dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 191 z 267
Pokaż wyniki od 3.801 do 3.820 z 5324
  1. #3801
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Ten temat to "Forum Muratora - uwagi" a nie miejsce wywlekania swoich prywatnych animozji względem innych użytkowników.
    Skasowałam posty nie na temat.
    Jestem pod wielkim wrażeniem skasowania postów właśnie na temat. Przypomnę ,że założycielem tego wątku jest zwykły forumowicz ,a nie Redakcja - Admin ,ani moderator.

    Cytat Napisał firewall Zobacz post
    Zastanawiam się od jakiegoś czasu czy FM trzyma poziom? Jestem tutaj od kilku lat i od dłuższego czasu gnębi mnie myśl że FM stacza się po równi pochyłej. Coraz mniej szczerych,spontanicznych wypowiedzi i coraz mniej pomocy wewnątrzforumowej, a coraz więcej komercji, kunktatorstwa Redakcji i coraz mniej życzliwości między forumowiczami.
    Nie wiem tylko czy są to moje spostrzeżenia i mój osąd czy jest to rzeczywisty trend tego forum?
    Krzywda ludzka ,którą znasz doskonale na FM nie jest animozją ,antypatią. To były spostrzeżenia ,że źle dzieje się na FM.Powiedz gdzie w takim razie opisywać swoje uwagi jak nie tu w wątku założonym przez zwykłego forumowicza ?

  2. #3802
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Ten temat to "Forum Muratora - uwagi" a nie miejsce wywlekania swoich prywatnych animozji względem innych użytkowników.
    Skasowałam posty nie na temat.
    Skasowałaś ... szkoda ... można było się pośmiać (z "wrzut"-em włącznie )
    Posty zapewne, tak czy owak, znajdują się w "archiwum"
    unde venis et quo tendis

  3. #3803
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Skasowałaś ... szkoda ... można było się pośmiać (z "wrzut"-em włącznie )
    Posty zapewne, tak czy owak, znajdują się w "archiwum"
    Tę animozję ,frustracje także wykasuj. Jak konsekwencja to konsekwencja.Nie ma tu miejsca na takie pajacowanie - wyśmiewanie. On szuka tylko pretekstu do awantury - wojenki. Pierwszy post ,który tu wkleiłem , a Ty wykasowałaś dokładnie o tym mówił.
    p.s
    Wydaje mi się ,że tu własnie nie powinno być tylko miejsca na pracę FM ,uwagi i problemy z jego oprogramowaniem.Jeśli dzieje się źle ,a dzieje publicznie należy problem rozwiązywać.

    Tu np. jest doskonałe miejsce na :

    https://forum.muratordom.pl/showthre...na-Wasze-uwagi
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 11-08-2019 o 07:14

  4. #3804
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Tę animozję ,frustracje także wykasuj.
    ...
    "animozję" ? "frustrcje" ?

    ps - Elfir, bardzo proszę "nie kasuj" postów mojego "przedmówcy"
    Pozostaw ten kolorystyczny patetyzm. Forum "szarzeje" bez tych wypowiedzi
    Wszakże publikuje to nie byle kto ... a człowiek o bardzo wysokim ilorazie inteligencji, lekkim piórze, ciętą ripostą i nielichym wykształceniu (co sam niejednokrotnie w swych postach oświadczał)
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 11-08-2019 o 22:35 Powód: ps
    unde venis et quo tendis

  5. #3805
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Faktycznie, pomyliłam temat. W takim razie przywracam posty.

    Nie wiem, czy aby się nie myliło, nie zmienić nazwy na "Forum Murator - bezproduktywne narzekanie"

  6. #3806
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Elfir, uprzejmie dziękuję
    Pomysł założenia tematu pt "bezproduktywne narzekanie" i przeniesienie tam części postów, bardzo mnie się podoba

    np:
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ...
    ... W prosty sposób mogę to udowodnić. Zamilknę , zamilkniemy w wątkach w których ścierają się poglądy , w wątkach kontrowersyjnych . co się stanie ,nie będziecie mieć pożywki do wszczynania awantur , podkręcania napięcia w watkach tworząc własne nieprzemyślane ideologie.. To wasza witamina bez której nie istniejecie ...
    ... ciągnie się to za nami jak wrzut na du.....Powiązania, kolesiostwo jest tylko dopełnieniem tych frustracji wylewanych niepotrzebnie ...
    ...
    ... być może "forumowy analityk" zaprzestał by pisać o "łamaniu" by nie dawać "witaminy"

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    ...
    ...
    Bronię normalności na FM.
    Wpisy @niktspecjalny są zaprzeczeniem normalności.
    ...
    Przesadzasz
    Wpisy niektórych forumowiczów wnoszą do tego forum, niepowtarzalny koloryt (zwany także "witaminą" ).
    Dlaczego chciałbyś z tej nutki wesołości, odrzeć to forum pod pretekstem "normalności" ?

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ...
    ... Będę dochodził powoli swoich racji gdybyś przekraczał normy przyzwoitości oczywiście konsekwentnie będę powiększał archiwizacje na okoliczność twojego złego postępowanie wedle mojej osoby i innych których poddasz tym procesom z zaznaczeniem czasów teraźniejszych.
    ...
    d7d, nie "poddawaj tym procesom" tych wnoszących tutaj radość i zabawę "perełek"
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 12-08-2019 o 05:38 Powód: dopisek "np"
    unde venis et quo tendis

  7. #3807
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Faktycznie, pomyliłam temat. W takim razie przywracam posty.

    Nie wiem, czy aby się nie myliło, nie zmienić nazwy na "Forum Murator - bezproduktywne narzekanie"
    Nie wiem co rozumiesz przez bezproduktywne narzekanie , bo Paul miałby tu w tym temacie najwięcej do powiedzenia.

  8. #3808
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Nie wiem co rozumiesz przez bezproduktywne narzekanie , bo Paul miałby tu w tym temacie najwięcej do powiedzenia.
    Czy ja tutaj gdziekolwiek narzekam ?
    Bawię się doskonale ... co polecam również innym forumowiczom którzy już wybudowali i wyremontowali (nie szukających porad technicznych).
    unde venis et quo tendis

  9. #3809
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Napisał Tomaszs131
    Prosimy trzymać się tematu wątku. Uwagi o pracy moderatorów należy zgłaszać bezpośrednio do Redakcji lub w tym wątku
    https://forum.muratordom.pl/showthre...um#post7838890



    Trzeba było przynajmniej przenieść to do podanego przez siebie linku jak to jest w normalnym zwyczaju , to co niechybnie usunąłeś z premedytacją. Tak się nie robi. czytają i analizują to rzesze .forumowiczów. Nawet Ci z ukrycia czytający będą zawiedzeni.Jestem zdumiony kolejna postawa moderatora ,który nie pozwolił prawdzie ujrzeć światła dziennego.Pozdrawiam serdecznie. Za przemyślany zwrot akcji zrobiłem" podziękuj". Coby nie było jakiś tam ziomal.


    Mam w związku z tym pytanie do moderatora Tomaszs131 już we właściwym wątku jak to wyżej zasugerował. .Wykasowałeś ważne posty , bardzo ważne wiele tłumaczące i wyjaśniające.Dlaczego? Przecież były zgodne z regulaminem. Nie naruszały swobody wypowiedzi bez wycieczek personalnych.W takim razie gdzie publicznie można dochodzić swoich racji jak nagminnie moderator to kasuje. Dlaczego w takim razie skoro wykasowałeś te posty forumowicz vvvv został jak pamiętam banowany aż na miesiąc przez moda greengaz? Znieś bana bo nie ma dowodów na jego nieregulaminowe wejścia.Skoro usunąłeś dowody nie może być mowy o karaniu. To wszak forum publiczne , a nie prywatne. Jest regulamin i obowiązki. Serdecznie pozdrawiam.
    https://forum.muratordom.pl/showthre...na-Wasze-uwagi

    Nic nie mówisz i nic nie wrzucasz?

  10. #3810
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    W mojej subiektywnej ocenie FM to skarbnica wiedzy technicznej ale w czasie budowania bo to poważna inwestycja nie powinno być miejsca na to co umiłował sobie prze-słynny Paul. Technika budowania co widzimy w jego soczystych wypowiedziach nijak się ma do budowania polskiego - rodzinnego - regionalnego .Jego animozje do wszystkiego co tu na FM się dzieje to tylko drwina ,szydzenie , wyśmiewanie bo on ma najlepiej.Sam zresztą pisze że :
    Skasowałaś ... szkoda ... można było się pośmiać
    .Bawię się doskonale ......
    .

    Pomysł założenia tematu pt "bezproduktywne narzekanie" i przeniesienie tam części postów, bardzo mnie się podoba
    Rzeczywiście bardzo pomaga przyszłym inwestorom pokazując od czego maja zaczynać.

    FM jest także dopełnieniem tego technicznego rozwiązywania problemów czyli ludzie w czasie budowy nie tak jak sugeruje Paul ,że :
    ...polecam również innym forumowiczom którzy już wybudowali i wyremontowali (nie szukających porad technicznych).......
    .To po co nagabuje zresztą niepotrzebnie do wszczynania awantur. Jest to nielogiczne i pozbawienie jakiegokolwiek sensu.Ma wybudowana chałupę na Florydzie , która nie jest dla forumowiczów zaczynających budowanie żadnym wzorcem. Z czego powstała,jakich źródeł ciepła jedli już używa ,Jaką ma np. kuchnie by może inwestor tam znalazł szczątki inspiracji ,jakiej oczyszczalni używa, czy ma jakieś odnawialne źródła energii ,jakie ma np.parametry okien i współczynnik przenikania U i przepuszczalności energii cieplnej G ,z czego ma podłogi , jak wykorzystuje wodę do picia, czym ma zabezpieczona instalacje elektryczną ,czy ma kominek ,itp. Budowanie to nie śmichy chichy jak on to robi.Pojawianie się w wątkach technicznych to tylko ściema i pokazywanie wizerunku zza wielkiej wody.

    p.s Jak on tu doradza i jest bardzo lubiany w wątkach technicznych

    #11796

    https://forum.muratordom.pl/showthre...04#post7837104
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 13-08-2019 o 09:05 Powód: p.s

  11. #3811
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    uffff cóż za analityczną elukubrację mamy powyżej
    Elfir, trafiłaś w samo sedno z nazwą "bezproduktywne narzekanie"

    W pierwszej części przeczytałem wnikliwą analizę mej osobowości, w drugiej cześci tej dysertacji, pytań bez liku dotyczących mego domu.
    NS, Ty przyjedź mnie odwiedzić. Zapraszam.
    Poznasz mnie osobiście, obejrzysz mój dom i jego rozwiązania techniczne ... być może namówisz mnie nawet na wspólne gotowanie
    Ponownie, serdecznie zapraszam.
    unde venis et quo tendis

  12. #3812
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post

    Nie wiem, czy aby się nie myliło, nie zmienić nazwy na "Forum Murator - bezproduktywne narzekanie"
    Ależ tu dawno nie zaglądałem.
    A tutajco?noco?
    Ażesz się dzieje a dzieje!
    Super!
    Podobamniesie okropnie!
    Pozdrawiam wszystkich mocno.
    Piszcie!
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  13. #3813
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobiczek Zobacz post
    Ależ tu dawno nie zaglądałem.
    A tutajco?noco?
    Ażesz się dzieje a dzieje!
    Super!
    Podobamniesie okropnie!
    Pozdrawiam wszystkich mocno.
    Piszcie!
    Bobiczku, zawsze z wielką przyjemnością odpowiadam na serwowaną mi przez NS-a "witaminę"

    ... to tylko z bieżącego tygodnia:
    https://forum.muratordom.pl/showthre...90#post7842990

    Miłej zabawy
    unde venis et quo tendis

  14. #3814

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Sprawa aktualnie jest u naszego prawnika
    Jakoś Państwa prawnik nie spieszy się z opiniami, a my potrzebujemy informacje, o które prosiliśmy kilkukrotnie, aby złożyć odpowiednie pozwy, znów nam usuwa się kolejne wpisy, gdzie nawet nie ma nazwy firmy, z którą budujemy, co to ma znaczyć?

  15. #3815
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Wpisy zostały usunięte po otrzymaniu opinii od naszego prawnika. Informacji dotyczących korespondencji czy danych naszych użytkowników nie udostępnimy bez oficjalnego wezwania w tej sprawie przez odpowiednie organy.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  16. #3816

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Wpisy zostały usunięte po otrzymaniu opinii od naszego prawnika. Informacji dotyczących korespondencji czy danych naszych użytkowników nie udostępnimy bez oficjalnego wezwania w tej sprawie przez odpowiednie organy.
    To w jaki sposób mamy skonstruować wezwanie dla sądu bez podparcia ich dowodami? Prosiliśmy równie o pisma, jakie zostały skierowane, abyśmy mogli się bronić, a Państwo nam to blokują. Łatwo jest osądzić nie dając możliwości obrony...

  17. #3817
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Nie musisz, bo ja wiem, dlaczego...
    Jesteś w sitwie! Ja też! Swoją drogą coś mi to przypomina.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  18. #3818
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Co jest z tym wątkiem? Stron pokazuje 22 a ostatnia jest 18.
    https://forum.muratordom.pl/showthre...%BCarek/page18
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  19. #3819
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Błąd Forum. 22 strony są po wliczeniu usuniętych postów
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  20. #3820

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Prosimy trzymać się tematu wątku. Uwagi o pracy moderatorów należy zgłaszać bezpośrednio do Redakcji lub w tym wątku
    https://forum.muratordom.pl/showthre...um#post7838890
    Tomasz szkoda, że wykasowałeś chamskie posty greengaza z "wycieczkami osobistymi" jak to nazwał. Trudno. Fajnie, że zniknęły też te jego idiotyczne podziękowania z mojego konta. Super.
    Jeżeli chodzi o ciebie greengaz ("ciebie" pisze z pełna premedytacją z małej litery , bo na szacunek kompletnie nie zasługujesz nawet jak zwykły użytkownik nie mówiąc już o funkcji moderatora) umieszczam na liście wybranych (oj szkoda, że pewne posty zostały wykasowane) . Jesteś tam jedynym. .
    PS Tomasz oczywiście skorzystam z rady.

Strona 191 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony