dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 218 z 267
Pokaż wyniki od 4.341 do 4.360 z 5324
  1. #4341
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Do Arturo1972

    Dziesiątki, jeśli nie setki razy był Pan napominany, wielokrotnie banowany, Pana wpisy są wciąż zgłaszane, usuwane, itp. Z tego powodu nie może Pan teraz występować jako sędzia i publicznie oceniać moderatorów, do tego ich obrażać.
    Pozwolę sobie doprecyzować, bo być może Redakcja nie jest zbytnio w temacie a słucha jedynie suchych raportów tzw "moderatorów".
    Zostałem upominany tylko przez jednego Moderatora, który uczestniczy bezpośrednio w forum i którym to Modem jest Elfir (o czym pisałem w usuniętych postach). Za co szacun oddaje,nawet za bany
    Pozostali Moderatorzy olewają forum tzn nie mają zielonego pojęcia co się dzieje na forum i bazują tylko na donosach zwanych przez Redakcję "zgłoszeniami".
    Jako żywo nasuwa mi się porównanie donosów/zgłoszen od ORMO do Milicji bo w Milicji też nikt nie interesowal się czy donos od ormowca jest zasadny a Milicja i tak "dawała bana"...
    Stąd "czekista" wyszło, pomyliłem się bo myślałem, że ktoś z władzy to zakuma ale widzę, że władza też oderwana od forum...

    Kontynuując, Ci "lewi" Moderatorzy uwielbiający donosy żywo udzielają się w wątkach z których czerpią kasę z forumowiczów a mając blade pojęcie o innych aspektach budowy domu i dostając donos, "że Arturo72" napisał, że budowa z domu z trzciny cukrowej to głupota i durnota" banują mnie za słowa "głupota i durnota".
    Szczególnie jeden, przez bibułkę robiony...

    Mogę wymienić takich "moderatorów" jeśli Redakcja sobie życzy, którzy zielonego pojęcia nie mają o budowie tylko np o drzwiach i oknach, na których zarabiają, czy pompach ciepła które na co dzień montują i naciągają sobie klientów.
    Zresztą to zrobiłem ale posty zostały usunięte...

    Tylko na takich Moderatorów stać Forum Murator ?
    Słabo...

    Jestem tutaj od 2009r jak dobrze każdy wie i bajzel z moderacja trwa tu od dość dawna i to też przyczynia się do spadku raz, że popularności forum a dwa wycofaniem się doświadczonych forumowiczów w budowie jako całości, którzy powinni być opoką forum.
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 31-03-2021 o 23:39

  2. #4342
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    gawel, akurat co do żartów to tu na FM ludzie się znają na nich, ba niektórzy nawet sami z siebie lubią żartować, natomiast grubiaństwa i chamstwa to raczej nikt nie toleruje (no chyba że jest masochistą).
    A to zależy od podejścia do rzeczy, mnie akurat śmieszy jak pewien gostek z forum wypruwa sobie żyły żeby mnie tylko obrazić i znieważyć
    Aczkolwiek masochista nie jestem
    Już inni użytkownicy to zauważyli i komentowali a ja się z tego śmieje
    Ale "pseudo moderatorzy" forumowi nie dostali donosu to i nie reagują

    Do wiadomości Redakcji co to znaczy donos/zgłoszenie
    Moderator "przez bibułkę robiony" nie dostał donosu na to i nie zareagował na ten post i podobych od tego gostka pod moim adresem i "obrażanie" mnie trwa dalej Ale ja ormowcem nie jestem żeby milicji czy czekiscie zgłaszać takie sprawy
    To Mod powinien mieć na to baczenie, a jak on leje na to sikiem prostym to co się robi w takim wypadku ?
    Prosi się o więcej donosów wg strategii partii ?

    Chowajcie dalej taką patologie wśród Modow to forum będzie na szczycie....
    Cytat Napisał -voymar- Zobacz post
    Jeszcze jedno odnośnie ceny Drewienka
    Czy ty na pewno masz zdrową głowę???????????????
    Cytat Napisał -voymar- Zobacz post
    Zjarany czerep i
    tyle

    Ja się z tego śmieje ale trzeba zobaczyć belkę we własnym oku prędzej niż źdźbło u brata....
    Zamiast osądzać i pisać, że nie mam prawa "bo się nie znam".
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 01-04-2021 o 00:55

  3. #4343
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Arturo1972, złośliwy język zupełnie niepotrzebny, ale pokazuje Pana styl, który wywołuje różne negatywne reakcje na Forum. Prosimy o kulturę wypowiedzi.
    Oczekiwanie, że moderator będzie śledził aktywność Pana na forum i Pana oponentów jest całkowicie chybione. Moderatorzy przeglądają forum, ale głównym wskazaniem do interwencji są zgłoszenia. Jeśli uważa Pan, że łamany jest regulamin, że przekroczono zasady obowiązujące na Forum, prosimy o zgłoszenie.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  4. #4344
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Czy forum mogłoby wskazywać rzeczywisty czas (Polski, CET) w pisanych postach?
    Ja rozumiem, że pewnie serwery w innej strefie, ale serio nie da się tego ustawić.
    I jeszcze wskazuje inną godzinę w zależności czy jestem zalogowany czy nie.
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  5. #4345

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Jestem tutaj od 2009r jak dobrze każdy wie .
    Więc powinieneś przez te lata już przywyknąć do panujących tu zasad
    Wiesz chyba dobrze jaki masz problem, nie pisz po spożyciu to raz i dwa udzielaj się merytorycznie ściśle na temat bez upiększania swojej krucjaty do walki z węglem i z władzą a zobaczysz że będzie git. Wtedy na pewno jeden Twój problem zniknie - problem z moderatorami

  6. #4346

    Domyślnie

    Cytat Napisał giman Zobacz post
    Czy forum mogłoby wskazywać rzeczywisty czas (Polski, CET) w pisanych postach?
    Ja rozumiem, że pewnie serwery w innej strefie, ale serio nie da się tego ustawić.
    I jeszcze wskazuje inną godzinę w zależności czy jestem zalogowany czy nie.
    Ja tez to zauważyłem ale myślałem ze mam coś źle ustawione w swoim kompie a teraz widzę że u innych tez występuje inna godzina niż rzeczywista napisanego posta.
    Tego posta pisze o godzinie 20.59 a na forum pokazuje że napisałem go o 18,59.

  7. #4347
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    W Ustawieniach - zaawansowane ustawienia - trzeba ustawić strefę czasową. Dziwne, ale to się ustawia ręcznie
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  8. #4348
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    GMT +1:00 i automotyczy czas
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  9. #4349

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    W Ustawieniach - zaawansowane ustawienia - trzeba ustawić strefę czasową. Dziwne, ale to się ustawia ręcznie
    Zmieniłem strefę i działa, ale coś się tu niepokojącego dzieje w tym temacie bo post Redakcji na który odpowiadam wyświetlił mi sie jako zaszyfrowany tasiemiec z literkami i cyferkami.

  10. #4350
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Ja poproszę o bana tak do 1maja
    1.Za duże trolaria sobie tutaj urządzam
    2. Marnuje za dużo czasu
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  11. #4351
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Ja poproszę o bana tak do 1maja
    1.Za duże trolaria sobie tutaj urządzam
    2. Marnuje za dużo czasu
    Protestuję!
    Ban powinien być OD 1 maja do 3 maja!

    Da się zbanować WSZYSTKICH do 3 maja?
    Jaki spokój wtedy na forum zapanuje....

    Adam M.
    Ostatnio edytowane przez adam_mk ; 16-04-2021 o 18:37
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  12. #4352
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Ja poproszę o bana tak do 1maja
    1.Za duże trolaria sobie tutaj urządzam
    2. Marnuje za dużo czasu
    Czytacie to to?
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  13. #4353
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Zamiast wyskakiwać z głupimi prośbami po prostu tu nie wchodź przez 2 tygodnie...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  14. #4354
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Zamiast wyskakiwać z głupimi prośbami po prostu tu nie wchodź przez 2 tygodnie...
    Ale jak Wiem że tu jesteś to nie mogę się powstrzymać
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  15. #4355

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    W Ustawieniach - zaawansowane ustawienia - trzeba ustawić strefę czasową. Dziwne, ale to się ustawia ręcznie
    Chciałbym zgłosic problem z otwieramiem tematu. Otwieraj ostatnia strone tego tematu wyswietlaja i sie tylko posty do #4365 co jest poniżej już nie moge zobaczyć, natomiast starsze strony otwieraja się do końca tak że moge zobaczyc pierwszy post na stronie jak i ostatni.
    Natomiast co do postu Redakcji który cytuje to problem pojawił się taki sam jak ostatnio opisywałem i potwierdził to też gawel a chodzi o to :
    , ale coś się tu niepokojącego dzieje w tym temacie bo post Redakcji na który odpowiadam wyświetlił mi sie jako zaszyfrowany tasiemiec z literkami i cyferkami

  16. #4356
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Ale jak Wiem że tu jesteś to nie mogę się powstrzymać
    Już wiem, dlaczego nie pijesz alkoholu...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  17. #4357
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Już wiem, dlaczego nie pijesz alkoholu...
    ??

    Jestem AA ale w swoim pojebstwie sam z tego wyszedłem. Nie pije chyba 7lat. Lata lecą
    Moja wrodzona chciwość i skompstow mi bardzo pomogły. Za dużo błędów popełniałem jak miałem dziabniete a maiłem codziennie
    Ostatnio edytowane przez kulibob ; 16-04-2021 o 22:37
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  18. #4358
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Chciałbym zgłosic problem z otwieramiem tematu. Otwieraj ostatnia strone tego tematu wyswietlaja i sie tylko posty do #4365 co jest poniżej już nie moge zobaczyć, natomiast starsze strony otwieraja się do końca tak że moge zobaczyc pierwszy post na stronie jak i ostatni.
    Natomiast co do postu Redakcji który cytuje to problem pojawił się taki sam jak ostatnio opisywałem i potwierdził to też gawel a chodzi o to :
    Mam podobnie.
    Cierpliwości. Mi w tym temacie (i jeszcze jakiś jeden ze starych wątków) część strony, na której są najświeższe posty pojawiają się dopiero po jakiś 8 godzinach od napisania Ale pojawia się po czasie.
    Windows 7, Chrome.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  19. #4359
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Mamy informację, że programiści naprawiają błędy. Zadania są delegowane, czkamy. I przepraszamy za te kłopoty. Miłego dnia
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  20. #4360

    Domyślnie

    Nie wiem czy ten post mi się wyświetli ale gdy chciałbym otworzyć jakąś stronę np w tym temacie ostatnią lub inny temat to pojawia mi się napis
    503 Service Unavailable
    No server is available to handle this request.

Strona 218 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony