dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 238 z 238
Pokaż wyniki od 4.741 do 4.750 z 4750
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Arturo1972
    Kod pocztowy
    44-178

Domyślnie

Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Posiadam Adblock Plus, a Chrome (Win10 oraz Android) reklam brak i Forum działa OK.
    Podejrzewam, że to przegięcie z reklamami wszelakiej maści powoduje niestabilność działania Forum
    To też nie to.
    Ja na Samsungu s20 nie mam żadnych ad blockerow itp.
    Korzystam tylko z tego androida z Chrome.
    Ale zauważyłem, że jak zasięg neta (w moim przypadku wi-fi hotelowe) jest słabszy to po słynnym komunikacie "checking your browse" ,którego nota bene nie ma prawa być, staje biała strona.
    Ale jak podejdę pod dobry zasięg neta to po "checking your browse" post staje na forum,tak jak teraz.
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 08-09-2021 o 21:27
    Nie pomagam i nie doradzam "patologi" sympatyzującej z naczelną rolą partii PIS czyli tym od 500+..

Budowano od 2011r,wprowadzono się w 2013r :
    http://www.wybieramydom.pl/projekty_...m-garazem.html

DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Ratpaw
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

Domyślnie

Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    To też nie to.
    Ja na Samsungu s20 nie mam żadnych ad blockerow itp.
    Korzystam tylko z tego androida z Chrome.
    Ale zauważyłem, że jak zasięg neta (w moim przypadku wi-fi hotelowe) jest słabszy to po słynnym komunikacie "checking your browse" ,którego nota bene nie ma prawa być, staje biała strona.
    Ale jak podejdę pod dobry zasięg neta to po "checking your browse" post staje na forum,tak jak teraz.
    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    To jest tak jak pisałem wyżej, ja nie mam żadnego problemu z cytowaniem postów, nawet sprzed miesiąca ale ja jestem POLAKIEM
    Ba,2000km od domu bo nadaje z Sarandy

Sprytne są te serwery FM,ograniczają trolli zagrażających Polsce.
    Chwała im.
    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Prosże bardzo
    Cytat Napisał stos Zobacz post
    No ale reklama "back to school" działa, szkoda że na nerwy.
    Multicytat jakims cudem zadziałał (wybór postów do cytowania przypadkowy)
    --
    Dom pasywny podpiwniczony, 230 m2
    Gdynia

Domyślnie

Nie wiem, już nie chce mi się opisywać szczegółów problemu ale od wczoraj w pewnych działach i tematach nie mogę nic napisać, to jest żenada i Redakcja FM traci twarz nic nie robiąc aby forum działało poprawnie.

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d

Domyślnie

Jednym działa lepiej lub gorzej a drugim generalnie nie działa poprawnie.
    Dziwnym jest to że "w pewnych działach i tematach" nie można nic napisać a w pewnych można.
    W których działach i tematach nie można "nic napisać" ?

Domyślnie

Droga Redakcjo dziękuje że tak bardzo zabiegasz o prawidłowa pracę nad działaniem forum bo albo wyświetla się Error 504 , albo poczekaj 5 sekund albo zostań na stronie lub ja opuść i tak pięknie to działa że odechciewa się w ogóle tu zabierać głos nie mogąc nic potem napisać.
    Dziękuje serdecznie bardzo usprawniliście forum do poziomu zero.

Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja

Domyślnie

Prosimy o zrzut ekranu albo filmik na adres: [email protected]
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d

Domyślnie

Godz. 20:28
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Droga Redakcjo dziękuje że tak bardzo zabiegasz o prawidłowa pracę nad działaniem forum bo albo wyświetla się Error 504 , albo poczekaj 5 sekund albo zostań na stronie lub ja opuść i tak pięknie to działa że odechciewa się w ogóle tu zabierać głos nie mogąc nic potem napisać.
    Dziękuje serdecznie bardzo usprawniliście forum do poziomu zero.
    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    a o godz. 21:01 już się da zabierać głos i pisać łącznie z licznymi multi cytatami
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Niebezpieczny to jesteś Ty.
    Gdy ja o tym napisałem ale nie podałem żadnego linka bo mi to do szczęścia nie potrzebne to nie tak dawno mnie wyśmiałeś pisząc te słowa:

Powiedz to swojemu koledze fotohobby on twierdzi że nie można szczepić dzieci do 12 roku życia. Oj jak wy między sobą nie ustaliliście jednego zdania to będzie tu cyrk na kółkach, zresztą poniekąd dzięki Wam już tu jest.
    Ale cóż zaraz fotohobby będzie się wybilał ze on tego nie pisał, albo pisał ale w innym ko tekście lub pisał tylko ja go źle zrozumiałem
    Ale uprzedzę pana fotografa i dla wiadomości innych pokaże co pisał i jak mi zarzucał już nie pierwszy raz pisanie nieprawdy, ot hipokryta i dyletant w jednej osobie

Masz swoje bzdury panie fotograf.

Domyślnie

Słuchaj, już raz Ci pisałem że skoro kieruję pytanie w tym przypadku do Redakcji to sobie daruj durne odpowiedzi bo nikt Cie tu o zdanie nie pytał a i nie mam zamiaru tłumaczyć tobie bo i tak tego nie pojmiesz jak wielu rzeczy o których pisałem kiedy i jak nie mogę nic napisać.
    I mieszanie wątków to jak widać twoje i pana fotografa ulubione zajęcie, niepotrzebnie robicie goo..o burze i chlew na forum.

Domyślnie

Pisałem już o problemie który u mnie występuje jak i u innych userów którzy tu opisywali swoje problemy z działaniem forum. Jest tak że mogę pisać, cytować, odpowiadać po kilka postów pod rząd i nagle coś chrupnie i przez kilka godzin mam "zablokowane" dodawanie odpowiedzi.
    Były już dawane zrzuty przez innych i dalej to samo się dzieje. Więc kolejne zrzuty tu na wiele nie pomogą raczej w rozwiązaniu problemu.
    Problem tkwi gdzie indziej.

Domyślnie

Ten Pan wpis przypomina mi skecz Kobuszewskiego.

Czy prawie 150 emalii ze zrzutami z ekranu. wysłanych na ten adres nie wystarczy?
    Oczywiście zero reakcji ze strony Redakcji.

Strona 238 z 238

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia