dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 210 z 267
Pokaż wyniki od 4.181 do 4.200 z 5324
  1. #4181
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Taki osobnik jak gawel.... chyba nie sądzi Pan, że to wyrażenie szacunku?
    Dla mnie to określenie neutralne ale raczej taki termin z zakresu biologii, przygody itp. Nie jest to słowo obraźliwe, wulgaryzm ani epitet.

    Upieram się przy precyzyjnym pouczaniu czy banowaniu z od wołaniami do konkretnego punktu regulaminu oraz wskazaniem słów i zdań które je łamią , obecnie stosowane praktyki przez większość "moderatorów" to ich fochy i nie są to działania konstruktywne nie wiadomo o co poszło więc jak nie popełniać błędów w przyszłości.

  2. #4182
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Myślę ,że gawel mija się z prawdą .Jeśli słowa "osobnik " użyje w zdaniu np .
    osobnik gawel bardzo mnie wkur......a i nie chcę z nim rozmawiać ponieważ pierniczy głupoty to użycie słowa osobnik rzeczywiście ma tu małe znaczenie .
    Za chwilę Panie gawel Cię sprowokuje i będziesz zwracał uwagę na słowo "osobnik" . Jeśli na forach takich jak FM słowo "osobnik" i np. słowo "idiota" to podobne określenia ,to nie ma o czym mówić .

  3. #4183
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    Dla mnie to określenie neutralne ale raczej taki termin z zakresu biologii, przygody itp. Nie jest to słowo obraźliwe, wulgaryzm ani epitet.

    Upieram się przy precyzyjnym pouczaniu czy banowaniu z od wołaniami do konkretnego punktu regulaminu oraz wskazaniem słów i zdań które je łamią , obecnie stosowane praktyki przez większość "moderatorów" to ich fochy i nie są to działania konstruktywne nie wiadomo o co poszło więc jak nie popełniać błędów w przyszłości.
    Osobnik: wszystko zależy od kontekstu. Wbudowany w odpowiednie zdanie może być uznawany za może nie tyle obraźliwy co wyrażający pogardę

    Zdecydowana większość usuwanych postów podlega pod paragraf 7, szczególnie punkt 2.6 b a tam już mamy takie "myślniki". Przytoczę podstawowy:
    "naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne),"
    oraz:
    "uniemożliwiają lub w znacznym stopniu utrudniają możliwości korzystania z Serwisu przez innych Użytkowników".
    Prywatnie jestem zwolennikiem różnych rozmów nawet okołotematycznych, ale jest spora grupa osób, która tego na FM nie lubi, zwłaszcza jak takie wrzutki nie na temat pojawiają się w połączeniu ze wcześniej zacytowanym akapitem.

    Cały regulamin jest powszechnie dostępny:
    https://rodo.grupazpr.pl/#time-regulamin-serwisow

    Znacznie przystępniej jest to opisane w Dobrych Obyczajach Forum:
    https://forum.muratordom.pl/dobreobyczaje.php i tam jest punkt 4.e
    "naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne), są wulgarne, atakują osobę, a nie poglądy"
    i " 4 h":
    "gdy temat wypowiedzi na Forum jest niemerytoryczny lub zamieszczany wielokrotnie"
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 17-02-2021 o 18:10
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  4. #4184
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Osobnik: wszystko zależy od kontekstu. Wbudowany w odpowiednie zdanie może być uznawany za może nie tyle obraźliwy co wyrażający pogardę

    Zdecydowana większość usuwanych postów podlega pod paragraf 7, szczególnie punkt 2.6 b a tam już mamy takie "myślniki". Przytoczę podstawowy:
    "naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne),"
    oraz:
    "uniemożliwiają lub w znacznym stopniu utrudniają możliwości korzystania z Serwisu przez innych Użytkowników".
    Prywatnie jestem zwolennikiem różnych rozmów nawet okołotematycznych, ale jest spora grupa osób, która tego na FM nie lubi, zwłaszcza jak takie wrzutki nie na temat pojawiają się w połączeniu ze wcześniej zacytowanym akapitem.

    Cały regulamin jest powszechnie dostępny:
    https://rodo.grupazpr.pl/#time-regulamin-serwisow

    Znacznie przystępniej jest to opisane w Dobrych Obyczajach Forum:
    https://forum.muratordom.pl/dobreobyczaje.php i tam jest punkt 4.e
    naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne), [B]są wulgarne, atakują osobę, a nie poglądy[/B
    i "h"
    gdy temat wypowiedzi na Forum jest niemerytoryczny lub zamieszczany wielokrotnie.
    To już pisałeś .

    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7901510

    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7902355

    Czyli jeśli robi to pod jednym nickiem to jest jak najbardziej w porządku .Napisałeś to rok temu i nadal nie mogę uwierzyć w to co napisałeś .czyli jak np. nazwę Cię idiotą to stwierdzisz ,ze nie podpada to pod paragraf i jest wszystko ok .
    To czy robisz z siebie tutaj coraz większego idiotę, niech ocenią czytający
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 17-02-2021 o 07:15

  5. #4185
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Myślę ,że gawel mija się z prawdą .Jeśli słowa "osobnik " użyje w zdaniu np . Za chwilę Panie gawel Cię sprowokuje i będziesz zwracał uwagę na słowo "osobnik" . Jeśli na forach takich jak FM słowo "osobnik" i np. słowo "idiota" to podobne określenia ,to nie ma o czym mówić .
    Zamiast spamować i robić personalne jazdy zalecam skorzystanie ze słownika PWN od czasu do czasu
    "Słownik języka polskiego PWN
    idiota
    1. «człowiek głęboko upośledzony umysłowo»
    2. obraźl. «głupiec»"

  6. #4186
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Osobnik: wszystko zależy od kontekstu. Wbudowany w odpowiednie zdanie może być uznawany za może nie tyle obraźliwy co wyrażający pogardę

    Zdecydowana większość usuwanych postów podlega pod paragraf 7, szczególnie punkt 2.6 b a tam już mamy takie "myślniki". Przytoczę podstawowy:
    "naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne),"
    oraz:
    "uniemożliwiają lub w znacznym stopniu utrudniają możliwości korzystania z Serwisu przez innych Użytkowników".
    Prywatnie jestem zwolennikiem różnych rozmów nawet okołotematycznych, ale jest spora grupa osób, która tego na FM nie lubi, zwłaszcza jak takie wrzutki nie na temat pojawiają się w połączeniu ze wcześniej zacytowanym akapitem.

    Cały regulamin jest powszechnie dostępny:
    https://rodo.grupazpr.pl/#time-regulamin-serwisow

    Znacznie przystępniej jest to opisane w Dobrych Obyczajach Forum:
    https://forum.muratordom.pl/dobreobyczaje.php i tam jest punkt 4.e
    naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne), [B]są wulgarne, atakują osobę, a nie poglądy[/B
    i "h"
    gdy temat wypowiedzi na Forum jest niemerytoryczny lub zamieszczany wielokrotnie.
    Zgoda pełna, i nie ma problemu z bezpośrednim skierowaniem słów do osoby Ty taki owaki :........ . Czy stwierdzenia że to co mówi dana osoba to ....... i też słowa zakazane, czasem jednak nie mówię że Ciebie ale co niektórych ponosi bo reprezentują zerowy intelekt np dostałem kiedyś bana za stwierdzenie "Że mam gówniany uzysk z PV' moje PV mój uzysk kogo obraziłem? I mój ulubiony ban za użycie litery d. (z kropeczką zamiast słowa dupa użytego we własnej wypowiedzi na określenie beznadziejności własnej sytuacji. Co można powiedzieć o taki moderatorze?

  7. #4187
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    Zamiast spamować i robić personalne jazdy zalecam skorzystanie ze słownika PWN od czasu do czasu
    "Słownik języka polskiego PWN
    idiota
    1. «człowiek głęboko upośledzony umysłowo»
    2. obraźl. «głupiec»"
    Widzisz i to są t/z nieporozumienia. Jakie jazdy ? Skoro idiota w kontekście wyżej nie sprawia Ci problemu niech tak pozostanie . Niech nazywają Cię jak chcesz i wyzywają od itd . Zawsze masz słownik PWN ,który wytłumaczy ,że nie są to obraźliwe słowa .Ech!!!

  8. #4188
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Widzisz i to są t/z nieporozumienia. Jakie jazdy ? Skoro idiota w kontekście wyżej nie sprawia Ci problemu niech tak pozostanie . Niech nazywają Cię jak chcesz i wyzywają od itd . Zawsze masz słownik PWN ,który wytłumaczy ,że nie są to obraźliwe słowa .Ech!!!
    Proponuję rozluźnić wszystkim poślady
    Forum,dla stałych bywalców powinno służyć rozrywce i sam osobiście tak to traktuje i śmieje się z takich słów jak poniżej, skierowanych do mnie w bezpośredniej konwersacji.
    Oczywiście nie zgłosiłem tego i nie mam zamiaru zgłaszać, mam dystans do wirtualnych przepychanek
    Wiesz co BARAN I IDIOTA jestes do (n)! Co taki blokowiec może wiedziec o domu ????????

  9. #4189
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Panowie, jesteście niewątpliwie mistrzami szermierki słownej na forum. Bądźcie więc też po dobrej stronie mocy i wspierajcie merytoryczno-pomocny charakter tego forum. Miłego dnia
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  10. #4190
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Panowie, jesteście niewątpliwie mistrzami szermierki słownej na forum. Bądźcie więc też po dobrej stronie mocy i wspierajcie merytoryczno-pomocny charakter tego forum. Miłego dnia
    Jeżeli Redakcja będzie z nami to ta dobra strona mocy nam pomoże .Zaznaczę jeszcze obiektywizm i stronniczość której tu niektórym brakuje .Powiem. Niech moc będzie z Wami .

  11. #4191
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Panowie, jesteście niewątpliwie mistrzami szermierki słownej na forum. Bądźcie więc też po dobrej stronie mocy i wspierajcie merytoryczno-pomocny charakter tego forum. Miłego dnia
    ... jak również:
    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Warto poczytać własne wpisy, nim się zgłosi innych. ...
    unde venis et quo tendis

  12. #4192

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez stos ; 16-03-2021 o 10:25

  13. #4193
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Czy może ktoś mi wyjaśnić, dlaczego jak dodaję zdjęcie do postu, pojawia się tylko link do niego a nie samo zdjęcie?
    tak , musisz kliknąć na ikonkę zdjęcia i wkleić link i zatwierdzić

  14. #4194

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez stos ; 16-03-2021 o 10:25

  15. #4195
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Ja tam widzę zdjęcie a nie link do niego
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  16. #4196
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Ale to co piszesz dotyczy zdjęć z zewnętrznych źródeł.
    Ja wkładam zdjęcia na serwer forum i kiedyś takie zdjęcia było widać w tekście postu a teraz jest tam tylko link do nazwy zdjęcia.
    Żeby to zdjęcie zobaczyć trzeba kliknąć na tą nazwę pliku zdjęcia.

    Przykład:
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8025675
    Załącznik 453259 da się wybierz opcję wyboru pliku i jak już zrobisz to kliknij na czarny kafelek tam jest napisane wyślij ale nie widac i powinno byc OK

  17. #4197

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez stos ; 16-03-2021 o 10:24

  18. #4198

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez stos ; 16-03-2021 o 10:24

  19. #4199
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    jeszcze raz próbuję

    Załącznik 453261

  20. #4200

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez stos ; 16-03-2021 o 10:23

Strona 210 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony