dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 201 z 267
Pokaż wyniki od 4.001 do 4.020 z 5324
  1. #4001
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Trochę ubodłeś tymi nieprawdziwymi cyferkami . Nie ma co tego roztrząsać masz zawsze swoją rację ale do k........y nędzy wytłumacz jak bez PP prowadzisz swój wątek i kasujesz w nim co ,kiedy i jak chcesz? Jeśli napiszę że głupotą jest cygaro w ogrodzie to mnie epitetami-inwektywami zarzucisz by skasować sens mojej wypowiedzi. To jest wg Ciebie normalne? Poskarżysz się kumplowi ,już teraz znanemu bez podpisu i on zrobi to za Ciebie. Na salonach FM takim personom jak Ty to nie uchodzi.
    Daj spokój dzisiaj wieczorem. Pogadajmy jutro rano.

  2. #4002
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.862

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Nie masz bezpłatnych minut w abonamencie ?
    To co się tu cyklicznie dzieje to jakieś cyrk. Non stop te same osoby jojczą o coś do moderatorów/redakcji.
    99% użytkowników forum nie ma problemu z moderacją, banami, ale kilku użytkowników jest wiecznie skrzywdzonych. Żenujące.
    Redakcja powinna wyciągnąć wnioski i konsekwencje.
    Przez kilka osób robi się szambo, pyskówki i wycieczki osobiste.
    To jest budowlane Forum a nie miejsce wylewania swoich frustracji i antypatii.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #4003
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.618
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Ja nie kieruję swoich uwag do Ciebie tylko do wszystkich moderatorów i Redakcji.
    Dobrze że teraz już wiem, że ustaloną odgórnie regułą jest wymóg nie podpisywania się pod banem przez moderatorów.
    Wiem już więcej o zasadach tego forum.
    Wreszcie !
    Więc zaakceptuj, albo się wypisz, tylko nie smęć więcej.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  4. #4004
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.862

    Domyślnie

    Może będzie czwarte wcielenie...
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #4005
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Ja również widzę kto dał bana, tylko gdy ban trwa. Taki silnik Forum i nic na to nie poradzimy. Ale zawsze reklamacje można złożyć mailowo na [email protected].
    Nie widzę potrzeby, aby ujawniać to, który z moderatorów akurat przyznał bana czy wykasował posty. Zaglądam w usunięte posty i nie pamiętam żebym ostatnio nie zgodził się z decyzją moderatora i jakiś przywrócił. Dla uproszczenia możecie odłożyć na bok wzajemne animozje i założyć, że za wszystkim stoję ja.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  6. #4006
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.862

    Domyślnie

    Na FM jest kilku Forumowiczów z wiecznymi pretensjami do wszystkich (w tym do Moderatorów).
    A ci Forumowicze powinni zacząć naprawiać "świat" od siebie.
    Jednak chyba mają mentalnośc taką która widzi źdżbało u bliźnich a belki nie widzą u siebie.
    Może czas aby poszukali Forum z forumowiczami o podobnej mentalności.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  7. #4007
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    I tak być powinno. Szacun.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  8. #4008
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    I tak być powinno. Szacun.
    Przepraszam ale co tak powinno być ?. Odpowiedziałeś Redakcji czy d7d ? Możesz to doprecyzować ?

    Wazelina i głębokie "myślenie" o przyszłości co by odwiedzić WP?

    Na FM jest kilku Forumowiczów z wiecznymi pretensjami do wszystkich
    To to wiem bo widać na każdym kroku kiedy następuje odpowiedź niemerytoryczna trollowanie.

  9. #4009

    Domyślnie

    Słuchajcie czemu jak piszę posty z telefonu to nie wyświetla sygnaturki? Z lapka wszystko działa.

  10. #4010
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Ja jestem otwarty na poszerzenie grona moderatorów, z chęcią rozpatrzę ewentualne kandydatury.
    Takiej moderacji, która zadowoli wszystkich, nie da się osiągnąć na tym Forum. Zawsze ktoś poczuje się pokrzywdzony i oskarży moderatora o stronniczość, osobiste zatargi itp. Jedni chcieliby żeby usuwać najdrobniejsze przytyki w stosunku do innych, inni chcieliby wolnej amerykanki. Jedni zgłoszą posty z komentarzem "dlaczego moderator na to pozwala", a po interwencji odezwą się inni z tekstem "miotła przyszła i taka ciekawa dyskusja umarła"
    Szanowna Redakcjo,Redaktorze anonimowy z imienia i nazwiska,poproszę o bezpośredni kontakt,mail czy nr.telefonu bo na forum "forum" ciężko pisać w obecnej sytuacji.
    Proszę się nie obawiać,bo to ja byłem cytowany i fotografowany przez MURATOR a red.Papliński nie raz kontaktował się ze mną telefonicznie.
    Mam parę uwag dot forum,które ma się żle po prostu a co najmniej nie tak dobrze jak kiedyś.
    Poniżej lekcje korepetycji ,które nie jednym tutaj by były pomocne.
    Myślę,że trochę szacunku by się przydało...
    Poniżej,to ten Artur...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Murator1.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	91,3 KB
ID:	440550
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Murator.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	440551
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 08-02-2020 o 01:31

  11. #4011
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.618
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Kiedy na Forum wracają po rocznym banie użytkownicy i niepomni przeszłości znów zaczynają wycieczki osobiste i polityczne, to nie dziwię się że poziom się obniża. Twoja twórczość tutaj skończy się znowu banem, gdyż, jak widzę Twoje posty już zaczęły być moderowane.

  12. #4012
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Kiedy na Forum wracają po rocznym banie użytkownicy i niepomni przeszłości znów zaczynają wycieczki osobiste i polityczne, to nie dziwię się że poziom się obniża. Twoja twórczość tutaj skończy się znowu banem, gdyż, jak widzę Twoje posty już zaczęły być moderowane.
    Nie wiem czemu właśnie ktoś moderował moją wypowiedź bo nie było tam nic, żadnych odniesień do nikogo.
    Zresztą wyjaśniłem o co biegalo.
    Ktos ma za bardzo czuly schemat moderacji, zresztą nie od dziś czy wczoraj

  13. #4013
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.618
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Czytając Twoje posty jakoś interwencją moderatora nie jestem zdziwiony....
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  14. #4014
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.862

    Domyślnie

    Moderacja powinna być stanowcza i konsekwentna.
    Nie powinna dopuszczać do pyskówek i ataków na innych Forumowiczów.
    Należy też rozważyć tematy które nie są nawet pośrednio związane z tematyką FM a powodują kolejne pyskówki i animozje przenoszone na tematy budowlane.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  15. #4015
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Uwagi i sugestie na tematy związane z Forum można kierować na maila [email protected]
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  16. #4016

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Szanowna Redakcjo,Redaktorze anonimowy z imienia i nazwiska,poproszę o bezpośredni kontakt,mail czy nr.telefonu bo na forum "forum" ciężko pisać w obecnej sytuacji.
    Proszę się nie obawiać,bo to ja byłem cytowany i fotografowany przez MURATOR a red.Papliński nie raz kontaktował się ze mną telefonicznie.
    Mam parę uwag dot forum,które ma się żle po prostu a co najmniej nie tak dobrze jak kiedyś.
    Poniżej lekcje korepetycji ,które nie jednym tutaj by były pomocne.
    Myślę,że trochę szacunku by się przydało...
    Poniżej,to ten Artur...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Murator1.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	91,3 KB
ID:	440550
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Murator.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	440551
    To Ty byłeś w gazecie, tzn. Twój dom? Poważnie? Czy ktoś z forum był tam też kiedykolwiek? Chyba nie, więc pewnie to jest powód takiego traktowania. Pozwolę sobie wrzucić cytat pewnego użytkownika ("zza wielkiej wody"), który jest tutaj przez wielu szanowany i poważany. "A zazdrośnikom maść do d..." (kropki moje, a cytat gdzieś jest na forum, bo nie jeden razy to pisał - tak tylko uprzedzam).
    Pozdrawiam.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  17. #4017

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Nie wiem czemu właśnie ktoś moderował moją wypowiedź bo nie było tam nic, żadnych odniesień do nikogo.
    Zresztą wyjaśniłem o co biegalo.
    Ktos ma za bardzo czuly schemat moderacji, zresztą nie od dziś czy wczoraj
    Bardzo obiektywny. Forum to nie przedszkole, nie ma tutaj lizusów,pupilków i wazeliniarzy.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  18. #4018
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    toommm

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    922

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Moderacja powinna być stanowcza i konsekwentna.
    Nie powinna dopuszczać do pyskówek i ataków na innych Forumowiczów.
    Należy też rozważyć tematy które nie są nawet pośrednio związane z tematyką FM a powodują kolejne pyskówki i animozje przenoszone na tematy budowlane.
    Tu Kolega dobrze wskazał problem tego forum .

    a ja zapraszam moderatorów do wątku Panasonic Aquarea

    Bo to co od kilku dni tam wyprawia jeden gość to po prostu kpina i nic więcej .
    dom Z216 + , OP 14 pętli , po podłogach 114 m2 , ytong 24 cm + 25 styro grafit , poddasze betonowe + 40 cm piany , fundamenty zwykłe + 20 cm styropianu hydro , wylewki : parter 20 cm styropianu + 12 cm wylewki zwykłej , piętro 5 cm styropianu + 12 cm wylewki zwykłej , balkon zlikwidowany , okna 3 szyby Veka , dachowe 3 szyby Velux , drzwi drewniane 4 szyby , rekuperacja Wanas 350 , pompa SDC allinone 1 f 9 kw , 100% płytek na podłogach , w planie kominek rekreacyjny.

  19. #4019
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał toommm Zobacz post

    Bo to co od kilku dni tam wyprawia jeden gość to po prostu kpina i nic więcej .
    [/B]
    daj linka. Ja nawet nie wiem, że taki watek istnieje. Nikt nie zgłasza, to nikt nie moderuje.

  20. #4020
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    toommm

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    922

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    daj linka. Ja nawet nie wiem, że taki watek istnieje. Nikt nie zgłasza, to nikt nie moderuje.
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7906820
    dom Z216 + , OP 14 pętli , po podłogach 114 m2 , ytong 24 cm + 25 styro grafit , poddasze betonowe + 40 cm piany , fundamenty zwykłe + 20 cm styropianu hydro , wylewki : parter 20 cm styropianu + 12 cm wylewki zwykłej , piętro 5 cm styropianu + 12 cm wylewki zwykłej , balkon zlikwidowany , okna 3 szyby Veka , dachowe 3 szyby Velux , drzwi drewniane 4 szyby , rekuperacja Wanas 350 , pompa SDC allinone 1 f 9 kw , 100% płytek na podłogach , w planie kominek rekreacyjny.

Strona 201 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony