dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 224 z 224
Pokaż wyniki od 4.461 do 4.471 z 4471

Domyślnie

U mnie w Firefoxe przestało się pojawiać i mam nadzieję że te prace które zleciliście tego nie popsują.

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman

Domyślnie

Po raz pierwszy od ponad miesiąca przestało się pojawiać.

Ciekawe co to sprawia, bo wczoraj jak @stos miał naprawione ja nadal miałem plansze, zniknęła dopiero dziś. W sumie wczoraj bardzo późnym wieczorem nadal była.
    Samosię? czy macie tych informatyków w innej strefie czasowej?
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

Domyślnie

Nawet już nie chce się pisać jednego i tego samego, u innych RODO a u mnie reklama na całą stronę się pojawia (nie za każdym razem, raz jeden raz na cały dzień, innym razem kilka razy w ciągu dnia), i nie miałbym nic przeciwko ale ona pojawia gdy odpowiadam na posta w temacie i gdy klikam na X aby zamknąć reklamę pojawiają się dwa okienka "zostań na stronie" i "opuść stronę" - klikając zostań na stronie zostaję na tej reklamie, gdy kliknę "opuść stronę" opuszczam stronę a wraz nią wszystko co napisałem. Nie muszę chyba dodawać że po napisaniu kilku zdań w odpowiedzi na danego posta powtarzając taką samą treść (nieraz trudno bo powtórzyć bo słowa są ulotne) irytuje mnie takie coś.
    Ile można czekać aż szanowni informatycy to naprawią?? A jak nie umieją to zatrudnić nowych którzy są bardziej kumaci od tych starych.

Domyślnie

Nie, to już dzisiaj apogeum, co druga próba odpisywania w ciągu dwóch godzin na posta kończy się opuszczeniem strony i pisanie wszystkiego od nowa. Tragedia!!!!!!!!!!!

Domyślnie

Zróbcie coś z tą reklamą całostronową styropianu bo dzisiaj to już przesada. Dodam że nic nie zmieniałem ustawieniach, nic nie ustawiałem a ona non stop wyskakuje blokując dostęp do stron a przede wszystkim utrudnia pisanie.

Domyślnie

Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Zróbcie coś z tą reklamą całostronową styropianu bo dzisiaj to już przesada. Dodam że nic nie zmieniałem ustawieniach, nic nie ustawiałem a ona non stop wyskakuje blokując dostęp do stron a przede wszystkim utrudnia pisanie.
    Dla mnie jest to czary mary co tu się wyrabia
    Od momentu zgłoszenia mojego problemu z reklamami, po kilku dniach problem zniknął i więcej się nie pojawił.
    Z forum korzystam tylko i wyłącznie z jednego fona ,w wersji "pełnej" na chrome,nie wylogowywuje się ,ustawienia na fonie są zapisane
    Budowano od 2011r,wprowadzono się w 2013r :
    http://www.wybieramydom.pl/projekty_...m-garazem.html

Domyślnie

Ja na laptopie, ale tez się nie wylogowuję i kiedyś ta reklama pojawiała się raz, dwa razy na dzień, dzisiaj to już przesada.

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar

Domyślnie

Ufff po 2 lub 3 miesiącach walki z woskującym rodo po kilkunastu zgłoszeniach znikło. Nie ma tego okna, trzy razy wchodziłem sprawdzić. Dziękuje.

Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja

Domyślnie

Prośba informatyków: Problemy z reklamami czy wyskakującą planszą RODO są jednostkowe. Na razie niestety nie możemy zaproponować niczego innego, jak tylko wyczyszczenia danych przeglądarki (ciasteczka i pamięć podręczna) i sprawdzenia, czy po tym zabiegu problemy nadal występują. Jeśli tak, to potrzebowalibyśmy informacji o systemie operacyjnym i przeglądarce na jakiej wystąpił dany problem. Idealnie by było, gdybyśmy dostali nagrany filmik z zaistniałą sytuacją lub przynajmniej screeny. Bardzo by to pomogło.

Taka prośba, dołączamy się
    Redakcja
    Sprawy dotyczące forum: forum@murator.com.pl
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d

Domyślnie

Cytat Napisał jajmar Zobacz post
    Redakcja i informatycy maja w głębokim poważaniu nasze problemy z ich stroną, to smutne. U mnie okno z rodo wyskakuje chwilami co kilka sekund to jakiś koszmar. A może to znak że pora zmienić forum? 17 lat tu piszę , wykończy mnie jakieś rodo lub lenistwo redakcji. Świadomie piszę redakcji , guzik mnie obchodzi komu to zleca , jak się zleca to sie wymaga jak w budownictwie. Ktoś to zespół niech naprawi.
    Dzięki Tobie (i Redakcji która zleciła... mitycznym informatykom) RODO w końcu zniknęło.

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman

Domyślnie

@Redakcja, coraz więcej osób zgłasza że zniknęło. W sumie nikt ostatnio nie napisał, że nadal ma.
    Może by tak chwilowo informatycy nie grzebali?

Co do prośby - wyczyszczenie danych przeglądarki, w poradach zabrakło tylko restartu komputera

Jest teraz dobrze, nie psujmy
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

Strona 224 z 224

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia