dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 244 z 244
Pokaż wyniki od 4.861 do 4.873 z 4873

Domyślnie

No więc odpowiadam.
    Patrz : post wyżej.

PS. Terlecki też odpowiedział bardzo grzecznie na chamskie zachowanie jednej kobiety, gdy go ostatnio "zaatakowała" w galerii handlowej.
    Ostatnio edytowane przez elpapiotr ; 07-11-2021 o 17:02
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d

Domyślnie

Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Ale co to ma do rzeczy?
    Nie umiesz odpowiedzieć normalnie na zadane pytanie? Podoba ci się czy nie tak język jaki pokazałem w cytatach?
    I niczego nie chcę uzyskać, żadnych potwierdzeń tylko obiektywnego ocenienia napisanych słów, jak już zabrałeś głos to odpowiedz.

O jakiej zazdrości piszesz? akurat co do twojej osoby to z mojej strony niema żadnej zazdrości jedynie współczucie.
    I mała uwaga, jak nie jesteś pewien kto to napisał to nie oczerniaj mnie po raz kolejny że to moje określenia bo jest to chamskie zachowanie tym bardziej że w owych cytatach nie ma nic o czym wspominasz.
    Żeby obiektywnie ocenić trzeba znać całą "rozmowę" a nie wybrane fragmenty.
    Nie wiem jak można tego nie wiedzieć lub nie dopuszczać do swojej świadomości.

Możesz podać te linki i napisać kto tak pisał?

Domyślnie

Jak widać ty nie dużo tylko bardzo dużo nie wiesz a udajesz że wiesz tylko że właśnie to ty nie dopuszczasz do swojej świadomości tego.
    Nie wiem jakie trzeba posiadacz IQ aby wiedzieć że słowa
    Temat rozwiązany 2 lata temu - tak jest, ale to nie ma znaczenia dla przygłupów tego forum, którzy dalej chcą "doradzać"
    w jakim kontekście by nie były napisane są obrażające adwersarzy bo "przygłupów z tego forum" raczej to określenie nie należy do pochlebnych.
    I tak już po raz któryś powiem, nie było pytanie skierowane do ciebie więc po co zabierasz głos? Zrozumiałbym gdybyś jeszcze napisał co konstruktywnego a nie jak zwykle trzepanie piany tak samo jak wyżej elektryk. Nie możecie zrozumieć że skoro pytanie nie jest skierowane do was to po co się odzywacie? po to aby rozruszać kolejna gów..o burzę?
    Pytanie było skierowane ściśle do Redakcji.

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d

Domyślnie

Jak widać ty nie dużo tylko bardzo dużo nie wiesz a udajesz że wiesz tylko że właśnie to ty nie dopuszczasz do swojej świadomości tego.
    Nie wiem jakie trzeba posiadacz IQ aby wiedzieć że słowa w jakim kontekście by nie były napisane są obrażające adwersarzy bo "przygłupów z tego forum" raczej to określenie nie należy do pochlebnych.
    I tak już po raz któryś powiem, nie było pytanie skierowane do ciebie więc po co zabierasz głos? Zrozumiałbym gdybyś jeszcze napisał co konstruktywnego a nie jak zwykle trzepanie piany tak samo jak wyżej elektryk. Nie możecie zrozumieć że skoro pytanie nie jest skierowane do was to po co się odzywacie? po to aby rozruszać kolejna gów..o burzę?
    1.Jeżeli pytanie jest skierowane "ściśle" do redakcji to po co dwa razy opowiadasz?
    2. Jest to publiczny temat i na publicznym temacie pierzesz swoje brudy - wieczne pretensje do Forumowiczów i do Redakcji.
    3. Nie chcesz komentarzy to pisz na pw do Redakcji.
    4. Nie podobają się tobie obraźliwe (wg twoich standardów) wpisy innych Forumowiczów to zgłaszaj te wpisy do moderacji lub zgłaszaj wnioski o ban.
    5. "Jak widać ty nie dużo tylko bardzo dużo nie wiesz a udajesz że wiesz tylko że właśnie to ty nie dopuszczasz do swojej świadomości tego." - ten wpis jest konstruktywny ?

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

Domyślnie

Cała ta dyskusja stała się już nudna i bezpłciowa
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

Domyślnie

Pytasz Redakcję a dopowiada d7d.
    Bany na forum rozdziela Redakcja/moderatorzy czy d7d?
    Jeszcze nie kojarzysz?

Domyślnie

Cytat Napisał stos Zobacz post
    Pytasz Redakcję a dopowiada d7d.
    Bany na forum rozdziela Redakcja/moderatorzy czy d7d?
    Jeszcze nie kojarzysz?
    I chyba jest coś w tym prawdy co piszesz bo Redakcja dotąd nie zajęła stanowiska.
    Ale Redakcja zajmuje stanowisko gdy po zgłoszeniu tak obraźliwych tekstów wda się w dyskusje to wtedy jak najbardziej bany lecą tylko ten kto rozpoczął jest jak zwykle niewinny.

DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar swierol
    Kod pocztowy
    41-819
    24

Domyślnie

Co jest z Menadżerem dodawania plików w dziennikach budowy?

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ratpaw
    9

Domyślnie

Dziś znów nie mogę odpowiadać z cytatem.
    --
    Dom pasywny podpiwniczony, 230 m2
    Gdynia

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEMMODERATOR FORUM
    finlandia

Kod pocztowy
    08-110

Domyślnie

Cytat Napisał Ratpaw Zobacz post
    Dziś znów nie mogę odpowiadać z cytatem.
    To / u mnie / działa, ale zdjęć do postów dodawać nie mogę. Niby procedura przebiega pomyślnie, ale po wybraniu załącznika całość znika.
    A jest to mocno uciążliwe - mnóstwo rzeczy trzeba zlustrować, pytający błądzą po różnych portalach hostingowych, z których połowę odrzuca mój antywirus..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    3

Domyślnie

Dodałem dziś pomyślnie zdjęcie - fakt, że dopiero za drugim podejściem
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja

Domyślnie

Znów do programistów zgłaszamy. Dziękujemy
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

Domyślnie

Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Znów do programistów zgłaszamy. Dziękujemy
    Już pora zmienić programistów.
    Ci których macie nie radzą sobie.
    Mam nadzieję że im nie płacicie za tego bubla.

Strona 244 z 244

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia