dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Nie ma jak własny

    Szukamy z narzeczonym domu, w którym moglibyśmy zamieszkać po ślubie. Póki co mieszkamy z rodzicami, ale takie rozwiązanie na dłuższą metę się nie sprawdzi. Wielki dzień już całkiem niedługo i dobrze byłoby mieć do tego czasu już coś własnego. Zrobiłam małe rozeznanie na lokalnym rynku i okazuje się, że różne firmy mają całkiem odmienne oferty. Nam jednak zależy nie na super okazjach, które już z daleka wyglądają podejrzanie, ale na rzetelnej firmie. Takiej, której można powierzyć swoje pieniądze bez strachu. Prosiłabym o opinie osób, które już z takich wykonawców korzystały i nie miały problemów. Szczególnie zależy nam na solidnych firmach, które mają zróżnicowane oferty, gdyż sami do końca nie wiemy, jaki dom przypadnie nam do gustu. Będę wdzięczna również za sugestie, na co zwracać uwagę podczas podpisywania umowy i wyboru domu. Chciałabym uniknąć błędów.

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kmitzz

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-643
    Posty
    4

    Domyślnie

    Nie wydaje wam się, że lepiej poczekać z decyzją o kupnie domu? Nie będzie wam ciężko połączyć wydatków związanych z weselam razem z kupnem domu? Ja z żoną również mieszkaliśmy z rodzicami, ale dopiero dwa lata po ślubie kupiliśmy dom.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał kmitzz Zobacz post
    Nie wydaje wam się, że lepiej poczekać z decyzją o kupnie domu? Nie będzie wam ciężko połączyć wydatków związanych z weselam razem z kupnem domu? Ja z żoną również mieszkaliśmy z rodzicami, ale dopiero dwa lata po ślubie kupiliśmy dom.
    W sumie to mądra rada, ale z drugiej strony rozumie, że mieszkanie z rodzicami / teściami może być uciążliwe.

  4. #4

    Domyślnie

    Zgadzam sie, ze slub i kupno domu na raz jest dosc ryzykowna, ale rozumiem z drugiej strony jak to jest jak sie mieszka z rodzicami / tesciami - przetestowalam na wlasnej skorze i stwierdzilam, ze nigdy wiecej - wytrzymalismy wspolnie tylko kilka miesiecy... ale to w sumie bardzo indywidualna sprawa, zalezy od charakterow

  5. #5
    Banned
    justynkamm

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-011
    Posty
    20

    Domyślnie

    Wraz z mężem wybraliśmy mieszkanie właśnie we Wrocławiu na Nowych Żernikach. Już rok po ślubie ale dopiero teraz mamy pieniądze żeby kupić mieszkanie.

  6. #6
    Banned
    justynkamm

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-011
    Posty
    20

    Domyślnie

    A dokładnie tutaj nowezerniki-or.pl Powinny być tam jeszcze jakieś mieszkania, ale nie wiem czy są akurat małe, bo my wybraliśmy czteropokojowe.

  7. #7

    Domyślnie

    ja tam Was całkowicie rozumiem, sam bym nie chciał z teściami mieszkać

  8. #8
    Banned
    bobek81

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-018
    Posty
    71

    Domyślnie

    Nikt by chyba nie chciał

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    złoty szpadel dla spamiarzy.


Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony