dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 224 z 267
Pokaż wyniki od 4.461 do 4.480 z 5324
  1. #4461

    Domyślnie

    Nawet już nie chce się pisać jednego i tego samego, u innych RODO a u mnie reklama na całą stronę się pojawia (nie za każdym razem, raz jeden raz na cały dzień, innym razem kilka razy w ciągu dnia), i nie miałbym nic przeciwko ale ona pojawia gdy odpowiadam na posta w temacie i gdy klikam na X aby zamknąć reklamę pojawiają się dwa okienka "zostań na stronie" i "opuść stronę" - klikając zostań na stronie zostaję na tej reklamie, gdy kliknę "opuść stronę" opuszczam stronę a wraz nią wszystko co napisałem. Nie muszę chyba dodawać że po napisaniu kilku zdań w odpowiedzi na danego posta powtarzając taką samą treść (nieraz trudno bo powtórzyć bo słowa są ulotne) irytuje mnie takie coś.
    Ile można czekać aż szanowni informatycy to naprawią?? A jak nie umieją to zatrudnić nowych którzy są bardziej kumaci od tych starych.

  2. #4462

    Domyślnie

    Nie, to już dzisiaj apogeum, co druga próba odpisywania w ciągu dwóch godzin na posta kończy się opuszczeniem strony i pisanie wszystkiego od nowa. Tragedia!!!!!!!!!!!

  3. #4463

    Domyślnie

    Zróbcie coś z tą reklamą całostronową styropianu bo dzisiaj to już przesada. Dodam że nic nie zmieniałem ustawieniach, nic nie ustawiałem a ona non stop wyskakuje blokując dostęp do stron a przede wszystkim utrudnia pisanie.

  4. #4464
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Zróbcie coś z tą reklamą całostronową styropianu bo dzisiaj to już przesada. Dodam że nic nie zmieniałem ustawieniach, nic nie ustawiałem a ona non stop wyskakuje blokując dostęp do stron a przede wszystkim utrudnia pisanie.
    Dla mnie jest to czary mary co tu się wyrabia
    Od momentu zgłoszenia mojego problemu z reklamami, po kilku dniach problem zniknął i więcej się nie pojawił.
    Z forum korzystam tylko i wyłącznie z jednego fona ,w wersji "pełnej" na chrome,nie wylogowywuje się ,ustawienia na fonie są zapisane

  5. #4465

    Domyślnie

    Ja na laptopie, ale tez się nie wylogowuję i kiedyś ta reklama pojawiała się raz, dwa razy na dzień, dzisiaj to już przesada.

  6. #4466
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.210

    Domyślnie

    Ufff po 2 lub 3 miesiącach walki z woskującym rodo po kilkunastu zgłoszeniach znikło. Nie ma tego okna, trzy razy wchodziłem sprawdzić. Dziękuje.

  7. #4467
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Prośba informatyków: Problemy z reklamami czy wyskakującą planszą RODO są jednostkowe. Na razie niestety nie możemy zaproponować niczego innego, jak tylko wyczyszczenia danych przeglądarki (ciasteczka i pamięć podręczna) i sprawdzenia, czy po tym zabiegu problemy nadal występują. Jeśli tak, to potrzebowalibyśmy informacji o systemie operacyjnym i przeglądarce na jakiej wystąpił dany problem. Idealnie by było, gdybyśmy dostali nagrany filmik z zaistniałą sytuacją lub przynajmniej screeny. Bardzo by to pomogło.

    Taka prośba, dołączamy się
    Redakcja
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  8. #4468
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Cytat Napisał jajmar Zobacz post
    Redakcja i informatycy maja w głębokim poważaniu nasze problemy z ich stroną, to smutne. U mnie okno z rodo wyskakuje chwilami co kilka sekund to jakiś koszmar. A może to znak że pora zmienić forum? 17 lat tu piszę , wykończy mnie jakieś rodo lub lenistwo redakcji. Świadomie piszę redakcji , guzik mnie obchodzi komu to zleca , jak się zleca to sie wymaga jak w budownictwie. Ktoś to zespół niech naprawi.
    Dzięki Tobie (i Redakcji która zleciła... mitycznym informatykom) RODO w końcu zniknęło.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  9. #4469
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    @Redakcja, coraz więcej osób zgłasza że zniknęło. W sumie nikt ostatnio nie napisał, że nadal ma.
    Może by tak chwilowo informatycy nie grzebali?

    Co do prośby - wyczyszczenie danych przeglądarki, w poradach zabrakło tylko restartu komputera

    Jest teraz dobrze, nie psujmy
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  10. #4470
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    I zmienili.... Wdrożone zostały nowe zabezpieczenia na forum. Prosimy o uwagi, czy wszystko działa poprawnie.

    • Logowanie
    • Wylogowywanie
    • Zmiana hasła przez użytkownika
    • Przypomnienie hasła


    Dziękujemy za Waszą pomoc.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  11. #4471

    Domyślnie

    https://traffic.idmnet.pl/SMART_DESK...c2_desktop.png

    https://traffic.idmnet.pl/SMART_DESK...c1_desktop.png

    Tylko że powyższe punkty dotyczące logowania nie miały wpływu na pojawianie się RODO.
    A ja mam pytanie kiedy skończy się ta upierdliwa reklama styropianu przez którą nie mogę normalnie pisać.

    Ta reklama w linku na początku postu aby Redakcja wiedziała o jaka reklamę chodzi.
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 17-06-2021 o 18:05

  12. #4472

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    A ja mam pytanie kiedy skończy się ta upierdliwa reklama styropianu przez którą nie mogę normalnie pisać.

    Ta reklama w linku na początku postu aby Redakcja wiedziała o jaka reklamę chodzi.
    Ludzie korzystający z internetu w dzisiejszych czasach bez adblocka (lub czegoś tego typu) to albo masochiści albo.....(niech każdy sobie sam wpisze coś obraźliwego)
    I tyle w tym temacie...ja tam nigdy żadnego styropianu na tej tym forum nie widziałem
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  13. #4473

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    Ludzie korzystający z internetu w dzisiejszych czasach bez adblocka (lub czegoś tego typu) to albo masochiści albo.....(niech każdy sobie sam wpisze coś obraźliwego)
    I tyle w tym temacie...ja tam nigdy żadnego styropianu na tej tym forum nie widziałem
    Problem w tym, że nic nie zmieniałem w ustawieniach a ta reklama pojawia się od niedawna uniemożliwiając mi pisanie. Wcześniej jej nie miałem, pojawiła się u mnie gdy u innych pojawiło się RODO.
    Tak na marginesie w razie czego jak wyłączyć tego adblocka?

  14. #4474
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    Ludzie korzystający z internetu w dzisiejszych czasach bez adblocka (lub czegoś tego typu)
    Ta reklama przedziera się przez adblocka.

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    PTak na marginesie w razie czego jak wyłączyć tego adblocka?
    To trzeba włączyć (nie wyłączyć) to wtyczka do przeglądarki blokująca reklamy.
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  15. #4475

    Domyślnie

    Cytat Napisał giman Zobacz post

    To trzeba włączyć (nie wyłączyć) to wtyczka do przeglądarki blokująca reklamy.
    Ok, ale w którym miejscu to się włącza?

  16. #4476
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Dajemy Panu nowe życie i prosimy o przyjazną obecność na Forum Muratora.
    Życie jak życie
    Tym razem w kwestii technicznej pytanie do Redakcji.
    Czy mój DB może zostać przywrócony ?

  17. #4477

    Domyślnie

    Cytat Napisał giman Zobacz post
    Ta reklama przedziera się przez adblocka.


    To trzeba włączyć (nie wyłączyć) to wtyczka do przeglądarki blokująca reklamy.
    od jakiegoś czasu oglądam forum przez brave (ma wbudowanego swojego "adblocka"), czasami też przez firefoxa z adlblockiem i ani razu nie widziałem reklamy styropianu....może trzeba zadbać o pakiet filtrów, albo ręcznie dodać jakąś upierdliwą reklamę?!?
    Adblock to wtyczka ktorą trzeba zainstalować do przeglądarki, bez problemu można ją wyłączyć, jeśli jest taka potrzeba...
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  18. #4478

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Ok, ale w którym miejscu to się włącza?
    firefox
    https://addons.mozilla.org/pl/firefo.../adblock-plus/

    chrome
    https://chrome.google.com/webstore/d...dilifddb?hl=pl

    muszi zainstalować wtyczkę
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  19. #4479

    Domyślnie

    Dzięki chłopaki @giman i @JTKirk za pomoc, po zainstalowaniu jest jak narazie ok, można pisać normalnie.
    A tak na marginesie to reklama nie powinna zakłócać korzystania z forum tak jak było to w moim przypadku, powinien admin nad takim czymś zapanować bo jak widać nie każdy ma tego "adblocka

  20. #4480
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Chciałbym zwrócić uwagę Redakcji, że próby obrażania forumowiczów przez osoby o wartości IQ na poziomie "nogi od krzesła" lub " pustego słoika" nie warte są interwencji, ponieważ wyżej wymienieni obrazić nikogo nie mogą (to tylko ich nieudolne próby)
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 21-06-2021 o 16:24
    unde venis et quo tendis

Strona 224 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony