja strone.
    Rozpakowac, swiezo mielony gruby pieprz i na grill-a bez tluszczu - samo miesko ma tu na tyle tluszczyku, ze nie potrzeba psuc smaku zewnetrznym czymkolwiek
    no to smazymy:



    tu nastapily modly o to, aby tylko nie przesmazyc... 1/3 steki mi wychodzi... wiec oby to byl ten...
    no i udalo sie, stek odpoczal na desce i trzeba zajrzec do srodka. Oto efekt:



    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #983
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Przyszła pora na stekora
    Chodzil za mna od jakiegos czasu taki DOBRY ale prawdziwie dobry stek.
    Ostatnio byla okazja spotkac sie z moim dobrym znajomym z Crazy Butcher, wiec poprosilem go, aby wybral mi jakis dobry kawalek mieska na steka. On wie co lubie, wiec zdalem sie na niego.
    Oto efekt:
    Ciecie:

    Dalej.. pakowanie i do kasy:


    W ten sposob moze nie tani, ale swietnie wygladajacy surowiec na steka zmierzal juz w moja strone.
    Rozpakowac, swiezo mielony gruby pieprz i na grill-a bez tluszczu - samo miesko ma tu na tyle tluszczyku, ze nie potrzeba psuc smaku zewnetrznym czymkolwiek
    no to smazymy:



    tu nastapily modly o to, aby tylko nie przesmazyc... 1/3 steki mi wychodzi... wiec oby to byl ten...
    no i udalo sie, stek odpoczal na desce i trzeba zajrzec do srodka. Oto efekt:



    Zapytam.Czy to twoje zdjęcia czy z sieci.Ty jesteś tą osobą co to przyrządziła czy ktoś inny???.Łanie to wygląda.

  4. #984
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Zapytam.Czy to twoje zdjęcia czy z sieci.Ty jesteś tą osobą co to przyrządziła czy ktoś inny???.Łanie to wygląda.
    w sumie chyba to najlepszy komplement
    pierwsze 2 zdjecia : ciecie i pakowanie w sklepie - zrobione przez Grzegorz "Falcon" (moj znajomy z Crazy Butcher)
    smazenie i przekrojone to juz efekt mojej dzialalnosci "tymi rencami"
    udalo sie jak malo kiedy a smak... hmmm najlepsze okreslenie to: "grzeszny"
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 17-02-2018 o 10:43
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  5. #985
    ELITA FORUM (min. 1000)
    noc

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    z.góra
    Kod pocztowy
    65-340
    Posty
    1.407

    Domyślnie

    Na rzadkich zakupach w Lidlu, wśród wielu innych, wpadły mi w ręce steki z antrykotu, którym kończył się termin za 2 dni. Na oko ładnie wysezonowane, piękny marmurek, ale by nie było tak słodko... cieniutkie. I ogólnie tłuste. Takie ostatnie i niechciane, grzech było nie wziąć.
    Miałem problem z usmażeniem. Wziąłem poprawkę, celowałem w medium, 2 minuty z jednej strony i 1,5 minuty z drugiej. Niestety, okazało się za długo, wyszedł well done. Mięso pyszne, aromatyczne jak nigdy, ale zbyt długie smażenie zrobiło swoje. Był po prostu zbyt twardy, choć bez problemu z pogryzieniem.
    Czasem można trafić rodzynek i w Lidlu. Prawie wszystkie pozostałe, były zupełnie z innego sortu, tłuszcz tylko na obrzeżu i białe-jakieś niewysezonowane. Aha, dostawca "Rzeźnik", ale producent PPHU "MARK'S" Sp.z.o.o., Sokolniki. Z jakiej rasy-nie podano, ale smak wyjątkowy.

  6. #986
    Banned
    Marcin887

    Zarejestrowany
    Oct 2021
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    0

    Domyślnie

    Polecam kupowac tylko takie mięso, które jest z certyfikatem QAFP. Masz pewność, że zawsze jest świeże, zdrowe i bardzo smaczne! Polecam zajrzeć na ich stronę , bo jest mapka ze sklepami, w których kupisz takie mięso. Warto postawić na jakość naprawdę.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 30-10-2021 o 17:04

  7. #987
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.152
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin887 Zobacz post
    Polecam kupowac tylko takie mięso, które jest z certyfikatem [...]. Masz pewność, że zawsze jest świeże, zdrowe i bardzo smaczne!
    Pędzę zrobić zapas na 5 lat

Strona 50 z 50

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony