dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 195 z 267
Pokaż wyniki od 3.881 do 3.900 z 5324
  1. #3881
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie PS

    Nie bełkoczę tylko piszę jak jest. Nie przyjmujesz tego do wiadomości to twoja sprawa.
    Nie potrafisz wykazać że się zna tylko snujesz przypuszczenia że może się znać (bo inni nie znają się).
    Masz rację, teoretycznie może się znać.
    Ale nie zna się.
    Zmieniasz zdanie - budowlańcy znali się na fachu i dobrze wykonali swoją pracę (ostatni post) czy nie znali się (poprzedni post).
    ekipa która mi budowała dom nie wiedziała jak się poprawnie zbroi belki
    KB nie jest tylko do pieczątki ale skoro tak uznajesz to twoja decyzja.
    Zatrudniasz "fachowca" i jesteś zadowolony.

    PS Bełkotać
    Nie potrafisz pisać "normalnie" ?
    Kolejny z problemami natury emocjonalnej?

    PS 2 Twoje "dywagacje" nic nie wnoszą do tematu "Forum Muratora - uwagi".
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #3882
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    ROTFL. To ty miałeś wykazać że on się nie zna (konkretnie!), a typowo dla furiatów internetowych poszedłeś w ogólniki stwierdzając że się nie zna tylko dlatego że jest programistą. Wg tego co piszesz ja też się nie znam na niczym z sektora budowlanego, bo jestem GRAFIKIEM. Ale już wykazałem, że na paru rzeczach znałem się nie gorzej niż moja ekipa budowlana i kierbud (który studiował, ma uprawnienia i jeszcze uczy innych budowlanki). I nie przyjmujesz jakoś tego do wiadomości boś zafiksowany na stwierdzeniu że zna się tylko ten, co studiował budowlankę i ma uprawnienia, ew. ten co ma "praktykę". Teraz się jeszcze z tym spierasz, choć ja przyjąłem jedynie twój poziom "myślenia" by pokazać ci jakiego absurdu użyłeś do udowodnienia swoich "racji". Ergo, bełkoczesz, trzepiesz pianę bez ładu i składu, bez elementarnej logiki. Ewidentnie ci się nudzi -- a może jako kolejny masz jakieś problemy natury emocjonalnej? Napisz w końcu dlaczego ten nieszczęsny kemot_p się nie zna i na czym się tak strasznie nie zna. Konkretnie i temat zakończysz odpowiadając na pytanie finlandii. Ale jak znam życie to zaraz się skupisz na tym jak to cię wyjątkowo obrażam słowem "bełkocze", że moderator znowu nie reaguje, że mnie nie banuje więc go opłaciłem i takie tam inne ciekawe rzeczy padną...
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  3. #3883
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Nie wiem dlaczego kolejny raz podejmujesz temat który Ciebie nie dotyczy.
    Rozmawiamy w temacie "Forum Muratora - uwagi" i temat dotyczy uwag o FM a nie służy bezwartościowej dyskusji między Forumowiczami.
    Rozmawiam z Redakcja i z finlandia a nie z Tobą.
    Masz problem napis do Redakcji a nie domnie. Może tobie pomoże.

    Nie czytasz uważnie.
    1. Nie pisałem że programista kemot_p nie zna się na budownictwie tylko że kemot_p (który ma taki zawód jaki ma) nie zna się na budownictwie.
    To jest zasadnicza różnica.
    2. "Ale już wykazałem, że na paru rzeczach znałem się nie gorzej niż moja ekipa budowlana i kierbud " - niczego nie wykazałeś, to jest tylko twoje stwierdzenie o swojej znajomości danego temat
    Potrafisz udowodnić swoją wiedzę budowlaną?
    3. nie jestem "zafiksowany.na stwierdzeniu ... " itp. to jest twoje błędne widzenie tematu
    4. bełkoczesz, trzepiesz pianę bez ładu i składu, bez elementarnej logiki - to jest twoje błędne widzenie tematu i używasz takich określeń bo nie masz argumentów
    5. kemot_p nie zna się na budownictwie - odpowiedziałem wcześniej do finlandii (nie do Ciebie).
    Może w sposób niewystarczający dla finlandii ale to już nie twój problem ani nie twój interes.
    Chyba że jesteś "delegowany" przez kemot_p do jego obrony.
    (taki żart, nie traktuj tego poważnie i nie rób z tego zarzutu)
    6. jeżeli kemot_p zna się na budownictwie do dla obrony twoich argumentów poda przykłady "żenujących" itp.
    7.
    Ale jak znam życie to zaraz się skupisz na tym jak to cię wyjątkowo obrażam słowem "bełkocze", że moderator znowu nie reaguje, że mnie nie banuje więc go opłaciłem i takie tam inne ciekawe rzeczy padną...
    Jednak słabo znasz życie. Może Ty tak działasz. Masz takie osobiste doświaczenia
    Nigdy nikogo nie oskarżałem o opłacanie Moderatorów i nie wiem na jakiej podstawie takie idiotyzmy wypisujesz?
    Określenie "bełkoczesz" świadczy o Tobie, o twojej kulturze wypowiedzi na FM.


    PS Kolejne twoje "dywagacje" nic nie wnoszą do tematu "Forum Muratora - uwagi".
    Niektórym to się poważnie chyba w życiu nudzi.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #3884
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Jak masz ochotę podyskutować sobie z finlandią albo z Redakcją to pisz do Nich na PW. Póki piszesz na forum PUBLICZNYM to każdy może się, do tego co piszesz, ustosunkować. Ja się odniosłem i próbowałem ci (bezskutecznie jak widać) wykazać, że używasz absurdalnych argumentów -- tak informacyjnie, żebyś się nie dziwił, że nikt z tobą rzeczowo dyskutować potem nie chce. Ergo, nie jestem przez nikogo delegowany, po prostu irytuje mnie takie jałowe trzepanie piany jak uskuteczniasz. Jak ci coś nie odpowiada, to wrzuć użytkownika do ignorowanych, opuść forum (jest tyle innych), swoje załóż jak się uważasz za takiego specjalistę a innych za debili. Będziesz sobie mógł wybierać dyskutantów. Rozwiązań jest tyle co tyłków na świecie. Ty zaś dalej bełkoczesz, dlatego użyję dostępnych narzędzi i lądujesz tym samym w ignorowanych, razem z resztą "świty" (także kemotem, zasłużył sobie w wątku o kominkach) furiatów, pieniaczy, ignorantów itd. Moderatorom zaś bezustannie współczuję, bo muszą się z takimi użerać a G... z tego mają. Szpong!
    Ostatnio edytowane przez Myjk ; 27-09-2019 o 15:28
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  5. #3885

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Mało się zna bo nie ma wykształcenia budowlanego, nie działa w budownictwie, nie ma praktyki i uprawnień budowlanych.
    Jest "programistą".
    Weryfikacja wpisu kemot_p miała polegać na prośbie o przytoczenie konkretnych moich wypowiedzi które to kemot_p uznał za "żenujące" itp. do tego stopnia, że uznał za niezbędne umieszczenie takiego wpisu ostrzegającego innych Forumowiczów.
    Przesadzasz
    Ja też jak zaczynałem budowę domu, to nie wiedziałem praktycznie nic. A dzisiaj doradzam wielu ludziom w kwestiach energooszczędności, pomp ciepła itp. mimo, że nie mam z budowlanką nic wspólnego zawodowo. To takie moje hobby.
    Zgadzam się z Myjkiem w tym co napisał.Nie trzeba być budowlańcem, żeby się na czymś znać, nawet lepiej niż budowlańcy.
    Mam wrażenie, że tutaj niestety twoja osobista niechęć do innego forumowicza rzutuje na to co i jak piszesz...
    Z mojej strony EOT.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  6. #3886
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Post nie kwalifikował się do usunięcia.
    Jeżeli jednak Redakcjo uważasz, że jednak kwalifikował sie do usunięcia to dlaczego nie został usunięty po pierwszym moim wpisie na który dostałem odpowiedź:

    Zarzuty mają to do siebie że należy je zweryfikować a nie zamiatać pod dywan.

    Prosiłem o pozostawienie. Nie prosiłem o moderację czy wykasowanie tego postu.
    Proste zadanie a Redakcja poszła na łatwiznę i wykasowanie postu.
    Właśnie usuwając ten post zastanawiałem się, dlaczego dopiero teraz, a nie od razu Dziękuję za przypomnienie, mogę go przywrócić.

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Czy Redakcji sprawiło trudność zadanie kilku prostych pytań forumowiczowi kemot_p ?
    Dlaczego mam weryfikować wiedzę tylko kemot_p? Przygotuję test z wiedzy budowlanej na 50 pytań i roześlę wszystkim użytkownikom, którzy mają powiedzmy więcej niż 200 postów. Kto uzyska mniej niż 50% nie jest godzien udzielać się na FM i otrzyma dożywotniego bana.
    PS. Przygotuję też test z wiedzy kulinarnej dla osób udzielających się w tamtych wątkach.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  7. #3887
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    ...
    PS. Przygotuję też test z wiedzy kulinarnej dla osób udzielających się w tamtych wątkach.
    Uważam to za doskonaľy pomysł Redakcji
    ... oczywiście wiążący się z "dożywotnim banem"
    unde venis et quo tendis

  8. #3888
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie literówka

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Dlaczego mam weryfikować wiedzę tylko kemot_p? Przygotuję test z wiedzy budowlanej na 50 pytań i roześlę wszystkim użytkownikom, którzy mają powiedzmy więcej niż 200 postów. Kto uzyska mniej niż 50% nie jest godzien udzielać się na FM i otrzyma dożywotniego bana.
    PS. Przygotuję też test z wiedzy kulinarnej dla osób udzielających się w tamtych wątkach.
    Dlatego, że to kemot_p (pewnie na podstawie swojej wiedzy budowlanej) zarzucił komuś brak wiedzy.
    Czyli zgodnie z tokiem myślenia Myjk to kemot_p powinien udowodnić że nie posiadam wiedzy budowlanej w zakresie porad których udzieliłem i udzielam.

    PS Nie zakładam, że kemot_p napisał swojego posta na mój temat i na temat mojej wiedzy budowlanej jest spowodowana przez jego
    "osobistą niechęć do innego forumowicza która rzutuje na to co i jak pisze..."

    PS Popieram oba pomysły Redakcji na test wiedzy.
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 27-09-2019 o 19:39
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  9. #3889
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    A ja trochę żartem chciałem wykazać brak sensu takiego podejścia. Można się z kimś nie zgadzać, można nawet wykazywać błędy w stawianych na forum tezach, ale wypada to robić z klasą. Rzeczowo. A nie wyjeżdżać od razu z epitetami i się wzajemnie obrażać ...
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  10. #3890
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    pani przedszkolanka zabrala glos. sam bym tego lepiej nie wymyslil.

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Właśnie usuwając ten post zastanawiałem się, dlaczego dopiero teraz, a nie od razu Dziękuję za przypomnienie, mogę go przywrócić.



    Dlaczego mam weryfikować wiedzę tylko kemot_p? Przygotuję test z wiedzy budowlanej na 50 pytań i roześlę wszystkim użytkownikom, którzy mają powiedzmy więcej niż 200 postów. Kto uzyska mniej niż 50% nie jest godzien udzielać się na FM i otrzyma dożywotniego bana.
    PS. Przygotuję też test z wiedzy kulinarnej dla osób udzielających się w tamtych wątkach.

  11. #3891
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Moderatorzy sami będą pomagali w tworzeniu testu, dobierając pytania tak, by odpadli ich oponenci

    Ps. Przecież ta propozycja to zwykły żart... Ale nie powiem: czasem żałuję że nie ma takiej obowiązkowej weryfikacji..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  12. #3892
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Niektórzy wszędzie wietrzą spiski, układy, opłacanie Moderatorów a na żartach nie znają się, chyba że na własnych
    Jeżeli oponent w dyskusji nie potwierdza jedynie słusznej linii to za karę ląduję w "ignorowanych".
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  13. #3893
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Właśnie usuwając ten post zastanawiałem się, dlaczego dopiero teraz, a nie od razu Dziękuję za przypomnienie, mogę go przywrócić.



    Dlaczego mam weryfikować wiedzę tylko kemot_p? Przygotuję test z wiedzy budowlanej na 50 pytań i roześlę wszystkim użytkownikom, którzy mają powiedzmy więcej niż 200 postów. Kto uzyska mniej niż 50% nie jest godzien udzielać się na FM i otrzyma dożywotniego bana.
    PS. Przygotuję też test z wiedzy kulinarnej dla osób udzielających się w tamtych wątkach.
    Wspaniały pomysł. Trzeba go rozumieć oczywiście i rozpatrywać ,że jeśli osoba udzielająca się - udzielał się w w/w , i testu nie przejdzie to ban dożywotni ma murowany? Tylko bana w kulinariach czy ogólnie? Jeśli natomiast ma pojecie i jest świetnym doradcą technicznym - budowlanym z tytułem nadanym przez forumowiczów ,a udziela się w wątkach kulinarnych nie przechodząc testu to także idąc za pomysłem Redakcji dostanie bana dożywotniego ? Jeśli jest super specjalistą od wszystkiego "budowlanego" - złota rączka , bardzo rozpoznawalną postacią FM i z jakiś tam przyczyn testu nie przejdzie to ban dożywotni ? Czyli nie jest godzien udzielać się na FM. Pouczające i jakie konkretne,


  14. #3894

    Domyślnie

    Od jakiegoś czasu mam dziwny problem z forum Muratora. Niemal każdy link muszę klikać dwa razy. Konkretnie piszę o klikaniu w numery stron, czy nawet wylogowanie - klikam, pyta, czy na pewno, klikam "OK", po czym wraca do strony bez wylogowania. Ponowna próba wylogowania kończy się powodzeniem. Przy zmianie stron to samo, pierwszy klik nie działa, dopiero drugi. Myślałem, że mam coś z kompem, jednak tak się dzieje wyłącznie na forum Muratora. Sprawdzałem na dwóch komputerach, dwóch przeglądarkach (chrome, firefox) i niezależnie od tego czy jestem zalogowany czy nie. WTF?

    Edit: teraz chciałem wyedytować post - no i co? Oczywiście za pierwszym razem nie zadziałało. Nie ogarniam tego.
    stodoła 130 m2 z garażem 20m2, PV 9,8 kWp na dachu, napędzana PC PW 10 (roczne zużycie CO+CWU+chłodzenie pasywne ok. 3700-4300 kWh, 99% w II taryfie), WM własnej roboty+rekuperator. Ściany 24+20 styropian, podłoga 15 cm perlit, dach 30 cm wełna. Podłogówka + grzejnik w temp otoczenia w łazience i garażu. Masa mostków i niepotrzebnych kominów

  15. #3895
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał mitch Zobacz post
    Edit: teraz chciałem wyedytować post - no i co? Oczywiście za pierwszym razem nie zadziałało. Nie ogarniam tego.
    To wina reklam. Tyle nasranych reklam nie mają nawet słupy ogłoszeniowe.

  16. #3896
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a ja myslałam, że mi się przycisk myszy zacina

  17. #3897

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    a ja myslałam, że mi się przycisk myszy zacina
    Muszę przyznać, że poczułem się, jakbym był na jakiejś grupie wsparcia Anonimowych Murarzy (hehe) i aż mi ulżyło, że nie ja jeden mam taki problem

    Chyba ktoś z QA puścił babola na produkcję. No nic, może za pół roku będzie poprawka
    stodoła 130 m2 z garażem 20m2, PV 9,8 kWp na dachu, napędzana PC PW 10 (roczne zużycie CO+CWU+chłodzenie pasywne ok. 3700-4300 kWh, 99% w II taryfie), WM własnej roboty+rekuperator. Ściany 24+20 styropian, podłoga 15 cm perlit, dach 30 cm wełna. Podłogówka + grzejnik w temp otoczenia w łazience i garażu. Masa mostków i niepotrzebnych kominów

  18. #3898

    Domyślnie

    Cytat Napisał mitch Zobacz post
    Muszę przyznać, że poczułem się, jakbym był na jakiejś grupie wsparcia Anonimowych Murarzy (hehe) i aż mi ulżyło, że nie ja jeden mam taki problem
    od dłuższego czasu chyba tak już sie dzieje.fakt, też myslałem, że to tylko u mnie
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  19. #3899
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Problem z koniecznością podwójnego klikania występuje przy włączonym adblocku, zgłosiłem sprawę.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  20. #3900

    Domyślnie

    Zbigniew Benbenek, Anna Kamińska, Piotr Laskowski, Agnieszka Żuber,
    redaktorzy naczelni, prowadzący, zarządzający, przewodzący,
    świat gazet i sklepu,



    moderator jakiś elfir - twórczość własna i jego nowe zasady,
    wskazywany publicznie wprowadza w błąd,

    na tym portalu (forum muratora) grasuje ciężka patologia marketerska,
    patologia wrocławskiego syfu, przestępcza banda bieleńko i tym podobne,

    poza innymi czynami z takich patologii,
    wskazywani grasujący
    wykonują też zwykłe fałszywe wpisy, nie udzielając prawdziwych "rad" itd.,
    powodują, że to "forum" nie jest rzeczywistym takim forum,

    wykonują też patologicznie obrażanie i poniżanie normalnych osób,
    dokonują też naruszania dóbr osobistych tych osób,
    takie bandyckie działania wykonują:
    - https://forum.muratordom.pl/member.php?59084-Elfir - 10 tysięcy postów (podobno)
    - https://forum.muratordom.pl/member.php?223670-olo75 - 312 wpisów, itd.,

    forum posiada fałszywych 'moderatorów', nie wykonujących rzeczywistego działania mającego polegać na takiej moderacji,
    takim bandyckim działaniem zajmuje się np. jakiś elfir,
    prowadzi wątek, na którym wyzwiska są dokonywane pod jego kierownictwem,
    ten jakiś elfir twierdzi, że tym kieruje,

    inny przykład jego bandyckiego działania
    to kłamstwo, że osoba która nie wyzywała według wskazywanego (podobno moderatora) została fałszywie wskazana jako ktoś kto wykonuje coś takiego,
    o czym publicznie nakłamał jakiś elfir
    to działanie i takie publiczne kłamstwo (w jego wykonaniu) stanowi naruszenie dóbr osobistych konkretnego użytkownika tego niby-'forum',

    cały ten okłamujący i chory 'wątek'
    rozpoczynający się od prawdziwych wyzwisk konkrentych osób (nazwiska wskazane zostały potem właśnie przez tego dokonującego wskazywane bandyckie działania)
    ma się dobrze i dalej jest prowadzony fałszywy wątek, propagowanie rzeczywistych wyzwisk w wykonaniu patologii marketerksiej,



    przykłady prawdziwych bandziorów internetowych są też na innych portalach działających na rzecz budowlańców,
    bandyckie działania (konkretne czyny) są dokonywane bezpośrednio na rzecz budowlańców,
    są to najczęściej przypadki z półświatka przestępczego marketerskiego oraz gazeciarskiego,
    czyny polegają nie tylko na działaniu w internecie




    w dniu 13.10.2019 'ujawnili się' następni 'redakcyjni' - w ten sposób dodatkowo świadcząc nie tylko o forum,
    dobitnie świadczą też o redakcji



    1.
    wpis jest z powodu PUBLICZNEGO dalszego wprowadzania w błąd i PUBLICZNEGO KŁAMANIA dokonywanego przez wskazywanych tutaj,
    i nie stanowi 'odpowiadania' na tą wskazaną wcześniej (i następną) patologię,

    każdy następny patologiczny wpis wskazywanych będzie IGNOROWANY,
    tak samo jak każde ich IDENTYCZNE Z POPRZEDNIMI działanie,

    2.
    zostały dostarczone (publicznie) DOWODY stanowiące część postępowania karnego dotyczącego wskazywanej ciężkiej przestępczej bandy bieleńko,
    wskazywane czyny zostały wykonane ponownie (PUBLICZNIE WPISYWANIE KŁAMSTW itd.) i stanowić będą dowód w sprawie karnej

    3.
    o tym co dzieje się na tym niby-forum zostali poinformowani między innymi:
    Anna Kamińska, Piotr Laskowski, Agnieszka Żuber

Strona 195 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony