dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 239 z 267
Pokaż wyniki od 4.761 do 4.780 z 5324
  1. #4761
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    No cóż, milczenie redakcji w sprawi posiadania więcej niż jednego konta na FM oznacza że można posiadać więcej kont i oficjalnie nie trzeba się z tym ukrywać. Dziwi mnie tylko fakt po co jest Regulamin skoro rządzący tym forum go nie przestrzegają.
    Niech zabawa trwa dalej
    Milczenie Redakcji może oznaczać zupełnie coś innego niż sugerujesz.
    Co oznacza milczenie Redakcji pewnie wkrótce się dowiesz.

    Regulamin jest po to aby Użytkownicy przestrzegali regulamin.
    Rządzący Forum pewnie przestrzegają, ewentualnie mogą nie egzekwować rygorystycznie zasad Regulaminu.
    https://sjp.pwn.pl/sjp/egzekwowac;2456311.html
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #4762

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Milczenie Redakcji może oznaczać zupełnie coś innego niż sugerujesz.
    Co oznacza milczenie Redakcji pewnie wkrótce się dowiesz.
    Oczywiście jesteś jasnowidzem i wiesz co milczenie Redakcji może oznaczać - super

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Regulamin jest po to aby Użytkownicy przestrzegali regulamin.
    Rządzący Forum pewnie przestrzegają, ewentualnie mogą nie egzekwować rygorystycznie zasad Regulaminu.
    https://sjp.pwn.pl/sjp/egzekwowac;2456311.html
    Masło maślane i chrzanienie małego Kazia po dużym piwie.
    Regulamin jest po to aby go przestrzegać, w innym przypadku zapanuje chaos bo niby dlaczego jednych użytkowników traktuje się po macoszemu i kilku głaska po dupci?
    To tak samo jak - jest kodeks drogowy ale Policja go rygorystycznie nie stosuje ale go przestrzega
    Rozumiem że dla Ciebie i twoich koleżków takie nie przestrzeganie rygorystyczne zasad Regulaminu jest na rączkę bo non stop dopuszczacie się łamania zasad i powyższe to co napisałeś, napisałeś z własnego doświadczenia.
    Jest ok, bawcie się dalej. Zakładam dzisiaj na FM z dziesięciu kont, bo jak mówią od przybytku głowa nie boli

  3. #4763
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Rozumiem że dla Ciebie i twoich koleżków takie nie przestrzeganie rygorystyczne zasad Regulaminu jest na rączkę bo non stop dopuszczacie się łamania zasad
    A konkretnie kto i jakie zasady łamie ?
    Dlaczego tego nie zgłaszasz?

  4. #4764
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Oczywiście jesteś jasnowidzem i wiesz co milczenie Redakcji może oznaczać - super
    ...
    Wcześniej:
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    No cóż, milczenie redakcji w sprawi posiadania więcej niż jednego konta na FM oznacza że można posiadać więcej kont i oficjalnie nie trzeba się z tym ukrywać. Dziwi mnie tylko fakt po co jest Regulamin skoro rządzący tym forum go nie przestrzegają.
    ...
    unde venis et quo tendis

  5. #4765

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    A konkretnie kto i jakie zasady łamie ?
    Dlaczego tego nie zgłaszasz?
    Nie bój, Ciebie nie zgłosiłem.
    Odpowiem choć nie jesteś władny aby o tym wiedzieć.
    Kto łamie? o tym wie Redakcja i moderatorzy a jakie zasady łamie? nie wystawiaj na pośmiewisko po raz kolejny swojej błyskotliwości i światłości umysłu, przecież napisałem o jakie zasady chodzi.
    Zgłaszałem, oczywiście ale zero reakcji, wiec dałem oficjalnie zapytanie na forum i też zero reakcji więc wychodzi na to że można posiadać więcej niż jedno konto.

  6. #4766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Wcześniej:

    Jeszcze ciebie tu brakło aby klakierzy byli w komplecie.
    I co wniosłeś do tematu??? Wniosłeś to co umiesz i robisz najlepiej czyli HEJT!!!!!!
    A problemy czytania ze zrozumieniem to masz od dłuższego czasu, nie opieraj się tylko na surowym tłumaczeniu poprzez tłumacza bo on oszukuje.

  7. #4767
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    REDAKCJO!
    Do kurwy nędzy, DLACZEGO znikają posty nie naruszające regulaminu?
    CZEMU zabrania mi się posiadania WŁASNYCH poglądów podobnych do tolerowanych u np. kuliboba?
    Temat inny, ale...
    CZEMU ten co posty usuwa się nie podpisze i nie napisze CO mu się nie spodobało?
    JAK mam rozpoznać CO moderatorom jest miłe a co nie?


    Forum macie...
    Wiem, to jest ryzykowne, bo MOGĄ tam pojawić się czyjeś myśli "mało piękne" dla Was!
    Jak obawa o to wAM POŚLADKI ZWIERA TO... zamknijcie to w diabły!

    ALBO...
    TRZYMAJCIE SIĘ ZASAD JAKIE USTALILIŚCIE SAMI!

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  8. #4768
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Jeszcze ciebie tu brakło aby klakierzy byli w komplecie.
    I co wniosłeś do tematu??? Wniosłeś to co umiesz i robisz najlepiej czyli HEJT!!!!!!
    A problemy czytania ze zrozumieniem to masz od dłuższego czasu, nie opieraj się tylko na surowym tłumaczeniu poprzez tłumacza bo on oszukuje.
    Wielokrotnie jest to zabawne gdy ktoś robi z siebie idiotę i widać to bez "tłumacza"

    ps - zapoznaj się z definicją "hejtu"
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 25-09-2021 o 11:59 Powód: ps
    unde venis et quo tendis

  9. #4769
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    No cóż, milczenie redakcji w sprawi posiadania więcej niż jednego konta na FM oznacza że można posiadać więcej kont i oficjalnie nie trzeba się z tym ukrywać. Dziwi mnie tylko fakt po co jest Regulamin skoro rządzący tym forum go nie przestrzegają.
    Niech zabawa trwa dalej
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Oczywiście jesteś jasnowidzem i wiesz co milczenie Redakcji może oznaczać - super
    To ty sugerujesz, że wiesz dlaczego Redakcja nie odpowiada i wyciągasz z tego, jedynie słuszny dla ciebie, wniosek.
    Ja napisałem, że
    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Milczenie Redakcji może oznaczać zupełnie coś innego niż sugerujesz.
    Co oznacza milczenie Redakcji pewnie wkrótce się dowiesz.
    Proste i logiczne ale w swoim zacietrzewieniu tego nie zrozumiałeś albo specjalnie przeinaczasz.
    Twoje wieczne pretensje do Redakcji mogą być uciążliwe dla Użytkowników Forum.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  10. #4770

    Domyślnie

    Znasz takie powiedzenie że milczenie oznacza zgodę? Więcej nie muszę chyba pisać panie adwokacie od siedmiu boleści.
    Rozumiem że masz kryształową kule albo talię Tarota i wywróżyłeś co Redakcja na na myśli a może to ty dyrygujesz i doradzasz Redakcji

  11. #4771
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Nie bój, Ciebie nie zgłosiłem.
    Odpowiem choć nie jesteś władny aby o tym wiedzieć.
    Kto łamie? o tym wie Redakcja i moderatorzy a jakie zasady łamie? nie wystawiaj na pośmiewisko po raz kolejny swojej błyskotliwości i światłości umysłu, przecież napisałem o jakie zasady chodzi.
    Zgłaszałem, oczywiście ale zero reakcji, wiec dałem oficjalnie zapytanie na forum i też zero reakcji więc wychodzi na to że można posiadać więcej niż jedno konto.
    No to niby kto używa jednocześnie dwóch kont ?
    Może Twoje zgłoszenia zostały zignorowane, bo były bezzasadne ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  12. #4772

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    REDAKCJO!
    Do kurwy nędzy, DLACZEGO znikają posty nie naruszające regulaminu?
    CZEMU zabrania mi się posiadania WŁASNYCH poglądów podobnych do tolerowanych u np. kuliboba?
    Temat inny, ale...
    CZEMU ten co posty usuwa się nie podpisze i nie napisze CO mu się nie spodobało?
    JAK mam rozpoznać CO moderatorom jest miłe a co nie?


    Forum macie...
    Wiem, to jest ryzykowne, bo MOGĄ tam pojawić się czyjeś myśli "mało piękne" dla Was!
    Jak obawa o to wAM POŚLADKI ZWIERA TO... zamknijcie to w diabły!

    ALBO...
    TRZYMAJCIE SIĘ ZASAD JAKIE USTALILIŚCIE SAMI!

    Adam M.
    To jest właśnie to nierygorystyczne przestrzeganie Regulaminu a którym pisał adwokat-wróżbita. Są równi i równiejsi i jak stare powiedzenie mówi "Co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie" (bez obrazy nie miałem na myśli aby Cie obrazić że jesteś smrodem) .
    I zapewne zaraz ktoś odpisze że zasady są po to aby je łamać tylko jest ktoś kto te zasady ustalał i powinien pilnować aby były przestrzegane a niestety tak się nie dzieje, normalnie wolna amerykanka.

  13. #4773

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    No to niby kto używa jednocześnie dwóch kont ?
    Może Twoje zgłoszenia zostały zignorowane, bo były bezzasadne ?
    Jak już pisałem wiem to ja, Redakcja i moderatorzy.

  14. #4774
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Jak już pisałem wiem to ja, Redakcja i moderatorzy.
    Ja im się nie dziwię, że Ciebie ignorują.
    Jakiś użytkownik nazwał Cię kiedyś "histerykiem" a Ty przez miesiąc miałeś omamy, że to ja z innego konta
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  15. #4775

    Domyślnie

    Dobrze że Redakcja ma posłuch u Ciebie i d7d.
    Baw się dalej.

  16. #4776

    Domyślnie

    I tak jeszcze dodam że ja nie mam mani prześladowczej i nie doszukuje się tak jak Wy (d7d i fotohobby) u użytkowników, szczególnie nowych że są to "starzy użytkownicy". Te wasze teorie spiskowe są śmieszne. doszukujecie się wszędzie że ktoś jest kim innym niż jest w rzeczywistości. więc kto jest tu większym histerykiem?
    Wbrew pozorom że jestem na forum od ponad roku nie oznacza że wcześniej tu nie zaglądałem. FM śledziłem już od kilku lat i wiem że już niejednego nowego użytkownika załatwiliście sowimi teoriami spiskowymi.
    Więc wejście lustro drodzy koledzy i spoglądnijcie w nie bardzo głęboko.

  17. #4777
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Więc wejście lustro drodzy koledzy i spoglądnijcie w nie bardzo głęboko.
    Nie wiem, a co chodzi z tym "wejście lustro" ale ciekaw jestem, kogo "załatwiłem" ?
    Nie spodziewałem się takiej mocy u siebie

    ja tylko dopatrzyłem się, zmian następujących:
    wiseman -> 6591 -> stos
    berthold -> kryzys -> goguś
    Przy czym nick @kryzys jest zbanowany, a Bercik założył sobie nowy, żeby ban ominąć.
    Arturo72 robił tak samo i jego nowe wcielenia były banowane przez moderację.

    Czy ja kogoś z nich "załatwiłem", czy jak zwykle ględzisz bez pokrycia ?
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 25-09-2021 o 14:51
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  18. #4778

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    A o co chodzi? Pozdrawiamy

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Szanowna Redakcjo czy ja pisze niewyraźnie? Zapytałem czy jedna i ta sama osoba może posiadać dwa i więcej kont na FM i jakie są konsekwencje takiego stanu kont?
    Czy naprawdę tak trudne i ciężkie zadałem pytanie aby na nie nie odpowiedzieć, ba mało nie podjąć żadnych kroków wobec osób które posiadają więcej niż jedno konto. Nazwę to dosłownie, olewatorstwo Redakcji jest powalające wobec udzielania odpowiedzi jak również wobec starań o poprawność funkcjonowania forum. Nie ma dnia aby nie było problemów. Już nawet nie chce mi się ich opisywać występujących błędów skoro nawet Redakcja nie raczy przeczytać wiadomości na PW więc po co ta mowa aby wysyłać spostrzeżenia, zrzuty i skany z wystepującym problemem.

  19. #4779

    Domyślnie

    Co się stało z tematem "Merytoryka na forum".

  20. #4780
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Pewnie został słusznie skasowany za niepotrzebne kłótnie i waśnie (nie wnikając kto i jaką miał rację, jeśli ją miał).
    I bardzo dobrze.
    Popieram takie działania !!
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Strona 239 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony