dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 202 z 267
Pokaż wyniki od 4.021 do 4.040 z 5324
  1. #4021
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Czytając Twoje posty jakoś interwencją moderatora nie jestem zdziwiony....
    Myślę, że jako mieszkający na Śląsku zrozumiesz
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7906818

    Stąd też twierdzę, że niektórzy mają bardzo czuły szablon do moderacji

  2. #4022
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Bardzo obiektywny. Forum to nie przedszkole, nie ma tutaj lizusów,pupilków i wazeliniarzy.
    To kiedy ich się pozbyto wydalono z FM skąd masz te wieści ?. Nie pisano o tym na FM . Jak przeglądam i czytam topiki to myślę ,że jednak są ukryci za swoją hipokryzją .

    pzdr.

  3. #4023

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    To kiedy ich się pozbyto wydalono z FM skąd masz te wieści ?. Nie pisano o tym na FM . Jak przeglądam i czytam topiki to myślę ,że jednak są ukryci za swoją hipokryzją .

    pzdr.
    W gazetach pisali.
    Pozdrawiam,
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  4. #4024
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Uwagi i sugestie na tematy związane z Forum można kierować na maila [email protected]
    Dziękuję bardzo.
    Ostatnio wynikła pewna kwestia, również związana z funkcjonowaniem forum.
    Czy mam się bać "sponsora" forum po takim poście?
    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Jednak zle sie stało ze odwiesili bana.
    Mysle jednak ze to tylko kwestia czasu kiedy znów zaznasz kolejnej przerwy od forum.
    Może szepnie słówko komuś tam, że nie będzie już sponsorowal forum jak będzie taki i taki osobnik miał możliwość pisania na forum?

    Ma to głębsze znaczenie, czyli sensownosc sponsorowania forum. To właśnie może powodować pod stołem dogadanie się czego sponsor sobie nie życzy na forum a to mija się z celem i ideą forum budowlanego.
    To my, użytkownicy forum powinniśmy punktowac sprzedawców a nie odwrotnie,chyba, że Moderatorem i ważnym głosem jest też sprzedawca i rozumie postulaty innego sprzedawcy a na dodatek "sponsora"...
    Handlarzy i sprzedawców szybko wychwyca użytkownicy także PP jest moim zdaniem bez sensu
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 10-02-2020 o 00:22

  5. #4025
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Żaden z posiadaczy PP nigdy nawet nie próbował "dogadać się pod stołem, czego sobie nie życzy na forum"
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  6. #4026
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Ciekawe dlaczego tylko wąska grupa użytkowników forum, ciągle tych samych, ma problem z moderacją i banowaniem? Cały świat przeciwko wam czy jednak to z wami jest coś nie tak i nie potraficie normalnie funkcjonować ? Chodzicie po forum, brak wam elementarnej kultury i możliwości intelektualnych do prowadzenia sporu co doprowadza do bana. A potem trzeba słuchać jacy to wy wiecznie pokrzywdzeni przez Redakcję / Moderatorów a jak z tego powodu was dupsko boli. Nosz kur....a dramat po prostu na miarę biblijnego potopu.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  7. #4027
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Masz rację, też mam takie spostrzeżenia.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  8. #4028
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Ciekawe dlaczego tylko wąska grupa użytkowników forum, ciągle tych samych, ma problem z moderacją i banowaniem? Cały świat przeciwko wam czy jednak to z wami jest coś nie tak i nie potraficie normalnie funkcjonować ? Chodzicie po forum, brak wam elementarnej kultury i możliwości intelektualnych do prowadzenia sporu co doprowadza do bana. A potem trzeba słuchać jacy to wy wiecznie pokrzywdzeni przez Redakcję / Moderatorów a jak z tego powodu was dupsko boli. Nosz kur....a dramat po prostu na miarę biblijnego potopu.
    Ty jakiś ślepy jesteś albo udajesz niewiniątko . Przepraszam za niewiniątko . Banowani są ci sami to prawda ,ale ci którzy przeciwstawiają się obłudzie jakiej jesteś także autorem. Boli mnie jak zajdzie się taki coulignon i inni, wyartykułuje swoje ideologie i jest cudowny , nieskazitelny , forumowicz na miarę 21. Wzór do naśladowania. Jak tu i teraz powiem ,że głupoty i nieprawdę gadasz to co mi odpowiesz? Jaki dasz dowód, że mówisz prawdę ? Pamiętaj jak obrażasz i piszesz to to musisz być sam w porządku.
    Chodzicie po forum, brak wam elementarnej kultury
    . Przypomnieć ci kto to jest warchoł? Przypomnieć? Pierniczysz te swoje androny i udajesz poprawnego forumowicza. Wielu tu takich jak ty.Moderatorzy wyrobili sobie taki nawyk kontrolowania , moderowania ,karania tych którzy sprzeciwiają się ich poglądom. Jeśli znajdę , a znajdę jaki ty niepoprawny jesteś to wiesz co zrobią? Ja wiem. Więc nie truj ...........ska tymi wywodami.

  9. #4029
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Ciekawe dlaczego tylko wąska grupa użytkowników forum, ciągle tych samych, ma problem z moderacją i banowaniem? Cały świat przeciwko wam czy jednak to z wami jest coś nie tak i nie potraficie normalnie funkcjonować ? Chodzicie po forum, brak wam elementarnej kultury i możliwości intelektualnych do prowadzenia sporu co doprowadza do bana. A potem trzeba słuchać jacy to wy wiecznie pokrzywdzeni przez Redakcję / Moderatorów a jak z tego powodu was dupsko boli. Nosz kur....a dramat po prostu na miarę biblijnego potopu.
    Masz najprawdziwszą rację.
    Kolejne wpisy (ten powyżej) to potwierdzają.
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 11-02-2020 o 11:46 Powód: uzupełnienie (ten powyżej)
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  10. #4030
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Jeśli nie odpowiada Ci "obłuda" forum lub cokolwiek innego na tym portalu to masz w prawym górnym rogu magiczny przycisk "wyloguj". Wielu próbowało tej trudnej i zaiste magicznej sztuczki i z tego co wiem, ich problemy z forum nagle zniknęły. Próbuj, trzymam kciuki.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  11. #4031
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Jeśli nie odpowiada Ci "obłuda" forum lub cokolwiek innego na tym portalu to masz w prawym górnym rogu magiczny przycisk "wyloguj". Wielu próbowało tej trudnej i zaiste magicznej sztuczki i z tego co wiem, ich problemy z forum nagle zniknęły. Próbuj, trzymam kciuki.
    W moich oczach nie urastasz do miana najgrzeczniejszego, nieskazitelnego forumowicza.Prowokujesz i dobrze o tym wiesz. Nazwałem tą elitę ludźmi szybkiej akcji. Coś się dzieje jak np. tutaj to wejdę i powiem. Dopnę łatkę , a dalej to się potoczy. Później się usprawiedliwię ,że oni są winni i znowu do norki i czekasz. To jest bardzo konstruktywne. To jest chore. Banami bym cie obsypał bo ci się należą tak jak d7d. Moderatorzy patrzą na was inaczej. To nazywam stronniczością i byciem nieobiektywnym.Sam się wyloguj jak cie boli to i tamto.Czemu mi to proponujesz?

  12. #4032

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Masz rację, też mam takie spostrzeżenia.
    ja mam identyczne
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  13. #4033
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Może kiedyś stan normalności nastąpi na FM
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  14. #4034
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Värmepumpsägare Zobacz post
    To nie takie proste gdy sie korzysta z forum dla terapi i potrzeby udowodnienia swojego istnienia
    A ty i twoi "koledzy" o czym piszecie? FM ma swoje konkretne wątki - tematy. Zaznaczam konkretne. Odpowiadasz w nich konkretnie bo masz tak jak niesie za sobą dany temat? Czy po prostu odpowiadasz bo coś cię nurtuje - przeszkadza.Zaznaczam FM -w znaczeniu budowlane mające swoje konkretne tematy by wzbogacać ,uczyć , pomagać w wybudowaniu swojego lokum i związanymi z tym przepisami , podpowiadać jak z praktycznego punktu widzenia wygląda wybudowanie chałupy.Tak robisz? Nie !!! ty i inni tobie podobni wychodzicie poza ta przestrzeń i udowadniacie swoją mądrość poza budowlaną. Powiadasz ,że jestem tu dla terapii. Ok jako jednostka niech ci będzie. Wiec w takim razie po co ty tu jesteś jak nie dla formuły budowlanej.Co swoim postępowaniem udowodnić chcesz by zaistnieć? Są wątki ,które się wypaliły, wątki które były na wspomaganiu wątków tematycznych.FM jest zbiorem tematów które w budowie upragnionego gniazdka są jakoś tam pomocne. Przecież po swojemu zaraz wkleisz moje fotki by udowadniać mi ,że jestem .............Tak? Popatrz na swoich kolegów którzy w każdym swoim wejściu bez żadnej praktyki udowadniają ,że piszący w danym temacie nie ma racji i jest głupkiem.Niech ta grupka powie po co weszła w kontrowersyjny watek? Tak dla technicznego rozwiązania sporu? Czy żeby zaistnieć tak jak ty? Staram się udzielać rad praktycznych.Staram.A ty?

  15. #4035

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Może kiedyś stan normalności nastąpi na FM
    Wczoraj tak było.
    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    d7d - ostrzeżenie - bez wycieczek personalnych. ...
    No i tak to jest. Niektóre, a może większość postów po prostu powalają. .
    Nie dla paliw kopalnych (gazu ziemnego i z tej dużej butli też). Gaz to nie jest "czyste ekologiczne paliwo".

    KLIK KLIK KLIK KLIK

  16. #4036
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ... FM ma swoje konkretne wątki - tematy. Zaznaczam konkretne. Odpowiadasz w nich konkretnie bo masz tak jak niesie za sobą dany temat? Czy po prostu odpowiadasz bo coś cię nurtuje - przeszkadza.Zaznaczam FM -w znaczeniu budowlane mające swoje konkretne tematy by wzbogacać ,uczyć , pomagać w wybudowaniu swojego lokum i związanymi z tym przepisami , podpowiadać jak z praktycznego punktu widzenia wygląda wybudowanie chałupy.Tak robisz? Nie !!! ty i inni tobie podobni wychodzicie poza ta przestrzeń i udowadniacie swoją mądrość poza budowlaną...
    FM jest zbiorem tematów które w budowie upragnionego gniazdka są jakoś tam pomocne.
    ...
    Czyżbyś zapomniał o dziale typowo "rozrywkowym" "Nie tylko budowa" (w którym to, udzielasz się bardzo intensywnie).
    Jak dla mnie dział ten przynosi uśmiech w szarości dnia codziennego na tym forum
    unde venis et quo tendis

  17. #4037
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    a ja tu sobie doleje oliwy do ognia
    PP mi sie wlasnie skonczyl i jakos nikt tam z ZPR/Time czy co tam teraz jest odpowiedzialene za to sponsorowanie forum sie do mnie nie zglosil.
    Wiec jakby przypadkiem ktos tam czytal ten watek, to ja bym chcial tam podpisac umowe na kolejny rok na to hucznie nazywane "sponsorowanie" forum i moj PP zeby mi zaden pieniacz z tego watku tam nie skakal za mocno, ze uzywam nazwy wlasnej produktu.

    A dla pieniaczy: forum nigdy nie bylo, nie jest i nie bedzie dla mnie "byc lub nie byc" w zyciu firmy, od zawsze traktuje je jako hobby, czasami wychodza jakies deale z forumowiczami, ale raczej jest to na zasadzie partnerskiej wspolpracy gdzie ja cos tam sobie zarabiam na obsludze forumowicza ale zycia za to sobie nie uloze. a w zamian daje caly pakiet jakosci swojej obslugi i wiedzy w mojej dzialce.

    Mysle ze nawet jako paskudny PP "sponsorujacy forum" i ten zly ktory "zarabia na biednych forumowiczach" i tak wiecej temu forum daje niz biore z niego. Natomiast lubie forum i lubie ludzi stad (w wiekszosci). A to ze sie odcinam troche tez od forum spowodowane jest tez troszke tym, ze coraz mniej tu merytoryki, fajnych pytan, robi sie toksycznie i nieprzyjemnie. jeszcze kilkanascie miesiecy temu forumowicz dzowniacy / piszacy byl dla mnie na starcie bratnia dusza, aktualnie za duzo toksycznych ludzi tu sie kreci i staje sie to malo przyjemne.

    Po odejsciu Paplinskiego (jaki byl taki byl-jakos bardzo za nim nie przepadalem, ale staral sie chlop) uwazam ze zmnienilo sie na gorzej, z pkt widzenia ZPR forum jest takim bytem bez sensu i wrzodem na dupie, ale bylo, jest i moze w przyszlosci bedzie fajnie, a na chwile obecna odnosze wrazenie ze jest "odwieszone na kolek" do dalszych decyzji z pkt widzenia "wlodarzy"
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  18. #4038
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    To, że forum zmieniło się na przestrzeni ostatnich 5 lat nie ulega wątpliwości, ale zmieniła się też Polska.
    Długo by pisać jak i z jakich powodów się zmieniła ale to nie ten dział, wogole nie ma działu żeby móc o tym pisać

  19. #4039
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Czyżbyś zapomniał o dziale typowo "rozrywkowym" "Nie tylko budowa" (w którym to, udzielasz się bardzo intensywnie).
    Jak dla mnie dział ten przynosi uśmiech w szarości dnia codziennego na tym forum
    Paweł wątek kulinarny niech będzie dla śmiechu ,rozrywki jak to mówisz. Jeśli wkleję spalonego kotleta , czy pietruszkę, zamiast szalotki , cukrówkę , majonez kielecki ,a nie zrobiony blenderem jak Gessler i wiele innych to jestem wampirem.Popatrz kto udziela mi lekcji w związku z moją odezwą . Ludzie z praktyką ,doświadczeniem kulinarnym. Dostaje po łapach w wariacjach od fachowców kulinarnych ,od wybitniejszych ode mnie. Jakoś tam walczę Widzisz tu jakaś zależność? Ale jeśli wchodzi w watek osoba nie mającą pojęcia nawet o przypalonej pietruszce w pieczonej cebuli z sucha kiełbasa i pomidorami i prawi mi morały ,że jestem niedoświadczony i głupi to co mam myśleć o takiej osobie? Dałeś mi lekcje o alarmie. Ale kuź...a ten alarm masz.Praktyka i świadomość bycia dobrym doradcą na FM. Udzielam rad bo to spraktykowałem. Chociaż trochę zrozum co mam na myśli.

    pzdr.

  20. #4040
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    d7d - ostrzeżenie - bez wycieczek personalnych. Dyskutuj nad tezami a nie nad forumowiczem.
    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Wczoraj tak było.
    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    d7d - ostrzeżenie - bez wycieczek personalnych. ...
    No i tak to jest. Niektóre, a może większość postów po prostu powalają. .
    Kto by pomyślał ile to radości taki post przynosi niektórym forumowiczom.

    Jest takie powiedzenie:
    "śmiać się jak głupi do sera "
    Wiki
    tak tłumaczy znaczenie tego powiedzenia:
    (1.1) śmiać się idiotycznie, z byle powodu, z błahego powodu
    (1.2) śmiać się z czegoś, czego się nie rozumie
    https://pl.wiktionary.org/wiki/%C5%9...%82upi_do_sera

    ale...

    Ser z poczuciem szczęścia ma jednak coś wspólnego.
    Produkowana w pniu mózgu serotonina powstaje na drodze enzymatycznych przemian tryptofanu. Zadziwić może fakt, że największą ilość tego aminokwasu dostarcza do organizmu ser (np. parmezan i cheddar).
    Różnorodność powiedzeń świadczyć może zatem nie tylko o ludowej mądrości, ale także o bogatej wyobraźni.
    [Barbara Matuszczyk]
    https://www.facebook.com/por.jez.ijp...1124483019797/
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Strona 202 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony