dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 71 z 71
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Kod pocztowy
    09-472

Domyślnie

No i stalo sie, po praktycznie 5 latach prob i bledow znalazlem rozwiazanie.
    prace testowe i przygladanie sie zajely ponad 2 lata - i nie mam zastrzezen co do tej deski - w zwiazku z powyzszym - wprowadzilem do obrotu u siebie.
    Jest wszystko co trzeba : pelny system, z aprobata ITB, deska wyglada pieknie, tak jak powinna wygladac, a nie jak plastikowe "nie wiadomo co"
    Wprowadzilem ja do obrotu, mam mieszalnik do bejc i tynkow Greinplast , wiec wszytsko "od reki"
    Systemy dociepleń: Caparol, Greinplast na terenie całego kraju.
    Najniższe ceny styropianu Swisspor, Austrotherm w internecie
    tel: 512-875-135 lub 24 337-61-88(biuro)
    tel: 661-071-502 (fighter1983)
    LiveChat
    - mozesz ze mną pogadać na czacie (bez instalacji) po prostu kliknij
    Zapraszam na mojego bloga (zdjęcia z realizacji, opisy, itp)
    e-mail: sprzedaz(malpisko)med-bud.pl
    kontaktuj sie ze mną przez e-mail lub telefon - forumowa skrzynka raz działa raz nie

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Kod pocztowy
    09-472

Domyślnie

tez sobie wyciagne bo mi potrzebny ostatnio ... sorry za odgrzanie kotleta
    LiveChat
    kontaktuj sie ze mną przez e-mail lub telefon - forumowa skrzynka raz działa raz nie

Domyślnie

I jak to się sprzedaje/sprawdza?

Kod pocztowy
    09-472

Domyślnie

Cytat Napisał adek233 Zobacz post
    I jak to się sprzedaje/sprawdza?
    A to ciekawe pytanie swoja droga bo nad tym sie nie zastanawialem
    u nas 2019 rok rozchod: 3152szt panela OEA-D czyli tyle sprzedalismy lub wbudowalismy na naszych realizacjach czyli okolo 980mkw deski.
    Nie jest to jakos specjalnie duzo, no ale my tez nie jestesmy jakas wielka firma.

W perspektywie producenta: nie mam pojecia jakie sa moce produkcyjne na rok, ale w 2019 roku byly 2 takie miesiace, ze na ta deske sie czekalo, bo nie nadazali z produkcja, przy czym wiem, ze deska jest produkowana caly czas na 100% mozliwosci produkcyjnej linii w calym roku i magazynowana, zatem zima pewnie jest nadprodukcja a w sezonie wybierana "do 0" czyli producent sprzedaje 100% swojej produkcji. Od paru lat probuja zwiekszyc moce produkcyjne, ale cos tam nie wychodzi z tym ze wzgledu na trudnosc zautomatyzowania procesu. (poki co jest to robota reczna, kazdy panel produkowany jest recznie).

Zatem czy sie sprzedaje: tak sprzedaje sie doskonale, mogloby u nas troche lepiej no ale na wszystko przyjdzie czas
    Jak sie sprawdza: sprawdza sie doskonale, bo jedyny problem poki co jaki wystepuje - to ewentualna zmiana koloru, bo sie inwestorowi nie podoba i trzeba zmienic kolor. W 2019 roku mielismy jeden przypadek gdzie klientce prywatnej wykonawca krzywo to poprzyklejal, no ale na to juz niestety wplywu nie mamy.

Wypozyczanie wzorników: https://med-bud.pl/greinplast-wypozy...5,p450,pl.html
    LiveChat

Domyślnie

Znalazłem Greinplast, ale:
    1. przecież to jest zwykła taśma bez podkłądu styropin/storodur
    2. na zdjęciach powykonawczych nie wygląda to dobrze
    3. Jak deka elewacyjna da w tej chwili najlepszy efekt? jestem w stanie nawet dołożyć, ale nie chciałbym patrzeć na miernotę
    4. Co sądzicie np. o pcv -np. winch (sytem wpc?) z hipermarktu?
    5. Potrzebuję ok. 40m2 i najlepiej ze sprawdzonym wykonawcą(PW)

Domyślnie

Mam Greinplasta od 2017r na elewacji. Zanim wybralem planele zwiedziłem z 3 firmy i ten produkt wydawal mi sie najlepszy. Nie wiem jak obecne ceny ale wtedy z klejem i lakierem komplet wyszedl okolo 100zl/m2 Ja jestem do dzis zadowolony, większość ludzi odwiedzających pyta czy to prawdziwe deski.
    Panele kleiła mi firma ktora robiła ocieplenie, robili to pierwszy raz i wyszlo im bardzo dobrze.

Kod pocztowy
    09-472

Domyślnie

Cytat Napisał Adaxis Zobacz post
    Znalazłem Greinplast, ale:
    1. przecież to jest zwykła taśma bez podkłądu styropin/storodur
    2. na zdjęciach powykonawczych nie wygląda to dobrze
    3. Jak deka elewacyjna da w tej chwili najlepszy efekt? jestem w stanie nawet dołożyć, ale nie chciałbym patrzeć na miernotę
    4. Co sądzicie np. o pcv -np. winch (sytem wpc?) z hipermarktu?
    5. Potrzebuję ok. 40m2 i najlepiej ze sprawdzonym wykonawcą(PW)
    ad1 - no i co w zwiazku z tym
    ad2 - kwestia gustu
    ad3 - wlsnie ta o ktorej piszemy
    ad4 - niepo to szukalismy kilka lat czegos co dziala, nie starzeje sie nie babluje, nie odparza i nie daje wykwitow zeby teraz szukac na sile czegos co moze nas niemile zaskoczyc - jak to mowia nie wywazac otwartych drzwi
    ad5 - czy to towa czy razem z montazem - prosze bardzo mozemy ogarnac. dostarczyc na terenie calej EU a z wykonawstwem to juz raczej niekoniecznie zasuwac kilkaset km zeby pare metrow deski polozyc
    LiveChat

Domyślnie

ad5 a w położeniu 100% rezultatu, nikt tego nie chce u mnie kłaść, sugerują, że lepsze na podkładach styro.
    Ile rozsądnie warto dać za położenie? Bo gość życzy sobie aż 100 zł/m2, więc koszty całkowite wyszłyby pewnie ok. 250zł/m2
    Ostatnio edytowane przez Adaxis ; 28-02-2020 o 16:14

Kod pocztowy
    09-472

Domyślnie

ad5 a w położeniu 100% rezultatu, nikt tego nie chce u mnie kłaść, sugerują, że lepsze na podkładach styro.
    Ile rozsądnie warto dać za położenie? Bo gość życzy sobie aż 100 zł/m2, więc koszty całkowite wyszłyby pewnie ok. 250zł/m2
    To zależy trochę od tego jak masz to podzielone. Czy w jednym kawałku czy wstaweczki po kawałeczku.
    Jezeli w jednym 85 netto robocizna jak kawałki 100 netto jest rozsądną cena. No a materiał wyjdzie jakieś 120 netto mkw
    Oczywiście licząc że siatka z klejem zrobiona.
    A gdzie Ty to masz ?

Domyślnie

Hmmm, gość powiedział, że potrzeba na to 2 dni (1 klejenie i 2-gi malowanie), więc wyszłaby mu dniówka 2 ts zł/d - Figther tylko mi nie mów, że to normalka. Małopolskie - masz PW.

Kod pocztowy
    09-472

Domyślnie

Hmmm, gość powiedział, że potrzeba na to 2 dni (1 klejenie i 2-gi malowanie), więc wyszłaby mu dniówka 2 ts zł/d - Figther tylko mi nie mów, że to normalka. Małopolskie - masz PW.
    Ostatnio około 34mkw 2osoby prawie 4dni

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia