dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 83 z 83
  1. #81
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    przemo22627

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Myszków
    Kod pocztowy
    42-300
    Posty
    62

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za namiary , trochę na hydraulice i elektryce się znam , ale na tynkach to jest zielony kompletnie także każdy by mi wcisnął byle co za kosmiczne pieniądze i bym był zadowolony jak dziecko....
    Zanim pogadam z nimi czy mogę podpytać jakiego systemu szukać na mój dom ? Budynek piętrowy, duża działka bez drzew , budynek w pełnym słońcu przez cały rok - Dom w Nagietkach 3 - czarna dachówka ceramiczna.
    Tak w średniej półce cenowej , nie liczę na jakieś kosmiczne technologie bo wiem że spora cześć tego to bełkot marketingowy, chciałbym solidny tynk za przyzwoitą cenę to na czym się skupiać ? Na pewno będą interesować mnie te płyty drewnopodobne Greinplast OEA-D gdzieś na 17-20 m2 będę potrzebował. Aha 15 cm styro też bedę szukał raczej zwykły nie grafit.
    Ostatnio edytowane przez przemo22627 ; 18-09-2020 o 10:37

  2. #82
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Tyfys1978

    Zarejestrowany
    Jul 2021
    Skąd
    Jastrowie
    Kod pocztowy
    64-915
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam, jak w temacie, po jakim czasie od odbioru budynku, można liczyć na naprawę elewacji z taką deską z firmy Rodeo w ramach reklamacji? Deweloper twierdzi że max 2 lata, nie uznał że jest to wada konstrukcyjna, więc do 5letniej rękojmi się nie zalicza. Proszę o podpowiedź.

  3. #83

    Domyślnie

    Poczytaj o rękojmi w budownictwie i sam oceń czy developer nie próbuje cię oszukać

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony