dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 221 z 266
Pokaż wyniki od 4.401 do 4.420 z 5314
  1. #4401

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Zgłaszam problem, problem bardzo ale to bardzo wkurzający. Chodzi o to gdy piszę odpowiedź na jakiegoś posta w jakimś tam temacie to wyskakuje mi reklama, gdy kliknę na X aby reklamę zamknąć pojawiają się dwa okna "zostań na stronie" "opuść stronę" gdy kliknę " zostań na stronie" pozostaje dalej reklama na całą stronę a gdy kliknę "opuść stronę" wracam do tematu i cytującego posta ale to co napisałem idzie nie wiem gdzie bo nie ma tego, jest to bardzo denerwujące w szczególności gdy napisany jest dość długi post który znika i nalewy pisać od nowa. Szczerze mówiąc nie chce mi się już drugi raz pisać tego samego a po drugie pierwsza myśl jest zawsze najcelniejsza. Ten problem pojawia się wybiórczo i nie zauważyłem jakieś prawidłowości kiedy to się pojawia.
    Ponawiam i zgłaszam wyżej opisany problem. Dzisiaj miałem znowu taki przypadek że po napisaniu odpowiedzi na pewnego posta pojawiła się reklama na całą stronę i po kliknięciu X pojawiły się dwa okienka i po kliknięciu "wróć na stronę" cała napisana odpowiedź zginęła w czeluściach.

  2. #4402
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Problem nie jest globalny, stąd może trudność w naprawie. Każde Wasze zgłoszenie trafia do programistów.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  3. #4403
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Zgłaszamy sygnalizowane problemy w działaniu forum. Powinny być szybko usuwane. Jeśli nie, zgłaszamy ponownie. Jest tu kwestia istnienia dwóch, a nawet trzech komórek w ramach firmy - redakcja, programiści, informatycy. Na pewno zależy nam wszystkim, by forum działało bez błędów.
    Komunikat Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Przechwytywaniemurator.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	80,5 KB
ID:	456408

    mnie doprowadza do szału, od kilku dni nie tylko wyskakuje po wejściu w wątek ale wystarczy chwila bezruchu np czytam coś i po kilkudziesięciu sekundach pach , klikam czytam wątek i znów to samo.

  4. #4404
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Problem nie jest globalny, stąd może trudność w naprawie. Każde Wasze zgłoszenie trafia do programistów.
    Ale programiści mają widocznie to w głębokim poważaniu. Od prawie dwóch miesięcy jest problem z RODO i nic w tym temacie się nie dzieje pomimo kilkunastokrotnych zgłoszeń.

  5. #4405
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Tak, zgłaszamy, przepraszamy i problem jest nadal. Przesyłamy Wasze posty do programistów.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  6. #4406

    Domyślnie

    Kumaty programista uwinąłby się z tym w mig ale najwyraźniej macie programistów którzy pracują na dniówki i bardzo szanują swoją pracę

  7. #4407

    Domyślnie

    to ja też się przyłączę...zróbcie to w końcu...
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  8. #4408
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    Z tym RODO to jak z namordnikami...
    Kiedyś (podobno) znikną!
    A na razie - klikać!
    Przecież to nie duży wysiłek....

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  9. #4409
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Nie można odmówić racji Szanownym Forumowiczom...
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  10. #4410
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie

    Kolejne 5 dni od zgłoszenia (kolejnego) i dalej trzeba klikać i klikać. To się nudne robi. Może czas wymienić informatyków na takich co coś robią ?

  11. #4411
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    U mnie RODO przestało się objawiać.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  12. #4412
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    U mnie jest wszystko w porządku.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  13. #4413

    Domyślnie

    U mnie bez zmian.
    Klikanie po każdym przeładowaniu strony.

    MacOSX 10.9.5 / Firefox 78.10.1esr (64-bit)
    Ostatnio edytowane przez stos ; 16-05-2021 o 15:30

  14. #4414
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    U mnie poza incydentalnymi przypadkami parę tygodni temu jest ok. Dlatego myślę, że za to odpowiada konfiguracja komputera. Jeśli macie problem, to pomóżmy tym "informatykom" i podajcie swój system operacyjny/ przeglądarka. Może tak będzie im łatwiej znaleźć luki..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  15. #4415
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Android/Chrome - OK
    Win10/Chrome - potrzeba odświeżenia każdej strony
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  16. #4416
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Dlatego myślę, że za to odpowiada konfiguracja komputera.
    Tak, ale po jakieś zmianie po stronie serwera. Można by wyśledzić tę zmianę.
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  17. #4417

    Domyślnie

    Windows 10/Brave - ok
    Windows 7/Firefox - po otwarciu w nowej karcie, za każdym razem wyskakuje okno, które trzeba zamknąć - jest ono czarne (to pewnie zasługa adblocka)
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  18. #4418
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    No i nareszcie coś drgnęło w t.z. rajstopach. RODO zniknęło z mojego życia.

  19. #4419

    Domyślnie

    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    No i nareszcie coś drgnęło w t.z. rajstopach. RODO zniknęło z mojego życia.
    To się ciesz bo u mnie bez zmian.

  20. #4420
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie

    Win10 /opera
    RODO bez zmian

Strona 221 z 266

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony