dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 192 z 192
Pokaż wyniki od 3.821 do 3.824 z 3824
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar niktspecjalny
    Kod pocztowy
    24-224
    Dzielnica
    Kępa
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

Domyślnie

W mojej subiektywnej ocenie FM to skarbnica wiedzy technicznej ale w czasie budowania bo to poważna inwestycja nie powinno być miejsca na to co umiłował sobie prze-słynny Paul. Technika budowania co widzimy w jego soczystych wypowiedziach nijak się ma do budowania polskiego - rodzinnego - regionalnego .Jego animozje do wszystkiego co tu na FM się dzieje to tylko drwina ,szydzenie , wyśmiewanie bo on ma najlepiej.Sam zresztą pisze że :
    Skasowałaś ... szkoda ... można było się pośmiać
    .Bawię się doskonale ......
    .

Pomysł założenia tematu pt "bezproduktywne narzekanie" i przeniesienie tam części postów, bardzo mnie się podoba
    Rzeczywiście bardzo pomaga przyszłym inwestorom pokazując od czego maja zaczynać.

FM jest także dopełnieniem tego technicznego rozwiązywania problemów czyli ludzie w czasie budowy nie tak jak sugeruje Paul ,że :
    ...polecam również innym forumowiczom którzy już wybudowali i wyremontowali (nie szukających porad technicznych).......
    .To po co nagabuje zresztą niepotrzebnie do wszczynania awantur. Jest to nielogiczne i pozbawienie jakiegokolwiek sensu.Ma wybudowana chałupę na Florydzie , która nie jest dla forumowiczów zaczynających budowanie żadnym wzorcem. Z czego powstała,jakich źródeł ciepła jedli już używa ,Jaką ma np. kuchnie by może inwestor tam znalazł szczątki inspiracji ,jakiej oczyszczalni używa, czy ma jakieś odnawialne źródła energii ,jakie ma np.parametry okien i współczynnik przenikania U i przepuszczalności energii cieplnej G ,z czego ma podłogi , jak wykorzystuje wodę do picia, czym ma zabezpieczona instalacje elektryczną ,czy ma kominek ,itp. Budowanie to nie śmichy chichy jak on to robi.Pojawianie się w wątkach technicznych to tylko ściema i pokazywanie wizerunku zza wielkiej wody.

p.s Jak on tu doradza i jest bardzo lubiany w wątkach technicznych

https://forum.muratordom.pl/showthre...04#post7837104
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 13-08-2019 o 09:05 Powód: p.s
    Istnieje zło, które mi nie szkodzi ,jak i dobro ,które mi nie służy.
    Leonardo da Vinci

Bo nigdy, przenigdy, nie powinieneś przepraszać za to, że po prostu jesteś sobą.
    Odpowiadam za to co powiedziałem ale nie za to co zrozumiałeś.
    ktoś dla ciebie
    Dom z 2007 r .185 m2 ,kub 850 m3 ,z podd.uż. ocieplonym 15 cm , z porothermu 35 cm.Całość tutaj tutaj

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Chef Paul

Domyślnie

uffff cóż za analityczną elukubrację mamy powyżej
    Elfir, trafiłaś w samo sedno z nazwą "bezproduktywne narzekanie"

W pierwszej części przeczytałem wnikliwą analizę mej osobowości, w drugiej cześci tej dysertacji, pytań bez liku dotyczących mego domu.
    NS, Ty przyjedź mnie odwiedzić. Zapraszam.
    Poznasz mnie osobiście, obejrzysz mój dom i jego rozwiązania techniczne ... być może namówisz mnie nawet na wspólne gotowanie
    Ponownie, serdecznie zapraszam.
    unde venis et quo tendis

w miarę czasu na bieżąco
    www.facebook.com/paul.wieczor

Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek

Domyślnie

Cytat Napisał Elfir Zobacz post

Nie wiem, czy aby się nie myliło, nie zmienić nazwy na "Forum Murator - bezproduktywne narzekanie"
    Ależ tu dawno nie zaglądałem.
    A tutajco?noco?
    Ażesz się dzieje a dzieje!
    Super!
    Podobamniesie okropnie!
    Pozdrawiam wszystkich mocno.
    Piszcie!
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom

Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Chef Paul

Domyślnie

Cytat Napisał bobiczek Zobacz post
    Ależ tu dawno nie zaglądałem.
    A tutajco?noco?
    Ażesz się dzieje a dzieje!
    Super!
    Podobamniesie okropnie!
    Pozdrawiam wszystkich mocno.
    Piszcie!
    Bobiczku, zawsze z wielką przyjemnością odpowiadam na serwowaną mi przez NS-a "witaminę"

... to tylko z bieżącego tygodnia:
    https://forum.muratordom.pl/showthre...90#post7842990

Miłej zabawy
    unde venis et quo tendis

w miarę czasu na bieżąco
    www.facebook.com/paul.wieczor

Strona 192 z 192

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia