dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 203 z 266
Pokaż wyniki od 4.041 do 4.060 z 5314
  1. #4041

    Domyślnie

    Pozwolę sobie zacytować dzisiejszy wpis.

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Przyłączam się do prośby.
    Właśnie mnie okradliście z 30 minut czasu, który musiałem poświęcić na przebrnięcie przez kilka dzisiejszych stron i usunięcie blisko 100 wpisów nie na temat.
    Zadałem pytanie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    No to jeszcze raz, bo posty wyparował.

    Pytanie. Dlaczego uważasz, że ktoś Cię okradł z Twojego czasu?
    Mogę prosić o udzielenie odpowiedzi na pytanie. Nie musi być autor tego wpisu. Tak tylko wyjaśnić.
    Post oczywiście został usunięty, bo łamał regulamin forum.

    Dziękuję bardzo.
    Pozdrawiam

    PS. Żeby nie było. Mnie tam nie było w tej dyskusji.
    Ostatnio edytowane przez vvvv ; 20-02-2020 o 13:40 Powód: PS
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  2. #4042
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Problem techniczny przy korzystaniu z forum na Operze.
    Po chwili przeglądania, próbie odpowiedzi, przełączenia nowej streny wywala mnie z forum "Serwer forum.muratordom.pl nieoczekiwanie zakończył połączenie."
    Musze wyłączyć "Operę" i włączyć na nowo. Ale po chwili znów to samo.

  3. #4043
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Zgłoszę problem, ale obawiam się, że Forum nie jest testowane na Operze (z powodu zbyt małego udziału w rynku)
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  4. #4044
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    bardziej podejrzewam konflikt którejś reklamy z adblockiem, bo problem jest cykliczny.
    Bo niestety bez adblocka można szału dostać albo ataku epilepsji ze skaczącym ekranem gdy wgrywają się kolejne reklamy. Człowiek chcę kliknąć "odpowiedz" a tu ekran skacze i klika się w reklamę.

  5. #4045
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Być może dotyczy to reklamy swisspora, która od dzisiaj chamsko mi się narzuca co wejście w nowy wątek, na androidzie i Chrome.
    Szczyt bezczelności moim zdaniem a zarazem antyraklema...
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 21-02-2020 o 23:15

  6. #4046
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Kiedyś przez przypadek otworzyłem forum bez adblocka. W pierwszej chwili nie wiedziałem gdzie jestem . Dawno nie widziałem tak przeładowanej reklamami strony.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  7. #4047

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Kiedyś przez przypadek otworzyłem forum bez adblocka. W pierwszej chwili nie wiedziałem gdzie jestem . Dawno nie widziałem tak przeładowanej reklamami strony.
    Używanie adblocka jest bardzo nieetyczne. Tak nie należy robić. Takie są warunki na forum. Jak nie odpowiada to masz rozwiązanie poniżej.

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Jeśli nie odpowiada Ci "obłuda" forum lub cokolwiek innego na tym portalu to masz w prawym górnym rogu magiczny przycisk "wyloguj". Wielu próbowało tej trudnej i zaiste magicznej sztuczki i z tego co wiem, ich problemy z forum nagle zniknęły. Próbuj, trzymam kciuki.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  8. #4048
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Pokaż mi taki punkt w regulaminie forum a natychmiast go wyłączę.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  9. #4049
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  10. #4050

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Pokaż mi taki punkt w regulaminie forum a natychmiast go wyłączę.
    Skoro właściwej forum ustala takie warunki to chyba trzeba to zaakceptować. Wszystko musi być napisane w regulaminie .
    Moze Redakcja powinna pomysleć aby zablokować adblocka tak jest to na wielu stronach. Masz zainstalowanego - nie korzystasz. Proste.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  11. #4051

    Domyślnie

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    Ty jesteś moderatorem?
    Następny błysną. Brawo. No ale czemu tu sie dziwić. :
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  12. #4052
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Zgłoszę problem, ale obawiam się, że Forum nie jest testowane na Operze (z powodu zbyt małego udziału w rynku)
    Zapytam się Redakcji, w jaki sposób mogę korzystać z forum jak natretna reklama mi to uniemożliwia?
    O tak właśnie, Android i Chrome :
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20200222-214339_Chrome.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	441137
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20200222-215007_Chrome.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	93,7 KB
ID:	441138

    Zbyt mały udział mamy, MY forumowicze, w rynku, że pakazujecie nam jak się drapac w oko??
    Jak tak to może pora wykasowac wszystko i stać się słupem ogłoszeniowym, tylko i wyłącznie??
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 22-02-2020 o 21:57

  13. #4053
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Przez 7-8 lat korzystałem z Forum bez konieczności aktywowania Adblocka.
    Aż coś się na Forum zmieniło. Może to przypadek, ale zbiegło się to z odejściem p.Andrzeja.
    Później ktoś przegiął, więc trzeba było sięgnąć po Adblocka.

    Najwyrażniej model biznesowy tego Forum jest gorszy, niż innych, na których się udzielam, bo tam ich właścicielom wystarczają nienachalne reklamy.
    A ja je widzę - czasem nawet klikam
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  14. #4054

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Przez 7-8 lat korzystałem z Forum bez konieczności aktywowania Adblocka.
    Aż coś się na Forum zmieniło. Może to przypadek, ale zbiegło się to z odejściem p.Andrzeja.
    Później ktoś przegiął, więc trzeba było sięgnąć po Adblocka.

    Najwyrażniej model biznesowy tego Forum jest gorszy, niż innych, na których się udzielam, bo tam ich właścicielom wystarczają nienachalne reklamy.
    A ja je widzę - czasem nawet klikam
    No ześ se wydumał. No ale ok. Niech będzie. Znasz powody odejścia? Co sie wydarzyło? Dlaczego? Redakcja przecież napisał ze nie ma wpływu na reklamy. Odkop jesteś w tym rewelacyjny.
    Gorszy? No ale taki jest. To co maja wprowadzić opłaty za użytkowanie?
    Zresztą masz lepszy pomysł to napisz do właścicieli. Skorzystają na tym wszyscy.
    A jeszcze pytanko? Dodawaleś tamte fora do wyjątków, żeby sie reklamy nie wyświetlały?
    Ostatnio edytowane przez vvvv ; 23-02-2020 o 01:17 Powód: Literówki. Chyba wszystkie.
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  15. #4055
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ja włączam, bo inaczej moderacja byłaby niemożliwa. Aby zaznaczyć post trzeba kliknąć w maleńki kwadracik. Normalnie jest to niemożliwe, bo wyskakująca setka okienek, ekran skaczący w górę i w dół powoduje, ze klikam w reklamę zamiast w te cztery piksele.

  16. #4056
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.776

    Domyślnie

    Jest to wina ustawienia w programie obsługującym FM czy jest nadmiar reklam?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  17. #4057
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.156
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie Zniknęły zdjęcia :( Prace adminów z łapanki?

    Co się stało z fotkami wstawianymi od 13 lutego?



    Dla przykładu z postów:
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7917095
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7909135

    Starsze są.

    Edyta.
    Drugi problem po ostatnich pracach, to przestało mi odznaczać przeczytane wątki. Jak wybieram "nowe posty" to wszystkie mają żółte ikonki, że zawierają nieprzeczytane posty nawet, jak przed chwilą je czytałem. Co więcej - jak klikam "idź do pierwszego nieczytanego postu", to czasami idzie do postu, który czytałem kilka tygodni wcześniej (i odwiedzałem wielokrotnie później).
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FotkiFM.jpg
Wyświetleń:	500
Rozmiar:	46,3 KB
ID:	441506  
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 06-03-2020 o 18:13

  18. #4058
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Ale ciągle utrudnienia dla użytkownika w dalszym ciągu pozostaly.

    Do Redakcji, coraz mniej mam ochotę tu bywać...
    Nawet po roku absencji.

  19. #4059
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Nie działa funkcja - "Nowe posty" - wyświetla się bliżej nieokreślony układ czasowy wątków i postów.
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  20. #4060
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Wszystkie błędy pozgłaszałem, mam nadzieję, że zostaną szybko naprawione
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

Strona 203 z 266

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony